Main menu

Що відомо про осередки для бахмутян, які планують відкрити у 6 містах України

332282059 893613035024444 8513150586711647798 n fb65fДнями стало відомо, що ще в шести містах України планують відкрити осередки для ВПО з Бахмутської громади. Попередньо вони працюватимуть у Харкові, Кривому Розі, Одесі, Полтаві, Костянтинівці та Жовтих Водах.

Про це повідомляє Бахмутська міська рада.

Як повідомили в коментарі редакції, у першу чергу осередки підтримки будуть відкриті у тих місцях, де зосереджена велику кількість бахмутян. 

Відтак, крім існуючих на сьогодні Центрів підтримки бахмутян у м. Київ та м. Дніпро додатково планується відкриття осередків підтримки у містах: Харків, Кривий Ріг, Одеса, Полтава, Костянтинівка, Жовті Води. 

Як повідомляють у пресслужбі міськради, деякі з них уже почали працювати і жителі окремих категорій уже отримали першу допомогу. Серед основних напряків роботи — це забезпечення жителів продуктами харчування та засобами гігієни. 

“Уже на сьогодні розпочато роботу з визначення кількості мешканців Бахмутської міської територіальної громади, які в даний час проживають на територіях цих міст, і в окремих випадках областей. Створено Telegram-спільноти, куди мешканці вже доєднуються і де зможуть дізнаватися усю необхідну інформацію. Запрошуємо жителів заповнити форми для реєстрації. Всі вони уже відкриті. База даних формується”, — повідомила начальниця відділу пресслужби Бахмутської міської ради Наталя Кисиличина.

Вона додала, що організацію роботи осередків підтримки буде визначено у кожному конкретному випадку окремо.  

“Будуть це Центри з певними адресами чи можливо для видачі допомоги зможемо використовувати якісь певні приміщення наразі сказати складно. Зараз проводимо зустрічі і говоримо з очільниками цих міст”, — зазначають у пресслужбі. 

Організовувати роботу осередків будуть працівники міськради, але є й небайдужі жителі громади, які також пропонують свою допомогу. Стосовно графіків роботи, буде це певне приміщення для видачі гумпакунків чи допомогу буде організовано адресно, все залежить від кількості бахмутян, зазначають у  пресслужбі.

Де заповнити форму

Заповнити форму можна за посиланнями:  

Фото: Бахмутська міська рада, Фейсбук

Читайте також: “Робочий день почався о 5 ранку”: як працювала Бахмутська міська рада 24 лютого

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!