Гарячі рішення серпневої сесії: кримінальні впровадження, продаж комунальної власності та інші

Семаковська Тетяна 12:50, 18 Серпня 2017

В постійній рубриці «Маєш право» координатори руху «Сильні громади», як завжди знайомлять читачів з проектами рішень, винесеними на 104-ту сесію Бахмутської міської ради, яка відбудеться 22 серпня. Щоб дізнатись, яке чергове кримінальне впровадження розглядається в суді по діям Бахмутської міської ради, коли з Андрія Клюєва та Йосипа Кобзона знімуть звання почесних громадян міста, за які гроші мешканці Сіверської ОТГ зможуть отримувати послуги з вторинної медичної допомоги в Бахмутській лікарні, кому продадуть землю комунальної власності, читайте у нашому матеріалі.

Громадські активісти та журналісти ще восени 2016 року піднімали питання законності процедури приватизації частини приміщення дитячої бібліотеки, де зараз працює приватна аптека. Представники місцевого самоврядування завірили громадськість, що нормативні акти при прийнятті рішення стосовно приватизації даного приміщення не були порушені. Нагадаємо, що у конкурсі приймав участь лише один учасник – ФОП Кучеренко О.А., який і отримав право на оренду, а потім і приватизацію. По цьому питанню народний депутат Костянтин Матейченко направив звернення до правоохоронних органів, на підставі якого відкрите досудове розслідування, в Єдиному державному реєстрі  судових рішень зареєстроване під №42017051610000007 від 11.01.17.

суд dfb44

Згідно ст. 233 Кримінального Кодексу України за незаконну приватизацію державного, комунального майна застосовуються штрафи від п’яти до тридцяти п’яти тисяч неоподаткованих мінімумів громадян – від 4-х до 28-ми мільйонів гривень. 

наказание e0f31

До речі, існує ще одна ухвала по даному кримінальному впровадженню від 19.05.2017 №66627545. Але розкриття інформації по ній заборонено.

суд1 50fd0

Саме про це та про інші встановлені порушення та розкриті злочині доповідатиме представник буде докладати в.о. керівника Артемівської місцевої прокуратури Донецької області, старший радник юстиції Лайло І.В. на серпневій сесії.

Цікаво, що депутатам міськради доведеться прийняти цю інформацію до відома шляхом прийняття рішення, тобто вони «символічно» погоджуються, що порушили Закон України «Про приватизацію невеликих державних підприємств» в частині надання дозволу на приватизацію комунального приміщення, де розташована бібліотека, коли приймали рішення від 23.03.2016 №6/82-1445

В минулому місяці проходили громадські слухання в районі будинків №73,75,81 по вулиці Ювілейній, з питання благоустрою існуючого пустиря.  За результатами слухань прийняли серед інших прийняли рішення «Не розміщувати стоянки для постійного і тимчасового зберігання автомобілів та не розміщувати МАФи». В проекті рішення конкретно не заперечене будівництво МАФів та стоянок для автомобілів, але зазначено, що дану територію можна використовувати для містобудівних потреб (будівництво школи та/або дошкільного закладу) відповідно до містобудівної документації на місцевому рівні. Контроль за цим здійснюватиме Управління муніципального розвитку.

решен 7de62

решен1 fae75

Депутати планують прийняти нове «Положення про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Бахмут». Така необхідність виникла, у зв’язку зі зверненням бахмутчанина Геннадія Устінова до Бахмутської міськради з проханням зняти звання почесного громадянина Бахмута з Андрія Клюєва та Йосипа Кобзона. На комісії, депутати вирішили, що спочатку треба узгодити нормативні акти, де відобразити можливість зняття такого звання, а потім вже позбавляти звання конкретних осіб. Тобто, після прийняття нового Положення, можна очікувати чергове рішення від Бахмутської міськради, що стосується прохання Геннадія Устінова.

Мешканці Сіверської ОТГ зможуть лікуватися в стаціонарах Бахмутских лікарень за умови передачі до міського бюджету Бахмута коштів у сумі 1,7 мільйонів гривень. 

Відповідно до змін у Програмі економічного і соціального розвитку збільшиться сума для придбання посуду в харчоблоки закладів освіти з 400-х до 470-ти тисяч гривень.

На серпневій сесії депутати також затвердять нові Положення Управління муніципального розвитку, Управління розвитку міського господарства та капітального будівництва, організаційного відділу Бахмутської міськради, Бахмутскького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Багатоквартирний будинок по провулку Ватутіна,17 буде списано з балансу комунального підприємства «Бахмутська  житлова управляюча компанія» з причини створення ОСМД. Дві не приватизовані квартири поки залишаться на балансі комунального підприємства. 

Але комунальна власність територіальної громади Бахмута доповниться одним житловим будинком у смт.Красна Гора, по вулиці Пушкіна,1А, який раніше був на балансі «Облгазу» і за заявою підприємства передається у володіння громади.

Припиняються договори земельних сервітутів по вулицям Ювілейна, 67, Незалежності, 57 та В.Першина,3, укладені раніше з ТОВ «Видавничий дім «Хазяїн».

Депутати узгодять рішення  на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки комунальної власності по вулиці Мира, 10-Б, площею 0,0342 га, з метою її продажи ФОП Володимиру Іванкову.

мира 10б fa2e6

Серед рішень, які припиняють оренду земельних ділянок є і «Ломбард Ніщета і К», який знаходиться у центрі міста, напроти центральної тролейбусної зупинки.

З першого жовтня кількість працівників Управління праці та соціального захисту Бахмутської ради зменшиться на три особи, але в структурі апарату Бахмутської міської ради з’явиться відділ з питань праці, без статусу юридичної особи, загальною чисельністю 3 штатних одиниці.

Депутати затвердять межі території  комітету мікрорайону «Цветмет», який діятиме на  території квартальних комітетів №20, №21, №22,  №23, №24, № 33, №35 м. Бахмута. Також буде створений новий комітет мікрорайону «Заріччя», який діятиме на  території квартальних комітетів №29, №30,  №31, №32  м. Бахмута.

Стосовно проекту рішення про розгляд рішення громадських слухань з питання реконструкції  площі  Свободи у м.Бахмуті можна прочитати тут.

Ознайомитись з повним переліком проектів рішень на 104-у сесію Бахмутської міської ради можна тут.

Screenshot 248 2ce70

Хрестовий похід за захоплення Бахмута: Буданов розповів, навіщо росіяни намагаються відчайдушно захопити Бахмут

Начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов дав інтерв’ю виданню The New York Times, де розповів про те, чому росіяни так зациклилися на Бахмуті.

321985378 677659760569035 1904589059869008290 n 4c887

Росіяни сповільнили темпи наступу в Бахмуті за останні дні, — ISW

Темпи просування російських військ в районі Бахмута, ймовірно, сповільнилися в останні дні, хоча ще занадто рано говорити про те, що російський наступ з метою захоплення […]

photo 2022 12 23 16 34 05 1047b

Поліцейські «Білі янголи» вивезли з Бахмута родину з дітьми

Сьогодні, 23 грудня, поліцейські врятували з-під обстрілів багатодітну родину з Бахмута. Троє дітей з батьками вивезли у безпечне місце. Про це повідомляє поліція Донеччини.

Screenshot 243 f5773

У Бахмут волонтери привезли цукерки та подарунки для дітей

Волонтери на чолі з Інною Гайдай вирішили зробити свято для бахмутян та дітлахів. До громади привезли шоколадні цукерки, закуплені на кошти небайдужих. 

Screenshot 241 0839c

Вагнерівці під Бахмутом отримали партію іноземної зброї

Вчора, 22 грудня, речник Ради національної безпеки США Джон Кірбі повідомив, що група «Вагнера» отримала партію зброї з Північної Кореї для посилення російських сил в […]