Допомога від ЮНІСЕФ 2024 буде направлена одразу на кілька категорій, але пріоритет матимуть найбільш вразливі групи населення: багатодітні родини, родини, які виховують дитину з інвалідністю, діти, самотні мами, родини, які проживають неподалік від лінії фронту. Тимчасово реєстрація на грошову допомогу для громадян була припинена. Однак її вже почали поступово відновлювати. Коли будуть повторні виплати від ЮНІСЕФ, шукайте у матеріалі.
Хто може отримати допомогу від ЮНІСЕФ, а також, які є інші види допомоги — читайте в матеріалі.
ЮНІСЕФ допомога дітям 2024
ЮНІСЕФ допомагає також виплатами для дітей, вони обмежені та про таку можливість організація повідомляє на офіційних сторінках. Зараз допомога дітям від ЮНІСЕФ стосується гуманітарного та психологічного питання. Тобто, це можуть психологічні консультації, харчові набори, навчальні лекції тощо. Детальніше можна ознайомитися у нашому матеріалі: “Допомога ЮНІСЕФ для родин з дітьми до 18 років: як отримати”.
Станом на 15 лютого 2024 року допомогу від ЮНІСЕФ можуть отримати лише ті громадяни, які ще не отримували виплат від цієї благодійної організації. Оскільки багато людей вже подали заявки, але ще не отримали виплати, тимчасово реєстрація на грошову допомогу припинена, наразі опрацьовують заявки.
Як оформити допомогу ЮНІСЕФ?
Водночас отримати грошову допомогу від ЮНІСЕФ можливо у малих громадах. 28 червня мешканці Харківщини, з Богодухівської громади, змогли подати заявку на отримання грошової допомоги від ЮНІСЕФ та гігієнічних наборів. 1 липня з 8:00 до 14:00 буде прийом документів для мешканців сіл Павлівка і Кручик. Прийматимуть заявки у приміщення старостату в селі Павлівка. Попереднього запису не потрібно, з собою треба мати:
- паспорт громадянина України (оригінал) одного з батьків;
- довідку про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (оригінал);
- свідоцтво про народження дитини/дітей (діти віком від 14 років – ID карта);
- реквізити установи банку, де буде отримана грошова допомога (IBAN);
- довідки про доходи обох батьків за попередні 6 місяців.
Наразі вже є допомога від ЮНІСЕФ багатодітним сім’ям, перевірити статус можна безпосередньо уточнивши у реєстраторів чи зателефонувати на гарячу лінію. Повторні виплати від ЮНІСЕФ, наразі не відомі їх точні дати, але організація вже відновила частково виплати у селах та новоприбулим евакуйованим.
Допомога від ЮНІСЕФ багатодітним сім’ям
Грошове забезпечення можуть отримати родини, які мають:
- троє і більше дітей до 18 років, серед яких принаймні одна дитина не досягла двох років на момент подання заявки;
- двоє і більше дітей до 18 років, де одна дитина з інвалідністю.
Нагадаємо, що вже понад 20 тисяч українців отримали грошову допомогу в межах спільного проекту Мінсоцполітики і Дитячого фонду ООН (UNICEF). У межах цієї програми українцям нададуть 330 мільйонів гривень для проходження осінньо-зимового періоду. Пріоритет мали малозабезпечені сім’ї з дітьми, які проживають в певних районах:
- Дніпропетровської;
- Запорізької;
- Харківської областей.
Отримати грошову допомогу ці родини змогли завдяки наданому трансферу. Родини щомісяця отримають надходження в розмірі 3 600 гривень на кожного отримувача державної соціальної допомоги та додатково – 6 660 гривень на кожну дитину. Виплати від Червоного Хреста або виплати від УВКБ ООН станом на 2024 рік актуальні та продовжують надходити. Як переселенцям в Києві та Гостомелі отримати кошти від ООН за посиланням.
Виплати міжнародних організацій тимчасово припинені, але ви можете слідкувати за актуальними анонсами на сайті.
Як перевірити статус заявки на ЮНІСЕФ
Якщо ви вже подавали дані, але не отримали відповіді, то можна перевірити статус заявки ЮНІСЕФ на цій же платформі.
Номери ЮНІСЕФ для консультації
Щоб дізнатися деталі грошової допомоги можна звернутися на гарячу лінію щодо грошової допомоги програми “Спільно”. ЇЇ реалізовують разом з ЮНІСЕФ та Міністерством соцполітики. Пріоритет надають сім’ям з дітьми, що належать до категорії “вразливих” (перш за все, постраждалі внаслідок війни та потребують грошової підтримки).
Гаряча лінія ЮНІСЕФ — 800 600 017, телефонувати сюди радять з 8:00 до 20:00 впродовж робочого тижня крім неділі, а в суботу з 9:00 до 18:00. Тут можна не тільки подати заявку на отримання грошової допомоги (коли буде відкрита нова реєстрація) але й перевірити її статус, якщо ви вже подавали заявку, але не маєте жодних новин.
По вказаному номеру, оператор зареєструє ваш запит і передасть його до організації для оновлення даних. Зверніть увагу, що вас можуть запитати реєстраційний номер (ID) вашої заявки, ім’я члена домогосподарства, який/яка буде отримувати допомогу.
Також ви можете слідкувати за сайтом unicef.org, грошова допомога реєстрація 2024, якщо буде з’являтися така можливість – анонси публікуватимуть саме тут. Якщо вам потрібна допомога у вашій громаді, радимо дізнатися про пільги багатодітним сім’ям 2024 у вашому селі/селищі чи місті. Для цього ви можете звернутися до приймальні міськради, голови села чи старости. Зазвичай пільги для багатодітних охоплюють:
- безплатне харчування у школах та дитсадках;
- пріоритетне право на оздоровлення влітку;
- соціальна стипендія для студентів/студенток;
- перевага у отриманні кредити на освіту для дітей.
Яку допомогу надає ЮНІСЕФ зараз
Зараз діє актуальна програма допомоги для дитячих садочків, вихователі можуть безплатно отримати розвивально-розважальні набори для щоденних занять. Набори роздаватимуть за результатами конкурсу, який триває до 29 лютого. ЮНІСЕФ, допомога дітям, які опинилися у важких умовах є пріоритетною, йдеться про дітей з деокупованих чи прифронтових територій..
Умови конкурсу:
- Запишіть коротке відео, як ви разом зі своїми вихованцями робите руханку під пісню “Я і ТИ”;
оберіть один з інструментів підтримки ментального здоров’я дітей з Рекомендацій Міністерство - освіти і науки України, а потім зробіть відео/фото про те, як ви його використовуєте у роботі з вашими вихованцями та додайте опис;
- поділіться своїм найдієвішим інструментом (комплексом інструментів) для розвитку навичок дошкільнят, а далі зробіть відео/фото про те, як ви його застосовуєте у роботі з вашими вихованцями, додайте опис;
- Відправляйте відео за посиланням.
Зверніть увагу, що учасниками конкурсу можуть бути всі вихователі, що представляють різні дитячі групи одного державно-комунального закладу дошкільної освіти. У конкурсі не можуть брати участь родини, приватні навчальні заклади та шкільні колективи.
Читайте також:
- Допомога ЮНІСЕФ для родин з дітьми до 18 років: як отримати
- Гроші та гумдопомога: що можуть отримати українці вдома
- Виплати від ЮНІСЕФ: які категорії можуть отримати 50 тис грн
Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!