Бахмутянка Катерина Демʼянова стала однією із 24 учасниць конкурсу Міс Україна. Дівчині 27 років, з 2017 року вона проживала у Нью-Йорку, США. Катерина знімалася для багатьох відомих брендів.
Кандидатку від Донецької області представили на офіційній сторінці Міс Україна.
Що відомо про Катерину Дем’янкову?
Бахмутянка стане претенденткою на Міс Світу 2023. Фото: з відкритих джерел
Бахмутянка Катерина Демʼянова — учасниця конкурсу Міс Україна №3. Дівчині 27 років, свою модельну кар’єру дівчина почала з 14 років.
З 2017 року вона переїхала жити та працювати до Нью-Йорку. Зʼявлялась на таких обкладинках, як Black Magazine, Institute Magazine, Citizen Magazine, VGXW Magazine и Grazia.
Катерина також знімалась для багатьох світових брендів, дівчина є постійною учасницею багатьох модних показів, включаючи Sally LaPointe, Chiara Boni La Petite Robe, Bibhu Mohapatra, Damo Wang, Sherri Hill и New York Fashion Week.
Катерина Демʼянова боротиметься за титул на конкурсі краси. Фото: з відкритих джерел
Від початку повномасштабного вторгнення бахмутянка активно донатить на потреби ЗСУ, та підтримує переселенців із рідного міста Бахмут.
Уродженка з Бахмута учасниця № 3 на конкурсі Міс Україна. Фото: з відкритих джерел
Зазначимо, що учасниці конкурсу надалі боротимуться за право представляти нашу країну на трьох міжнародних конкурсах: “Міс Світу 2023”, “Міс Земля 2023” та “Міс Інтернешнл 2023”.
Фото: з відкритих джерел
Бахмут живе тут! Підписуйтесь на наш телеграм, тут завжди оперативні новини про місто, найсвіжіші фото та відео
А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!
Виїзд за кордон / фото ілюстративне, Depositphotos
В Україні продовжує діяти воєнний стан, а разом із ним й певні обмеження для чоловіків призовного віку на виїзд за кордон. Проте, навіть в таких умовах існують певні винятки — категорії громадян, які мають право на виїзд.
Редакція Бахмут IN.UA розповідає, хто саме з чоловіків може виїхати за кордон у 2025 році.
Хто з чоловіків має право на виїзд за кордон 2025
В умовах воєнного стану в Україні діють обмеження на виїзд чоловіків призовного віку за кордон. Водночас закон передбачає низку винятків для окремих категорій громадян.
Наразі виїхати за кордон можуть:
чоловіки віком від 60 років, які не підлягають мобілізації;
особи з інвалідністю, за наявності відповідних підтверджуючих документів;
багатодітні батьки, якщо чоловік має трьох і більше дітей до 18 років;
батьки дітей з інвалідністю, незалежно від кількості дітей;
одинокі батьки – які самостійно виховують дитину до 18 років;
супровідні особи (чоловіки, що супроводжують членів сім’ї з інвалідністю I чи II групи на визначений термін);
студенти віком 18-22 років, які навчаються за кордоном (за наявності підтверджувальних документів);
родичі загиблих чи зниклих безвісти, якщо близький родич загинув або зник безвісти під час війни, чоловік звільняється від мобілізації та отримує право виїхати за кордон;
особи, які були виключені з військового обліку;
військові, які виїжджають за кордон для проходження лікування, реабілітації або навчання.
Виїзд чоловіків за кордон: які документи потрібні
Перелік документів для виїзду за кордон у всіх категоріях різний. Чоловікам потрібно мати всі необхідні документи, що підтверджують належність до однієї з цих груп.
Також обов’язковою умовою для виїзду є наявність військового квитка. Його треба надавати на вимогу прикордонника у прикордонній смузі, контрольованому прикордонному районі та в пунктах пропуску через державний кордон України разом з паспортом.
Якщо ж у громадянина відсутній військово-облікового документа чи його дані є в Єдиному державному реєстрі призовників, військовозобов’язаних та резервістів про подання особи в розшук до Національної поліції, то він не має права на перетин кордону.
Для прикладу, редакція Бахмут IN.UA наведе перелік документів для двох з категорій.
Перша — чоловіки, чиї близькі родичі загинули або зникли безвісти на війні. Виїзду потрібно надати:
документ, який підтверджує наявність родинних зв’язків;
задокументований факт гибелі або зникнення безвісти близьких родичів;
довідка про відстрочку від призову на військову службу, видану в ТЦК та СП.
Друга — громадяни, які мають інвалідність I, II, III групи. Їм потрібно буде надати:
довідку форми №157-1/о, яка видається після огляду медико-соціальною експертною комісією та підтверджує інвалідність особи;
посвідчення, що підтверджує статус інваліда/пенсійне посвідчення/документ, що підтверджує призначення соціальної допомоги.
Варто зазначити, що документ про інвалідність має бути отриманим саме в Україні. Якщо група інвалідності була призначена будь-якою установою за кордоном, то чоловік не зможе виїхати з України.
Чи можуть обмежено придатні виїжджати за кордон
Чоловіки призовного віку, які мають у військовому квитку запис “непридатні до військової служби в мирний час, обмежено придатні в воєнний час” не мають права на виїзд за кордон, адже вони підлягають призову — в тілові служби або на склади забезпечення.
Якщо ж чоловік має формулювання “обмежено придатний”, то він також не має права на виїзд.
Якщо чоловік має тільки відмітку про зняття з військового обліку, то це також не є підставою для безперешкодного перетину кордону. Утім, за такими громадянами зберігається можливість підтвердили факт наявності інвалідності або непридатності до військової служби у військовий час за станом здоров’я, які вже є повноцінною підставою для виїзду.
Нові правила перетину кордону для чоловіків до 25 років
За словами представника Кабміну у Верховній Раді Тараса Мельничука, 31 грудня 2024 року в Кабінеті міністрів України узгодили зміни до Правил перетинання кордону для чоловіків у віці 18-25 років у період воєнного стану. Вони стосуються чоловіків від 18 до 25 років, які проходили службу за контрактом у ЗСУ або в розвідувальних підрозділах Міністерства оборони та до укладення контракту не проходили повноцінної військової служби, крім базової підготовки.
Ці особи можуть перетинати державний кордон за наявності:
довідки від військової частини або керівника територіального центру комплектування (у документі мають бути дані про укладений контракт);
військово-облікового документа, що підтверджує проходження служби.
У Національному музеї історії України у Другій світовій війні, що розташований у Києві, відбудеться майстер-клас із писанкарства. Відвідати його можуть і ВПО з Бахмута. Заняття безоплатне. Його проводитиме писанкарка Зоя Сташук, яка родом з Макіївки.
Про це повідомляє осередок підтримки “З Бахмутом у серці. Київ”.
Київ, майстер-клас з розпису писанок
У київському Національному музеї історії України у Другій світовій війні відбудеться майстер-клас із писанкарства. Його проводитиме заслужена майстриня народної творчості України Зоя Сташук.
Заняття можуть відвідати як кияни, так і ВПО з Бахмута. Воно повністю безоплатне.
Під час заходу ви разом з майстринею можете створите писанки у традиційній техніці — за допомогою писачка, свічки та воску. Виготовлені писанки співробітники музею подарують військовим перед Великоднем.
Захід відбудеться в неділю, 6 квітня, о 12:00. Адреса: Київ, вулиця Лаврська, 27 (головний корпус Музею війни). Для відвідування заходу реєструйтесь за телефоном: +380 (66) 537 0173.
Писанкарка Зоя Сташук: що відомо
Писанкарка Зоя Сташук народилася на Донеччині, в місті Макіївка. Наразі мешкає та працює в Києві.
Писанкарка Зоя Сташук / фото сайт Музею Івана Гончара
Писанкарством почала займатися в 37 років. Це сталося після того, коли вона привели доньку і сина на заняття в студію писанкарства Оксани Білоус. Захопившись цим видом мистецтва, Зоя Сташук почала творити писанки. За цей час на її рахунку більше 5 тисяч робіт.
Вперше представила власну виставку писанок у 1995 році. З 1999 року має звання заслуженої майстрині народної творчості України.
9 вересня Бахмут відзначатиме своє 452 День Народження. Місто — зруйноване росіянами продовжує жити в евакуації, бахмутяни тепер є по всюди, від Дніпра й до […]
Валерія родом з Донеччини, дівчина навчається в двох університетах, один в Україні, інший в Словаччині. Героїня каже, що серед її іноземних друзів взагалі відсутній такий […]
Військовослужбовці з Лугансько-Донецького напрямку потребують засобів зв’язку – рації. Одна рація коштує в середньому 30 тисяч гривень, крім рацій потрібно придбати додаткові засоби, такі як […]
Роксолана Винницька з позивним «Ластівка» родом зі Львівщини, дівчина за освітою соціальний педагог, й практичний психолог, але працює в сфері IT на посаді Community Manager. […]