Main menu

В Києві розпочала роботу амбулаторія для бахмутян: адреса та графік

339098265 914489909597114 5096745035142562246 n 4ad7f15 березня стало відомо, що в Києві та Кривому Розі планують відкрити філії «Центру первинної медичної допомоги м.Бахмута». Станом на 6 квітня в столиці вже працює медзаклад. Який графік роботи, адреса та номер лікарні для бахмутян?

Як дістатися до амбулаторії

Для зв'язку з амбулаторією "Центру первинної медичної допомоги м.Бахмута", яка розташована за адресою: м. Києв, Дарницький район, вулиця Здолбунівська 3Б,  можна звертатися за номером телефону: +380506379420.

Амбулаторія працює щоденно з понеділка по неділю включно, з 8:00 по 20:00.

Дістатися до закладу можна:

  • від ст. метро «Поздняки» маршрутним таксі № 475 зупинка «Завод Буревісник»
  • від ст. метро «Лівобережна» маршрутним таксі № 178 зупинка «Завод Буревісник».

Орієнтир магазин «Сільпо» напроти зупинки.

Для вирішення загальних медичних питань телефонуйте до Call-центру за номером: 095 409 32 41.

Як планували відкриття амбулаторії?

337872017 934190961038091 8160299028821445625 n 0f6ab

Ліки та уколи на столі. Фото: Фейсбук

За словами пані Світлани (ред. коментар був наданий редакції задовго до початку роботи філії в Києві) відкриття центру у столиці, за успішного результату письмових переговорів, планують вже наприкінці поточного місяця. Заклад буде розташований в Дарницькому районі міста Києва, вулиця Здолбунівська.

“Після підписання угоди ми маємо внести зміни в свій наказ по мережі, його повинно затвердити Управління охорони здоров’я, далі ми вносимо зміни в ліцензію і в договір Національної служби здоров'я України й почнемо приймати наших бахмутян”, — пояснює етапи відкриття філії головна лікарка  Світлана Шабаліна.

У центрі працюватимуть близько семи лікарів, зокрема сімейний лікар, лікар-терапевт та педіатри. Крім цих фахівців, планують взяти на роботу додаткового сімейного лікаря, який раніше проходив інтернатуру на базі Бахмутської лікарні. 

Попередньо, амбулаторія буде працювати без вихідних, тобто 7 днів на тиждень, з понеділка по неділю. Графік роботи з 8:00 по 20:00, вести прийом планують змінами. Також буде електронна черга для зручності пацієнтів.

“Електронну чергу робимо, щоб наші бахмутяни, які знаходяться, наприклад, в іншому районі, мали змогу прийти й записатися на прийом, отримати весь пакет первинної медичної допомоги”, — каже пані Світлана.

Послуги для бахмутян

У центрі буде можливість зробити вакцинацію, кардіограму та лабораторні послуги. Медзаклад уклав договір з лабораторією “Сінево”, пацієнти за направленням сімейного лікаря отримують код й можуть в залежності від місцеперебування, отримати лабораторне обстеження.

“Все, що ми мали з послуг в Бахмуті плануємо робити й в Києві. Також плануємо розширити діагностику туберкульозу. Хочемо продіагностувати наш мобільний флюорограф, оскільки там було осколкове ураження кабіни. Зараз ми маємо з'ясувати чи не несе вона небезпеку. Сам апарат не пошкоджений, але щоб не був порушений запис, ми проводимо спеціалізованій організації аудит. Таким чином спробуємо усунути те, що у нас було пошкоджено, щоб розгорнути тут флюорографію”, — пояснює головна лікарка КНП «Центр первинної медичної допомоги м.Бахмута».

the doctor cardiologist looks at the printout of the cardiogram 7b8ab

Кардіограма. Фото: ілюстративне, Фейсбук

Крім цього, каже Світлана Шабаліна, планують розгорнути мобільно-паліативну допомогу:

“Річ у тому, що багато наших бахмутян мають вікові захворювання, які не дозволяють їм нормально лікуватися, або інші фізичні захворювання, які обмежують життєдіяльність наших бахмутян”.

Філія в Кривому Розі

Крім Києва, філію Бахмутської лікарні планують відкрити й в Кривому Розі, раніше ми писали, що тут також буде осередок для бахмутян. Наразі йдуть перемовини з міською радою. 

“Ми сподіваємося, що філії відкриються. Ми вже скучили й за роботою, й за нашими клієнтами. Отримали безцінний досвід, як побудоване надання первинної допомоги  в різних куточках країни, але зараз розуміємо, що й в нашому Бахмуті все було непогано організовано. Будемо повертатися й все відновлювати”, — каже пані Світлана.

Фото: Фейсбук

Читайте також: Як лікують рак в Німеччині: досвід бахмутянки

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!