Де бахмутянам отримати допомогу в Чернівцях

Семаковська Тетяна 13:40, 2 Жовтня 2023
Хаб “Єднання”/ телеграм

В Чернівцях вже майже рік діє підтримка для внутрішньо переміщених осіб з Бахмута у хабі “Єднання”. Тут люди можуть отримати гуманітарну допомогу за сприяння Покровської ОВА.

Редакція «Бахмут. IN.UA» поспілкувалася з керівником гуманітарного хабу “Єднання” у місті Чернівці.

Хаб від Покровської ОВА

За номером +380994034609, який вказаний у мережі, як контакт для підтримки бахмутян у Чернівцях, журналісту редакції повідомили, що хаб “Єднання” працює від січня 2022 року, за ініціативи Покровської ОВА. Тут людям видають гумдопомогу за наявності. Бахмутян, які регулярно звертаються за допомогою налічують близько 140 осіб.

Ми працюємо постійно, з понеділка по п’ятницю з 09:00 до 15:00, але продукти чи гігієну видаємо тоді, коли надходить гуманітарна допомога. Інколи раз в місяць видаємо, а інколи раз у два місяці.

керівник гуманітарного хабу “Єднання” // у місті Чернівці

Слідкувати за анонсами допомоги для ВПО у місті Чернівці можна на каналі – https://t.me/hubednannyachernivci

Хаб розміщений в приміщенні «Центру допомоги врятованим», що розташоване за адресою: вулиця Головна, 128. У центрі можуть надати й психологічну допомогу, зазначає співрозмовник.

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

В Одесі для бахмутян працює гуманітарний центр підтримки

В Одесі для бахмутян працює гуманітарний центр підтримки

Наприкінці березня в Одесі розпочав роботу центр підтримки для жителів Бахмутської громади. На сьогодні у штабі зареєстровано 1064 людини, з яких 236 дітей.

Гуманітарний центр з Бахмутом у серці

Гуманітарні штаби Донеччини: де ВПО можуть отримати допомогу

Для підтримки внутрішньо переміщених осіб (ВПО) з Донецької області в 16 регіонах та 27 містах України діють 70 гуманітарних штабів, центрів або хабів. У цих […]

13:55, 29.09.2023 Микола Ситник
гуманітарна допомога

Де бахмутяни можуть отримати допомогу в Кропивницькому?

Для бахмутян працюють Центри Підтримки у великих містах країни. Заступник мера Олександр Марченко раніше пояснював, що відкрити у кожному місті осередок для місцевих, на жаль, […]