Скільки першокурсників навчаються в Бахмутському мистецькому коледжі

Микола Ситник 14:48, 27 Жовтня 2023
Студенти
Першокурсники Бахмутського мистецького коледжу / фото Фейсбук

Цього тижня першокурсники Бахмутського фахового коледжу культури і мистецтв імені Івана Карабиця отримали студентські квитки. Документи здобувачам освіти вручив директор закладу Вячеслав Паржицький.

Заступниця директора Бахмутського коледжу мистецтв Ольга Воробйова розповіла редакції «Бахмут IN.UA», скільки студентів навчаються на першому курсі.

За її словами, 1-й курс переважно представлений жителями Донеччини. До слова, серед цьогорічних вступників є і бахмутяни.

Загальна кількість здобувачів освіти 1-го курсу — 53 особи. Більшість вступників з Донецької області: з міст Дружківка, Торецьк, Костянтинівка, Бахмут, Краматорськ, Слов’янськ та інших. Також є декілька вступників із Хмельницької та Чернівецької областей. Вони навчаються за спеціальностями: «Фортепіано», «Оркестрові струнні інструменти», «Оркестрові духові та ударні інструменти», «Народні інструменти», «Хорове диригування», «Естрадний спів», «Теорія музики» та «Народна хореографія»,

Ольга Воробйова // заступниця директора Бахмутського коледжу мистецтв

Зауважимо, що вручення студентських квитків є символічною подією, яка має велике значення для першокурсників. Адміністрація коледжу побажала своїм студентам всебічного інтелектуального розвитку та успіхів у навчанні.

Нагадаємо, на початку квітня 2023 року Національна музична академія України взяла під патронат Бахмутський мистецький коледж.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Хресна хода посеред руїн: священники російської церкви зібрались біля зруйнованого Вугледара

Валентина Твердохліб 11:15, 14 Квітня 2025
хресну ходу
Хресна хода посеред руїн / фото росджерела

Служителі російської православної церкви здійснили хресну ходу у селищі Микільське, що біля зруйнованого Вугледара. Її приурочили до Вербної неділі.

Про це йдеться в Telegram-каналі Свято-Успенського Миколо-Василівського монастиря.

Монастир у Микільському, хресна хода

Служителі Донецької єпархії рпц провели хресну ходу у Свято-Успенському Миколо-Василівському монастирі. Святиня розташована в селищі Микільське, що під Вугледаром. Захід приурочили до Вербної неділі.

Хресна хода на розбитих вулицях / фото росджерела

Хресна хода, організована російськими священниками, була показовою. Вони пройшлись з іконами поміж зруйнованих будівель. Участь у хресній ході взяли і місцеві мешканці, втім їх було небагато. Більшість учасників ходи — служителі рпц.

Більшість учасників ходи — священнослужителі / фото росджерела
Місцеві жителі, які взяли участь у ході / фото росджерела
Священники рпц на території зруйнованої святині / фото росджерела

Після цього священники провели літургію в стінах пошкодженого храму і освятили вербові гілки. На службі були присутні й місцеві жителі.

Служба у храмі / фото росджерела

Нагадаємо, що Свято-Успенський Миколо-Василівський монастир потерпав від безперервних обстрілів російських загарбників з березня 2022 року. Війська рф руйнували храмові споруди. У жовтні 2024 року окуповану святиню відвідав ватажок “днр” денис пушилін. Він не визнав вину рф у руйнуванні монастиря, натомість звинуватив у цьому українську армію. Пушилін пообіцяв відновити монастир, втім, як зазвичай, строків так званого “відновлення” не назвав.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Загострення біля Пантелеймонівки: російські війська активізували тиск на Торецькому напрямку

Валентина Твердохліб 09:55, 14 Квітня 2025
пантелеймонівки
Активізація наступу біля Пантелеймонівки / мапа DeepState

Російська армія активізувала наступ на Торецькому напрямку. Ворог тисне на півдні від Торецька — в районі окупованого села Пантелеймонівка.

Про ситуацію на Торецькому напрямку розповіли аналітики DeepState.

Окупанти прорвали оборону біля Пантелеймонівки

Протягом минулої доби, 13 квітня, російська армія мала просування на Торецькому напрямку фронту. Ворог пройшов вперед у селищі Валентинівка, що неподалік Пантелеймонівки.

Просування росіян у Валентинівці / скриншот мапи DeepState

Загалом останніми днями окупанти мали активні просування, окупувавши спочатку Пантелеймонівку, а потім Олександропіль. Тиск проходив поступово, з нарощуванням інтенсивності. Ворог зміг знайти слабкі місця в українській обороні і використати це.

Як зазначають аналітики, окупанти використовують тактику повного знищення позицій.

“Велику роль зіграла активізація дронів в даному районі і одна з тактик кацапів — знищувати позицію в нуль, до максимальної неможливості її утримання. Останнім часом набирає обертів боротьба між екіпажами дронів, які шукають і випилюють їх, щоб вони не доставляли неприємностей. Хто швидше знайде і знищить, той має перевагу”, — пишуть у DeepState.

Також росіяни мали просування в районі Архангельского. За попередньою інформацією, село Калинове також під повною окупацією ворога.

Ситуація в районі Калинового / скриншот мапи DeepState

За даними ОСУВ “Хортиця”, протягом минулої доби на Торецькому напрямку ЗСУ відбивали 15 ворожих атак. Росіяни штурмували в районах Торецька, Озарянівки, Дружби та Леонідівки.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

хресна хода

Хресна хода посеред руїн: священники російської церкви зібрались біля зруйнованого Вугледара

Служителі російської православної церкви здійснили хресну ходу у селищі Микільське, що біля зруйнованого Вугледара. Її приурочили до Вербної неділі. Про це йдеться в Telegram-каналі Свято-Успенського […]

пантелеймонівки

Загострення біля Пантелеймонівки: російські війська активізували тиск на Торецькому напрямку

Російська армія активізувала наступ на Торецькому напрямку. Ворог тисне на півдні від Торецька — в районі окупованого села Пантелеймонівка. Про ситуацію на Торецькому напрямку розповіли […]

Як отримати витяг з реєстру платників єдиного податку

Кожен зареєстрований платник єдиного податку в державному реєстрі може надіслати запит на отримання спеціального витягу. Він дозволяє підтвердити факт того, що фізична особа-підприємець (ФОП) веде […]

12:00, 13.04.2025 Скопіч Дмитро

Часів Яр у 15 фото: як містяни відпочивали біля кар’єрів

Часів Яр — місто з багатою промисловою історією, яке розташоване на Донеччині. Поруч із його виробництвами розташовувалися мальовничі кар’єри, які стали улюбленим місцем відпочинку для […]

11:00, 13.04.2025 Скопіч Дмитро
91 big dd3b2

Швейна фабрика: як в Бахмуті з’явився район 8 березня

В Бахмуті є місцевість, яку мешканці називають районом 8 березня. Та чи знають містяни звідки походження такої назви й будівлі, в якій була швейна фабрика. […]