15 червня на Співочому полі Національного музею народної архітектури та побуту України відбувся концерт “Незламна культура Бахмута”, на якому виступили творчі колективи Бахмута.
Про це редакції Бахмут IN.UA повідомила начальниця Управління культури БМР Ірина Булгакова.
Мистецтво Бахмута
Як кажуть організатори, метою проєкту “Незламна культура Бахмута” було продемонструвати світу, що українське мистецтво та культура не зламалися навіть в умовах війни.
“Нашою головною метою було зберегти культуру та ідентичність бахмутської культури в такі складні часи. Ну і друге, це була такого роду мотивація для співробітників культури зібратись, бо деякі вже понад два роки не бачились”, — каже Ірина Булгакова, начальниця Управління культури БМР.
Концерт, де виступали бахмутяни, відвідав Ростислав Карандєєв від Мінкульту, Оксана Повякель, генеральна директорка Нацмузею та Сергій Костюнчук, президент Київської фундації культури.
Концертна програма
На концерті виступали співочі колективи “Домінанта” і “Рапсодія”, вокалісти “LAV musik” та кавер-бенд “ХтоЯк”.
Майстер-класи для бахмутян проводив Дмитро Денисенко, автор знаменитої колекції різблянок “Via Dolorosa”, також він навчав ліпленню з керамічної маси. Бахмутянка Тетяна Лаптєва ділилася секретами петриківського розпису на дереві. А майстриня Тетяна Салієва відкривала таємниці плетіння з паперової лози. Наталя Решетняк проводила майстер-класи з виготовлення іграшок в різних техніках.
Для дітей та дорослих організатори підготували цікаву розважальну програму з іграми, конкурсами, анімацією та аквагримом.
Проєкт “Незламна культура Бахмута” став справжнім святом української культури та єднання, продемонструвавши світу, що бахмутяни не втрачають духу навіть у найскладніші часи.
Читайте також:
- “Сталева Мрія” їде до Львова: бахмутян запрошують на презентацію відбудови
- Хто повернеться до Бахмута: редакція почула думки бахмутян
- Опитування для бахмутян в евакуації: анкета
Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!