Фітнес-застосунок розробив програму тренувань для людей з ампутацією

Микола Ситник 14:00, 17 Вересня 2023
Тренування для людей, які перенесли ампутацію

Український фітнес-застосунок «BetterMe» спільно з виробником біонічних протезів «Esper Bionics» і благодійним фондом «Future For Ukraine» розробили програму тренувань для людей, які перенесли ампутацію. Для українців програма є безкоштовною.


Про це команда «BetterMe» повідомляє на Facebook-сторінці.

Програма тренувань для людей з ампутаціями в застосунку «BetterMe: Health Coaching» покликана допомогти людям з ампутаціями отримати необхідну фізичну активність при підготовці до протезування, а також впродовж використання протезу.

Користь від програми

Програму «Limb Loss Workouts» розробили професійні фізіотерапевти з України та США із 14-ти річним досвідом роботи, зокрема в клініці, сертифікованій Міністерством оборони США для реабілітації ветеранів.

35 тренувань різної тривалості та інтенсивності націлені як на людей, які проходять реабілітацію та лише готуються до встановлення протеза, так і на досвідчених користувачів протезів. Всі вони зможуть тренуватись самостійно, вдома, просто використовуючи додаток.

Інтерфейс тренування
Інтерфейс застосунку «BetterMe: Health Coaching»

Вартість користування

Програма буде доступна українською та англійською мовами в застосунку «BetterMe: Health Coaching». В Україні доступ до додатку — безкоштовний. Для людей з ампутаціями в інших країнах діятиме знижка 80% на підписку. Весь прибуток «BetterMe» передасть на протезування постраждалих від війни в Україні.

Застосунок доступний на iOS та Android.

Читайте також: Як військовим з інвалідністю отримати одноразову грошову допомогу

Усі фото: «BetterMe»

Бахмут живе тут! Підписуйтесь на наш телеграм, тут завжди оперативні новини про місто, найсвіжіші фото та відео

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!

Мешканці Часового Яру в очікуванні компенсацій: що стоїть на заваді

Валентина Твердохліб 13:00, 25 Листопада 2024
Зруйноване житло в місті Часів Яр / фото 24 ОМБр імені короля Данила

Українці, які втратили житло внаслідок війни, можуть звернутися за компенсацією від держави. Гроші передбачені як за пошкоджене, так і за повністю зруйноване житло. Проте на практиці отримати компенсацію вдається далеко не всім, навіть у регіонах, які залишаються під контролем України. Наприклад, у місті Часів Яр, яке хоч і не перебуває під окупацією, але зазнало значних руйнувань через російські атаки, досі немає жодного випадку виплати компенсації.

Чому часовоярці не можуть отримати виплати за втрачене житло, редакції “Бахмут IN.UA” розповів начальник Часовоярської міської військової адміністрації Сергій Чаус.

Часів Яр, компенсація

Люди, чиє житло в Часів Ярі було пошкоджене або зруйноване, можуть подати заяву на отримання компенсації. Таких заяв налічується вже кілька сотень, однак ще жодна людина в місті так і не змогла отримати кошти.

“У Часів Ярі подібних компенсацій ніхто не отримував. Велика кількість людей вже подали заявки на отримання коштів. Точної цифри я назвати не можу, адже вона постійно зростає, заявки додаються. Але можу сказати точно, що таких заявок вже не одна сотня”, — каже Сергій Чаус.

Причиною того, що часовоярці не можуть отримати компенсацію, є неможливість обстеження житла. Комісії просто не можуть заїхати в місто, де тривають бойові дії. Тому люди, не маючи акта обстеження своїх осель, не можуть отримати компенсаційні виплати.

“Питання компенсації болюче не лише для мешканців Часового Яру, а й для людей з Бахмута, Соледара, Торецька. Часів Яр ніяким чином не відрізняється від цих міст, ми в “одному човні” і ситуація в нас одна й та ж, вона складна. Комісії працюють, але, на жаль, основна робота — виїзд і фіксація руйнувань та пошкоджень — наразі неможлива. Через це неможливо оформити акт обстеження, який робить не одна особа, а ціла комісія”, — пояснює начальник Часовоярської МВА Сергій Чаус.

Змінити цю ситуацію наразі неможливо. Поки в місті тривають бойові дії, комісії не виїжджатимуть на місця обстежень.

“Є певні зміни в законодавстві, але поки що, на жаль, конкретних змін, які б дозволили працювати в цьому напрямку, немає”, — підсумував Сергій Чаус.

Попри те, що люди не можуть отримати кошти, вони можуть подавати заяви на отримання компенсації. З цим питанням треба звертатися до представників Часовоярської міської військової адміністрації.

Компенсація за житло на окупованих територіях

Нагадаємо, що Асоціація молодих ВПО України ініціювала законопроєкт №11161 “Про компенсацію за пошкодження та знищення окремих категорій об’єктів нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України”. Його основна мета — юридично прирівняти житло на тимчасово окупованих територіях до знищеного. Це дозволить людям, які залишили житло в окупації, отримати компенсацію від держави.

Якщо Верховна Рада прийме законопроєкт, компенсацію за втрачене житло зможуть отримати люди, які мають документи про право власності на житло, що знаходиться на тимчасово окупованій території або в зоні проведення активних бойових дій.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

У Хмельницькому видаватимуть продуктові набори для ВПО з дітьми

Семаковська Тетяна 12:05, 25 Листопада 2024
Для ВПО з дітьми видаватимуть продуктові набори / фото ілюстративне, Pexel

У місті Хмельницький внутрішньо переміщені особи з дітьми віком від 8 до 18 років можуть отримати продуктові набори за умови, що вони ще не отримували їх у листопаді цього року.

Про це повідомляє штаб допомоги ВПО у Хмельницькому.

Гуманітарна допомога, Хмельницький адреса

Родини переселенців та переселенок з дітьми (віком від 0 до 18 років включно), які ще не отримували продуктові набори у листопаді 2024 року, зокрема багатодітні сім’ї  та новоприбулі  ВПО, які зареєструвались у Хмельницькій міській територіальній громаді (МТГ), як внутрішньо переміщені особи, можуть отримати гуманітарну допомогу. Її видаватимуть в штабі допомоги вимушеним переселенцям, який знаходиться за адресою вулиця Героїв Маріуполя, 33.

Як отримати набори для ВПО

Продуктові набори видають з 09:00 по 16:00 години з понеділка по четвер. Зверніть увагу, що отримати допомогу можуть лише ті ВПО, які мають оригінали таких документів:

  • паспорта;
  • свідоцтв про народження дітей;
  • довідок, які є підтвердженням статусу ВПО у Хмельницькій МТГ дитини та батьків. 

Новоприбулі ВПО повинні надати наступні документи:

  • паспорт;
  • ідентифікаційний код;
  • довідки ВПО з реєстрацією у місті Хмельницький, або в територіальній громаді.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

компенсацію

Мешканці Часового Яру в очікуванні компенсацій: що стоїть на заваді

Українці, які втратили житло внаслідок війни, можуть звернутися за компенсацією від держави. Гроші передбачені як за пошкоджене, так і за повністю зруйноване житло. Проте на […]

У Хмельницькому видаватимуть продуктові набори для ВПО з дітьми

У місті Хмельницький внутрішньо переміщені особи з дітьми віком від 8 до 18 років можуть отримати продуктові набори за умови, що вони ще не отримували […]

бахмут

Який вигляд має Бахмут у листопаді: окупанти показали кадри з вулиць Миру і Василя Першина

На російських пропагандистських пабліках публікують нові кадри з Бахмута. Росіяни показали, який вигляд мають будинки в центральній частині міста. Редакція публікує вибрані кадри. Бахмут, нові […]

Грошова допомога для дітей до Дня Святого Миколая у Вінниці: деталі нової ініціативи

Департамент соціальної політики міста Вінниця розпочав прийом заявок та документів на видачу грошової допомоги до Дня Святого Миколая. Отримати кошти можуть діти полеглих чи зниклих […]

10:25, 25.11.2024 Скопіч Дмитро
покровська

“До Покровська залишається близько 5,5 кілометрів”: яка ситуація на фронті

Росіяни продовжують наступ на Донеччині. Найгарячіша ситуація наразі на Покровському і Курахівському напрямках. Тут сконцентровано найбільше сил окупантів. Яка ситуація на Покровському і Курахівському напрямках […]