У відповідь на нашу публікацію у групі користувачі по-різному оцінили ефективність цього переходу, але про те, що такі конструкції діють і мають далі встановлюватись на дорогах міста написали більшість авторів коментарів. Скільки в міськраді Бахмута витратили бюджетних коштів на виконання робіт, де планують облаштувати наступний знижувач швидкості, читайте в матеріалі.
Перехід коштував міському бюджету 92 тисячі гривень. Роботи виконував за прямим договором (тобто виконувача робіт не обирали через Прозорро, а напряму уклали договір з підрядником) ФОП Шараєвський М.В. Договір виклали в Прозорро, за посиланням можна подивитись, на що саме підрядник витратив 92 тисячі гривень.
Замовником робіт виступало Управління розвитку міського господарства та капітального будівництва.
«Перехід зроблений капітально. Ми планували в цьому році також побудувати подібний перехід по вул.Горбатова біля магазину «Дар’я» Забахмуткой, але вже не будемо. Цей був останній в цьому році», – повідомив начальник Управління розвитку міського господарства та капітального будівництва Сергій Чорноіван.
Чорноіван пообіцяв, що ознайомиться зі всіма коментарями і побажаннями городян, щодо будівництва таких знижувачів швидкості.
Хочемо нагадати, що жителі міста мають можливість заявити про бажання установки таких переходів через особисті чи колективні Звернення громадян. Якщо ви вважаєте за потрібне облаштування переходу в визначеному місце, обґрунтуйте це письмово. В наступному році при формуванні переліку ці побажання урахують.
З порядком подання звернень можна ознайомитись на сайті Бахмутської міськради.