Бахмутська школа набирає учнів до 1-го класу: як подати документи

Микола Ситник 18:07, 21 Листопада 2023
Онлайн-освіта
Ілюстрація Бахмут IN.UA

Бахмутська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів оголосила набір учнів 1-х класів на 2024-2025 навчальний рік. Першачки навчатимуться дистанційно за загальноосвітньою програмою Нової української школи (НУШ). Заяву на вступ можна подати онлайн.

Про це редакції Бахмут IN.UA розповіла вчителька початкових класів Бахмутської ЗОШ №24 Валентина Лисицина.

Навчання першачків

Педагог Валентина Лисицина має 35-річний досвід роботи в початковій ланці. Старший вчитель вищої категорії поділилася, що коли була маленькою, то мріяла стати вчителькою саме початкової школи. Мрія здійснилася, і все життя жінку оточують малюки.

Я люблю навчати дітей, це моя улюблена праця, моє життя. У цей складний час хочеться продовжувати працювати зі своїми рідними бахмутянами, маленькими дітками,

Валентина Лисицина // вчителька початкових класів

Педагог повідомила, що наступного року школа планує набрати один 1-й клас кількістю до 25 учнів. Викладатиме всі предмети, окрім англійської мови, Валентина Лисицина. Також із дітьми займатимуться психолог і логопед.

Ми плануємо відкрити 1-й клас кількістю 20-25 учнів. Навантаження і предмети будуть відповідно до програми НУШ. У 1-му класі діти переважно граються та навчаються через гру. Будуть уроки грамоти, вчитимемося читати і писати. Онлайн-заняття триватимуть не більше 25 хвилин відповідно до санітарних вимог. Поміж 25 хвилин уроку для першачків проводитимуть 2 пів хвилинки. Кожного дня 4 уроки,

Валентина Лисицина // вчителька початкових класів

Малеча вивчатиме такі предмети, як:

  • математика;
  • я досліджую світ;
  • уроки грамоти;
  • англійська мова;
  • фізична культура.

Бахмутська ЗОШ №24 пропонує майбутнім учням:

  • якісну освіту відповідно до державного стандарту початкової освіти;
  • широкий вибір онлайн-заходів;
  • можливість навчання у будь-який час і з будь-якого місця;
  • індивідуальний підхід до кожного учня;
  • безпечне навчання під час воєнного стану;
  • доступ до сучасних освітніх технологій.

Як подати заявку?

Документи, необхідні для оформлення до 1-го класу:

  1. Заява.
  2. Ксерокопія свідоцтва про народження дитини.
  3. Медична картка дитини форми №086-1/о (оригінал або копія).

Документи для вступу до 1-го класу можна подати дистанційно на сайті “Електронна реєстрація в закладі середньої освіти”. Детальна інструкція реєстрації доступна за цим посиланням.

Також можна особисто звернутися до заступниці директора з початкової школи Світлани Димченко за номером: +38 (099) 7680 622. Фахівець допоможе зареєструватися. У разі виникнення питань писати можна адміністрації закладу на e-mail: [email protected].

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Як перевірити бронь від мобілізації у 2024 році: пояснення

Дмитро Скопіч Скопіч Дмитро 15:00, 3 Грудня 2024
Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу image-8.png
Бронювання / фото ілюстратине, Unsplash

Під час воєнного стану в Україні триває мобілізація. Водночас певні категорії працівників мають право на бронювання.

Детальніше про те, як саме перевірити наявність броні від мобілізації в Україні у 2024 році, дізнавайтесь в матеріалі Бахмут IN.UA.

Як перевірити бронь від мобілізації

Бронювання працівників відбувається за допомогою спеціалізованих рішень Мінекономіки за списками, які погоджуються з Міноборони. Самостійно перевірити, чи є бронь від мобілізації наразі можна декількома способами.

Перший спосіб — офлайн. Для цього потрібно звернутися до роботодавця або безпосередньо до територіального центру комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) за місцем проживання, чиї співробітники зможуть надати актуальну інформацію про наявність бронювання.

Другий спосіб — онлайн. Для цього необхідно скористатися додатком “Резерв+”.

Як перевірити бронь від мобілізації онлайн

Для того, щоб перевірити наявність броні від мобілізації, потрібно зайти в додаток “Резерв+” від Міноборони та скористатися наступним алгоритмом дій:

  • авторизуватися в застосунку “Резерв+”;
  • відкрити інформацію в електронному військово-обліковому документі.

Зазначимо, що електронний військово-обліковий документ містить в собі всю наявну інформацію зі спеціального реєстру призовників “Оберіг”. Зокрема, мова йде й про наявність відстрочки чи бронювання від мобілізації.

Відновлене бронювання в “Дія”: як працюватиме

1 грудня 2024 року Кабінет міністрів опублікував постанову №1362 про внесення змін до порядку бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та на воєнний час. В першу чергу, документ відновив можливість бронювання в застосунку “Дія”.

Згідно з документом, військовозобов’язаним працівникам критично важливих підприємств чи установ, які підлягають бронюванню, має нараховуватися заробітна плата, не нижча за розмір мінімальної зарплати по країні, помноженої на коефіцієнт 2,5.

Наразі бронювання відбуватиметься лише через застосунок “Дія” за наступним алгоритмом:

  • керівнику підприємства чи уповноваженій особі потрібно зареєструватися, чи авторизуватися в електронному кабінеті на порталі “Дія”;
  • знайти розділ “Послуги” та обрати там “Бронювання працівників”;
  • перевірити дані про компанію та заповнити дані про працівників, яких потрібно забронювати;
  • підписати документ та відправити дані.

Подані заявки оброблятимуться протягом 72 годин. Про результат розгляду заяв додатково повідомлять в електронному кабінеті на порталі та у застосунку “Резерв+”.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Як отримати витяг з ЄДР для ФОП через портал “Дія”: покрокова інструкція

Дмитро Скопіч Скопіч Дмитро 16:49, 2 Грудня 2024
Витяг для ФОП / фото ілюстративне, Unsplash

Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР) — спеціалізований документ, який є прямим підтвердженням наявності у підприємця чи підприємниці зареєстрованого бізнесу. В ньому також міститься інформація про діяльність компанії.

Детальніше про те, що це за документ та як його отримати через портал “Дія”, дізнавайтесь в матеріалі Бахмут IN.UA.

Витяг з ЄДР через “Дію”

Витяг з ЄДР — це один з найважливіших документів для підприємств на території України. Він містить важливу інформацію про юридичний стан підприємця чи підприємниці, а також про діяльність компанії протягом усього періоду її існування протягом всього його періоду діяльності. Документ часто є необхідним елементом в реалізації бізнесу, зокрема, під час підписання договорів чи для отримання послуг у банках.

Як отримати витяг з ЄДР для ФОП онлайн

Документ наразі можна оформити не тільки через нотаріуси або ЦНАПи, але й через портал “Дія” за декілька хвилин. Вона платна та коштує 110 гривень. Для цього потрібно:

  • перейти на портал “Дія” та натиснути “Отримати витяг“;
  • авторизуватися за допомогою BankID, Дія.Підпис або електронного підпису;
  • перевірити вказані особисті дані, які автоматично підтягуються з реєстрів;
  • якщо вказані дані вірні, то потрібно оплатити послугу за допомогою банківської картки або Google Pay/Apple Pay/Privat Pay;
  • готовий витяг надійде в розділ з отриманими документами через декілька хвилин, про що прийде додаткове сповіщення.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Як перевірити бронь від мобілізації у 2024 році: пояснення

Під час воєнного стану в Україні триває мобілізація. Водночас певні категорії працівників мають право на бронювання. Детальніше про те, як саме перевірити наявність броні від […]

15:00, 03.12.2024 Скопіч Дмитро

Як отримати витяг з ЄДР для ФОП через портал “Дія”: покрокова інструкція

Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР) — спеціалізований документ, який є прямим підтвердженням наявності у підприємця чи підприємниці […]

16:49, 02.12.2024 Скопіч Дмитро

Як дізнатись загальний страховий стаж онлайн: алгоритм дій

Загальний страховий стаж — це необхідний елемент роботи будь-якого працівника й працівниці в Україні, який гарантує йому соціальний захист й різноманітні можливості, зокрема, виплати.  Детальніше […]

14:50, 02.12.2024 Скопіч Дмитро

єМалятко: як зареєструвати дитину через “Дія” та які функції доступні

єМалятко — це особлива функція в застосунку “Дія”, яка дозволяє батькам новонародженої дитини зареєструвати її народження, а також отримати доступ до різноманітних послуг та державних […]

11:45, 02.12.2024 Скопіч Дмитро

Допомога по безробіттю у 2024 році: як почати отримувати виплати

В Україні діє державна програма, яка надає можливість отримувати регулярні грошові виплати безробітним громадянам. З 1 жовтня 2024 року запрацювали норми, які внесли відчутні зміни […]

12:00, 30.11.2024 Скопіч Дмитро