У середу, 27 вересня, бахмутян прийматимуть працівники Центру надання адміністративних послуг та відділу реєстрації Бахмутської міської ради. Записатися можна за номером телефону. На консультації допоможуть актуалізувати дані в реєстрі чи нададуть витяг.
Про це повідомляє центр підтримки бахмутян у місті Київ.
Прийом ЦНАПУ
Цієї середи, 27 вересня, на бахмутян очікують працівники ЦНАПу за новою локацією: м.Київ, вул. Ділова,5А (ст.м. Олімпійська). Прийом звернень триватиме з 10.00 до 14.00. Записатися можна за телефонами: +380988500561, +380996679206 (представники ЦНАП), +380688515089 (представник відділу реєстрації).
Перелік послуг, які можна отримати у ЦНАПі:
актуалізація даних в реєстрі територіальної громади;
внесення змін до інформації про особу, що міститься в РТГ;
зняття особи із задекларованого /зареєстрованого місця проживання;
надання витягу з реєстру територіальної громади;
подання повідомлення про пошкоджене та знищене нерухоме майно внаслідок бойових дій.
Зверніть увагу, що консультації можливо отримати за вказаними номерами телефонів з понеділка по п’ятницю з 10.00 до 16.00.
11 липня 2025 року на шахті “Алмазна” ДП “Добропіллявугілля-видобуток” стався обвал породи на глибині 550 метрів, внаслідок чого загинув 47-річний гірничий майстер.
Про це повідомив Михайло Волинець, народний депутат України, Голова Конфедерації Вільних профспілок України.
Обвал на шахті “Алмазна”
11 липня близько 11:00 диспетчер повідомив про обвал у третій північній лаві, на місце події оперативно були викликані гірничорятувальники. У момент трагедії у вибої перебували 134 гірники, з яких 26 знаходились безпосередньо в аварійній дільниці.
Від отриманих травм загинув гірничий майстер підземної дільниці, 1978 року народження.
На цей момент керівництво шахти “Алмазна” та ДП «Добропіллявугілля-видобуток» офіційних коментарів щодо обвалу не надало.
У Київській області стартувала реєстрація на безплатні будівельні курси. Запрошують усіх охочих — як місцевих жителів, так і внутрішньо переміщених осіб (ВПО). Навчання дає шанс опанувати одну з затребуваних спеціальностей — маляра, штукатура чи плиточника, а також отримувати стипендію близько 8000 грн щомісяця.
Детальніше про те, як долучитися до курсів — у матеріалі Бахмут IN.UA.
Безплатні курси за будівельними спеціальностями у Київській області
Нова навчальна програма за будівельними спеціальностями реалізується в Київській області за підтримки міжнародних організацій World Vision UCR та Aktion Deutschland Hilft (ADH). Вона створена для громадян і громадянок, які постраждали від війни та хочуть покращити свої шанси на працевлаштування.
Місцеві жителі та ВПО у Києві та області протягом трьох місяців зможуть опанувати спеціальності:
маляр;
штукатур;
лицювальник-плиточник.
Організатори навчальних курсів обіцяють щомісячну стипендію в розмірі 8 200 гривень для покриття витрат на проїзд, соціальну підтримку та набуття не лише теоретичних знань, а й практичних навичок.
Критерії відбору
Долучитися до курсів можуть громадяни і громадянки, які відповідають таким критеріям:
вік — від 18 до 60 років;
проживають у регіоні реалізації проєкту;
мають інтерес до будівельної справи та готові навчатися;
мають змогу відвідувати курси протягом трьох місяців.
Як долучитися
Записатися на курси можна двома способами.
Перший — запис безпосередньо в місцях реалізації проєкту:
Комунальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти Київський професійний коледж “Лівобережний”, місто Київ, вулиця Старосільська, 2;
Київський професійний коледж будівництва та архітектури, місто Київ, вулиця Клавдіївська, 22;
Державний навчальний заклад Білоцерківське вище професійне училище будівництва та сервісу, місто Біла Церква, вулиця Волонтерська, 33/35.
Другий — заповнення спеціальних пре-реєстраційних форм за посиланням, які відповідають місцю проходження курсів:
Комунальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти Київський професійний коледж “Лівобережний” — посилання;
Київський професійний коледж будівництва та архітектури — посилання;
Державний навчальний заклад Білоцерківське вище професійне училище будівництва та сервісу — посилання.
Форма буде відкрита до моменту набору необхідної кількості учасників, які відповідають умовам програми.
Після початку повномасштабного вторгнення Бахмутський РАЦС перестав працювати, як й інші державні структури. Втім отримати документи за потреби бахмутяни все ж можуть. Про це редакції […]
Через війну чимало людей втратили свої правоустановчі документи або ж вони пошкоджені. Однак, ця ситуація не є критичною та безвихідною, адже відновити паспорт, документ про […]
Кліщіївка та Андріївка — невеликі села Іванівського старостинського округу Бахмутської територіальної громади. Росіяни захопили Кліщіївку у січні 2023 року, Андріївку — взимку 2022 року. Трохи […]
Державна міграційна служба (ДМС) пояснила, що діти, які досягли 14-річного віку під час проживання на тимчасово окупованих територіях (ТОТ), можуть оформити перший паспорт громадянина України […]