В Києві розпочала роботу амбулаторія для бахмутян: адреса та графік

Семаковська Тетяна 13:30, 6 Квітня 2023

339098265 914489909597114 5096745035142562246 n 4ad7f15 березня стало відомо, що в Києві та Кривому Розі планують відкрити філії «Центру первинної медичної допомоги м.Бахмута». Станом на 6 квітня в столиці вже працює медзаклад. Який графік роботи, адреса та номер лікарні для бахмутян?

Як дістатися до амбулаторії

Для зв’язку з амбулаторією “Центру первинної медичної допомоги м.Бахмута”, яка розташована за адресою: м. Києв, Дарницький район, вулиця Здолбунівська 3Б,  можна звертатися за номером телефону: +380506379420.

Амбулаторія працює щоденно з понеділка по неділю включно, з 8:00 по 20:00.

Дістатися до закладу можна:

  • від ст. метро «Поздняки» маршрутним таксі № 475 зупинка «Завод Буревісник»
  • від ст. метро «Лівобережна» маршрутним таксі № 178 зупинка «Завод Буревісник».

Орієнтир магазин «Сільпо» напроти зупинки.

Для вирішення загальних медичних питань телефонуйте до Call-центру за номером: 095 409 32 41.

Як планували відкриття амбулаторії?

337872017 934190961038091 8160299028821445625 n 0f6ab

Ліки та уколи на столі. Фото: Фейсбук

За словами пані Світлани (ред. коментар був наданий редакції задовго до початку роботи філії в Києві) відкриття центру у столиці, за успішного результату письмових переговорів, планують вже наприкінці поточного місяця. Заклад буде розташований в Дарницькому районі міста Києва, вулиця Здолбунівська.

“Після підписання угоди ми маємо внести зміни в свій наказ по мережі, його повинно затвердити Управління охорони здоров’я, далі ми вносимо зміни в ліцензію і в договір Національної служби здоров’я України й почнемо приймати наших бахмутян”, — пояснює етапи відкриття філії головна лікарка  Світлана Шабаліна.

У центрі працюватимуть близько семи лікарів, зокрема сімейний лікар, лікар-терапевт та педіатри. Крім цих фахівців, планують взяти на роботу додаткового сімейного лікаря, який раніше проходив інтернатуру на базі Бахмутської лікарні. 

Попередньо, амбулаторія буде працювати без вихідних, тобто 7 днів на тиждень, з понеділка по неділю. Графік роботи з 8:00 по 20:00, вести прийом планують змінами. Також буде електронна черга для зручності пацієнтів.

“Електронну чергу робимо, щоб наші бахмутяни, які знаходяться, наприклад, в іншому районі, мали змогу прийти й записатися на прийом, отримати весь пакет первинної медичної допомоги”, — каже пані Світлана.

Послуги для бахмутян

У центрі буде можливість зробити вакцинацію, кардіограму та лабораторні послуги. Медзаклад уклав договір з лабораторією “Сінево”, пацієнти за направленням сімейного лікаря отримують код й можуть в залежності від місцеперебування, отримати лабораторне обстеження.

“Все, що ми мали з послуг в Бахмуті плануємо робити й в Києві. Також плануємо розширити діагностику туберкульозу. Хочемо продіагностувати наш мобільний флюорограф, оскільки там було осколкове ураження кабіни. Зараз ми маємо з’ясувати чи не несе вона небезпеку. Сам апарат не пошкоджений, але щоб не був порушений запис, ми проводимо спеціалізованій організації аудит. Таким чином спробуємо усунути те, що у нас було пошкоджено, щоб розгорнути тут флюорографію”, — пояснює головна лікарка КНП «Центр первинної медичної допомоги м.Бахмута».

the doctor cardiologist looks at the printout of the cardiogram 7b8abКардіограма. Фото: ілюстративне, Фейсбук

Крім цього, каже Світлана Шабаліна, планують розгорнути мобільно-паліативну допомогу:

“Річ у тому, що багато наших бахмутян мають вікові захворювання, які не дозволяють їм нормально лікуватися, або інші фізичні захворювання, які обмежують життєдіяльність наших бахмутян”.

Філія в Кривому Розі

Крім Києва, філію Бахмутської лікарні планують відкрити й в Кривому Розі, раніше ми писали, що тут також буде осередок для бахмутян. Наразі йдуть перемовини з міською радою. 

“Ми сподіваємося, що філії відкриються. Ми вже скучили й за роботою, й за нашими клієнтами. Отримали безцінний досвід, як побудоване надання первинної допомоги  в різних куточках країни, але зараз розуміємо, що й в нашому Бахмуті все було непогано організовано. Будемо повертатися й все відновлювати”, — каже пані Світлана.

Фото: Фейсбук

Читайте також: Як лікують рак в Німеччині: досвід бахмутянки

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!

Як зв’язатися з оператором ПриватБанк: усі способи

Дмитро Скопіч Скопіч Дмитро 15:00, 4 Квітня 2025
Як зв’язатися з оператором ПриватБанк / фото ілюстративне, iStock

Зв’язок з оператором ПриватБанку може стати необхідним у різних ситуаціях — від блокування картки до уточнення банківських послуг. Українці та українки щодня стикаються з потребою швидко розв’язувати фінансові питання, а підтримка банку дозволяє зробити це оперативно та чітко.

Детальніше про те, як можна зв’язатися з оператором ПриватБанк у 2025 році — в матеріалі Бахмут IN.UA.

Як зв’язатися з оператором ПриватБанк

У 2025 році зв’язатися з оператором ПриватБанку можна кількома зручними способами. Всі вони дозволяють громадянам та громадянкам оперативно розв’язати проблемні питання, отримати консультацію чи залишити власну скаргу або пропозицію.

Наразі існує чотири варіанти, які дозволяють зв’язатися з представником ПриватБанку:

  • прямого дзвінку на гарячу лінію підтримки клієнтів та клієнток — 3700 для дзвінків у межах України та +380 (73) 716 1131 для дзвінків з-за кордону або зі стаціонарних телефонів.
  • чат-бот “Допомога Онлайн”, який доступний у застосунку Приват24 або на сайті банку;
  • звернувшись до безпосередньо до працівника відділення;
  • за допомогою офіційного сайту та меню “Скарги та пропозиції” у ньому.

Як додати картку в гаманець Приват24

ПриватБанк – один із найпопулярніших банків України, який пропонує зручний мобільний додаток Приват24 для керування фінансами онлайн. Будь-яка операція в ньому проходить у декілька кліків.

Редакція Бахмут IN.UA у своєму матеріалі за посиланням, розповідає про те, як додати картку до гаманця через Приват24 та використовувати NFC на Android чи IOS.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Як купити пенсійний стаж у 2025 році: гід на процедуру та скільки коштує

Дмитро Скопіч Скопіч Дмитро 18:35, 3 Квітня 2025
Купити скільки коштує / фото ілюстративне, iStock

Для виходу на пенсію в Україні потрібно мати 32 роки страхового стажу. Проте, існує механізм, який дозволяє купити роки різниці.

Детальніше про те, як купити пенсійний стаж у 2025 році — в матеріалі Бахмут IN.UA.

Як купити пенсійний стаж у 2025 році

Для виходу на пенсію у 60 років необхідно мати 32 роки страхового стажу. Якщо його недостатньо — відсутні роки можна придбати. Цей механізм стає доступним для наступних категорій:

  • тих, хто працює за кордоном, але хоче отримувати пенсію в Україні;
  • тих, хто збирається вийти на пенсію, але їм не вистачає стажу для її отримання;
  • тих, у кого низький рівень офіційного доходу і вони хочуть збільшити розмір пенсії.

Зробити це можуть українці віком від 16 років, незалежно від наявності страхування. Також можна купити стаж як для себе, так і для іншої людини, якщо вона не пенсіонер.

Скільки коштує пенсійний стаж

Вартість стажу розраховується за мінімальним страховим внеском у розмірі 22% від мінімальної зарплати. За поточної мінімальної зарплати у 8 000 гривень один місяць коштує 1 760 гривень, а рік — 21 120 гривень.

Як оформити

Оформити покупку страхового стажу можна за допомогою вебпорталу Пенсійного фонду України. Для цього треба:

  • зайти на сайт та авторизуватися в особистому кабінеті через електронний підпис, Дія.Підпис або GOV.ID;
  • знайти розділ “Комунікація з ПФУ” та вибрати “Договір на добровільну участь”;
  • вказати особисті дані за себе або іншу особу;
  • обрати спосіб оплати;
  • підтвердити згоду на обробку персональних даних, підписати договір електронним підписом і здійснити оплату.

Розмір та періодичність внесків можна обрати самостійно.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм

Як зв’язатися з оператором ПриватБанк: усі способи

Зв’язок з оператором ПриватБанку може стати необхідним у різних ситуаціях — від блокування картки до уточнення банківських послуг. Українці та українки щодня стикаються з потребою […]

15:00, 04.04.2025 Скопіч Дмитро

Як купити пенсійний стаж у 2025 році: гід на процедуру та скільки коштує

Для виходу на пенсію в Україні потрібно мати 32 роки страхового стажу. Проте, існує механізм, який дозволяє купити роки різниці. Детальніше про те, як купити […]

18:35, 03.04.2025 Скопіч Дмитро

Як поповнити інтернет через телефон: пояснення

Поповнення інтернету через телефон — зручний спосіб залишатися на зв’язку в будь-який момент. Це можна зробити через банківський додаток або спеціальні сервіси операторів. Детальніше про […]

16:00, 03.04.2025 Скопіч Дмитро

Як додати картку в гаманець Приват24: пояснення

ПриватБанк – один із найпопулярніших банків України, який пропонує зручний мобільний додаток Приват24 для керування фінансами онлайн. Будь-яка операція в ньому проходить у декілька кліків. […]

15:20, 02.04.2025 Скопіч Дмитро

Як внести КВЕДи в дані про ФОП: пояснення

Щоб розширити або змінити види діяльності, ФОП потрібно внести нові КВЕДи до реєстраційних даних. Це можна зробити або онлайн, або офлайн”. Детальніше про те, як […]

18:00, 01.04.2025 Скопіч Дмитро