Борець із Бахмута отримуватиме обласну стипендію

Семаковська Тетяна 16:06, 5 Травня 2023

Борець a7f61

Напередодні відбулося засідання комісії з відбору претендентів на призначення стипендій Донецької облдержадміністрації. За підсумками наради бахмутянин Микита Гончаров став новим стипендіатом.

Про це повідомляє Управління фізичної культури та спорту Донецької ОДА.

Зазначимо, що з січня 2023 року щомісячні виплати отримували 76 спортсменів та 30 тренерів із олімпійських, неолімпійських видів спорту і видів спорту серед осіб з інвалідністю. Станом на початок травня виникла необхідність внесення змін до переліку стипендіатів-атлетів.

Так, комісія схвалила рішення призначити стипендію в розмірі чотирьох прожиткових мінімумів (більше 10 тисяч гривень) майстру спорту України з боротьби вільної Микиті Гончарову. До слова, наприкінці минулого року спортсмен із Бахмута увійшов до резервного списку претендентів на щомісячні виплати з бюджету Донецької області.

Микита також входить до складу національної збірної команди України. Минулого року борець посів перше місце на міжнародному турнірі. У 2023 році він підтвердив свою майстерність, здобувши звання чемпіона України серед спортсменів до 23 років. Нагадаємо, у березні Микита Гончаров виборов «бронзову» медаль на Чемпіонаті Європи U23.

Honcharov Mykyta wrestling U23 bronze medalist 03 2023 c68efМикита Гончаров на церемонії нагородження Чемпіонату Європи серед борців вільного стилю до 23 років. Фото: United World Wrestling

Заступник голови облдержадміністрації Вадим Філашкін зауважив, що ОДА приділяє значну увагу розвитку спорту регіону, зокрема, заохочуючи провідних атлетів та тренерів щомісячними стипендіями.

«Досягнення спортсменів Донеччини на міжнародній арені — це імідж нашого регіону та імідж України, тож обласна адміністрація зі свого боку намагається всіляко сприяти новим перемогам і яскравим здобуткам. Найкращим та найперспективнішим атлетам з року в рік ми призначаємо щомісячні обласні стипендії, які є винагородою за їх кропітку наполегливу працю, за прояв їх таланту, сили та незламності», — зазначив Вадим Філашкін.

Читайте також: Бахмутські сумоїсти здобули нагороди Чемпіонату України

В яких випадках спортсмен може отримати або втратити стипендію?

Засідання комісії з відбору претендентів на призначення стипендій спортсменам і тренерам Донецької області проводяться за потреби. Зміни у переліках стипендіатів серед атлетів, відповідно до затвердженого Положення, передбачено:

  • у разі порушення навчально-тренувального процесу,
  • порушення вимог антидопінгового законодавства,
  • невиконання індивідуального плану підготовки,
  • припинення виступів за Донецьку область або дискваліфікації.

Фото: Управління фізичної культури та спорту Донецької ОДА

Бахмут живе тут! Підписуйтесь на наш телеграм, тут завжди оперативні новини про місто, найсвіжіші фото та відео

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!

Що робити, якщо не прийшла субсидія: корисний алгоритм дій

Дмитро Скопіч Скопіч Дмитро 11:10, 13 Грудня 2024
Грошова субсидія / фото ілюстративне, Depositphotos

В Україні бувають випадки, коли людям, які від держави, не приходять гроші в межах цієї програми. Це може бути пов’язано з великою кількістю проблемних питань, серед яких і проблеми з документацією, і наявність боргів. 

Редакція Бахмут IN.UA розповідає, що робити, якщо не прийшла субсидія.

Житлова субсидія 2024-2025

Субсидія — особливий вид соціальних виплат, який покриває певну частину витрат домогосподарства на оплату житлово-комунальних послуг. Вона розраховується індивідуально для кожної сім’ї.

У 2024-2025 роках загальний розмір субсидій буде перерахований в автоматичному порядку, адже жодних змін у процедурі їх призначення не відбувалось. Це означає, що більшості українців, яким призначали субсидію, не потрібно нікуди додатково звертатися з приводу її продовження. Водночас звернутися за призначення субсидій потрібно:

  • громадянам, які раніше не одержували допомоги від держави та планує вперше оформити субсидію ;
  • тим, кому не була призначена субсидія у попередньому періоді через наявну заборгованість, проте її вдалося погасити;
  • громадянам, які отримували допомогу, але в сім’ях яких відбулися зміни у майновому стані чи складі, змінився соціальний статус чи перелік житлово-комунальних послуг, потрібно подати інформацію про такі зміни упродовж 30 днів.

Що робити, якщо не прийшла допомога у 2024-2025

Головною причиною, через яку можуть відмовити в наданні відшкодування витрат з оплати житлово-комунальних послуг, є знайдена помилка у документаціях. Якщо громадянин зіштовхнувся з подібною проблемою, то у нього є 14 днів на те, щоб доповнити або виправити дані з офіційних джерел інформації. 

Вже після оновлення документів, представники Пенсійного фонду Україні (ПФУ) можуть призначити виплати, повідомивши про нове рішення.

Іншою проблемою, через яку субсидія може не прийти — це наявність боргу. Для того, щоб вирішити цю ситуацію, потрібно поступово його погасити, регулярно сплачуючи борг і не пропускаючи поточні платежі. У такому разі можна розраховувати на державну пільгу. Тоді під час звернення за субсидією потрібно буде додати копію договору про реструктуризацію з надавачем послуги.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Дітей у Львові запрошують долучитися до різдвяних воркшопів

Дмитро Скопіч Скопіч Дмитро 14:30, 12 Грудня 2024
Воркшопи для дітей у Львові / фото ілюстративне, Jam Factory Art Center

Представники Jam Factory Art Center, що у Львові, запрошують дітей взяти участь в святкових воркшопах, де вони зможуть навчитися створювати різдвяні прикраси. Для дітей з сімей ВПО участь є безплатною.

Про це повідомили представники Jam Factory Art Center.

Різдвяні воркшопи для дітей ВПО у Львові

Різдвяні воркшопи для дітей відбудуться 26–27 грудня на базі Jam Factory Art Center. Досвідчені художники та художниці навчать дітей створювати різдвяні прикраси, зокрема, зірки з паперу чи святкові фігурки з фольги.

Загалом же працюватимуть 4 групи, до 12 людей кожна. Вік учасників та учасниць — від 10 до 14 років.

Різдвяні воркшопи: як долучитися

Для того, щоб стати дитині стати учасником святкового воркшопу, потрібно заповнити спеціальну форму за посиланням та зробити благодійний внесок у розмірі 100 гривень. Для сиріт та дітей із сімей ВПО, військових, ветеранів участь безплатна.

Воркшопи відбудуться 26 та 27 грудня. Групи працюватимуть по дві на день: перша з 14:00 та по 15:20, а друга з 15:30 по 16:40. Все відбуватиметься у Jam Factory Art Center, що знаходиться за адресою місто Львів, вулиця Богдана Хмельницького, 124 (простір AIR Space).

Як отримати допомогу дітям, які постраждали від війни

В Україні діє комплексна допомога дітям, які отримали поранення під час війни. Йдеться про ушкодження здоров’я, одержані від вибухових речовин, боєприпасів і військового озброєння. Такі діти можуть отримати одноразову грошову допомогу в розмірі 11 тисяч гривень, а також ряд інших послуг. Допомогу надає СОС Дитячі містечка.

Подати заяву на отримання допомоги можуть мешканці всієї України. Для цього потрібно заповнити форму за посиланням. Заповнювати форму можуть для дітей, які проживають на території України та для дітей, які отримали поранення, але наразі перебувають поза межами країни.

Зверніть увагу, що вам потрібно буде надати підтверджуючі документи про поранення дитини:

  • паспорт законного представника дитини;
  • ідентифікаційний код законного представника дитини;
  • свідоцтво про народження/або паспорт дитини, яка отримала пораненням чи інше ушкодження здоров’я внаслідок російського вторгнення в Україну;
  • ідентифікаційний код дитини, яка отримала пораненням чи інше ушкодження здоров’я внаслідок російського вторгнення в Україну (за наявністю);
  • реквізити картки заявника (номер IBAN);
  • медична виписка дитини, яка отримала пораненням внаслідок російського вторгнення в Україну;
  • довідка від Національної поліції або витяг про внесення випадку до Єдиного реєстру досудових розслідувань (за наявністю).

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Що робити, якщо не прийшла субсидія: корисний алгоритм дій

В Україні бувають випадки, коли людям, які від держави, не приходять гроші в межах цієї програми. Це може бути пов’язано з великою кількістю проблемних питань, […]

11:10, 13.12.2024 Скопіч Дмитро

Дітей у Львові запрошують долучитися до різдвяних воркшопів

Представники Jam Factory Art Center, що у Львові, запрошують дітей взяти участь в святкових воркшопах, де вони зможуть навчитися створювати різдвяні прикраси. Для дітей з […]

14:30, 12.12.2024 Скопіч Дмитро

Технічний паспорт на квартиру: для чого він потрібен і як отримати

Технічний паспорт нерухомості — це детальний документ, що містить опис фізичних характеристик об’єкта, таких, як площа, об’єм чи конструктивні елементи. Цей документ є невіддільною частиною […]

14:35, 11.12.2024 Скопіч Дмитро

Діти, які постраждали від війни: як отримати гроші та юридичну допомогу

В Україні діє комплексна допомога дітям, які отримали поранення під час війни. Йдеться про ушкодження здоров’я, одержані від вибухових речовин, боєприпасів і військового озброєння. Такі […]

Тисяча від Зеленського: як отримати кошти та задонатити їх ЗСУ

Державна програма “Зимова єПідтримка”, в межах якої кожен громадянин України зможе отримати 1 000 гривень, вже діє на території країни. Отримані кошти можна спрямувати на […]