Український художник збере кошти на дрони для ЗСУ

Семаковська Тетяна 15:07, 28 Квітня 2023

дрон 6f010

Художник із Києва Олексій Кондаков проведе благодійну виставку робіт «Блакитна серія». На експозиції митець представить картини, присвячені Азовському узбережжю.

Автор має намір зібрати з продажу робіт 100 тисяч гривень, які передасть захисникам на Бахмутський напрямок, інформує «The Village».

За ці кошти придбають два дрони «Mavic» для третього батальйону 101-шої окремої бригади охорони Генерального Штабу імені генерал-полковника Геннадія Воробйова. 

Художник працював над роботами із «Блакитної серії» кілька років тому, згадуючи відпочинок із родиною на Білосарайській Косі.

«Раніше ми щоліта усією родиною відпочивали на Білосарайській Косі. Для мене це була одна з небагатьох можливостей побувати ближче до місця народження та дитинства. На жаль, з 2014 року я не мав змоги побувати у Донецьку. Ці роботи — невелике надбання та спогади, що мені лишилось», — розповідає Олексій Кондаков.

4 d3e39Картина Олексія Кондакова

Роботи автора

На виставці «Блакитна серія» художник представить шість картин у обмеженому тиражі. Роботи можна буде придбати за QR-кодом. Кожна картина вартуватиме 120 євро. Покупець зможе обрати формат друку та рамку для оформлення зображення.

6 35c7aКартина Олексія Кондакова

Де і коли презентують експозицію?

Виставка відкриється завтра, 29 квітня, о 19:30 в «Golda Music Bistro». Адреса закладу: вулиця Шота Руставелі, 12. Експозиція триватиме тиждень.

1 87eb5Картина Олексія Кондакова

Читайте також: В Ірпені з’явиться мурал, присвячений Бахмуту

За інформацією культурного простору «Модуль тимчасовості», Олексій Кондаков використовує сюрреалістичну документальну фотографію для накладання постатей із класичних творів мистецтва на повсякденні сцени сучасного життя. Він відомий своєю серією цифрових колажів, у якій Київ виступає тлом для персонажів із шедеврів стародавнього світу.

Художник поєднує минуле і сьогодення, вправно показуючи, як класичні постаті органічно вписуються в сучасні ситуації, що існують поза часом. За допомогою цього анахронічного стилю, який називають «сюрреалістичною документальною фотографією», він створює приголомшливе зіткнення простору та часу, де минуле поєднується із сьогоденням.

3 5f283Картина Олексія Кондакова

До слова, Олексій Кондаков народився в Донецьку. Наразі митець живе та працює в Києві.

Довідка:

101 ОБрО ГШ — елітне з’єднання у складі Збройних Сил України, яке підпорядковується безпосередньо Головнокомандувачу та Генеральному штабу Збройних сил України. 101-ша бригада є єдиною бригадою у складі ЗСУ, що не відноситься до жодного з видів збройних сил.

Фото: Генштаб

Бахмут живе тут! Підписуйтесь на наш телеграм, тут завжди оперативні новини про місто, найсвіжіші фото та відео

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!

Підбірка цікавих костюмів для дітей на Геловін

Геловін 2023: підбірка цікавих ідей для дитячих костюмів

Геловін — цікаве свято, яке прийшло в Україну з Заходу. Його відзначають у ніч на 1 листопада. Ще кілька років тому українці були байдужими до […]

13:31, 30.09.2023 Микола Ситник

Можна показувати себе з кращого боку, але не брехати: експертка розповіла, як правильно скласти резюме

Правильне оформлення резюме є ключовим елементом успішного пошуку роботи. Адже, воно створює перше враження про вас як про кандидата. Вам потрібно вміти підсвітити свої сильні […]

Гуманітарний центр з Бахмутом у серці

Гуманітарні штаби Донеччини: де ВПО можуть отримати допомогу

Для підтримки внутрішньо переміщених осіб (ВПО) з Донецької області в 16 регіонах та 27 містах України діють 70 гуманітарних штабів, центрів або хабів. У цих […]

13:55, 29.09.2023 Микола Ситник
ід картка оформити

Паспортний сервіс, ЦНАП та Дія: як отримати картку ID

Сьогодні більшість українців переходять на електронні документи, а також оформляють картку з електронним носієм. Як отримати ID-паспорт в Україні, скільки коштує така послуга та де […]

Українці закордоном

Без пільг в Чехії й офіційної роботи в Польщі: які зміни чекають біженців з України

За даними Мінекономіки, від початку війни з України виїхало 6,2 млн українців, які наразі перебувають за кордоном. Українські біженці живуть у Європі, США, Азії. За […]