Main menu

Як Україна може звільнити Крим: коментує військовий експерт

mishor ai petri 1 7f933За словами військового експерта Петра Черника, щоб деокупувати Крим потрібно всього лише дві речі.

Про це аналітик заявив в етері ТСН.

“Потрібні делекобійні ракети здатністю ураження до 300 кілометрів. Ми маємо установку, котра може мати таку ракету. Маю на увазі M142 HIMARS та РСЗВ M270, до цих установок є ракети MGM-140A ATACMS й вони можуть завдавати ударів до 300 кілометрів. Такі ракети допомогли б нам повністю упідводнити Кримський міст”, — зазначив експерт.

За його словами, Кримський міст — це серйозна логістична артерія, якою постачається у Крим практично все. Також Україні потрібні винищувачі, на кшталт F-16.

“Кілька ескадриль винищувачів, таких як F-16, ескадрилья — це від 12 до 24 машин, а чим більше тим краще. Умовно, 60 таких машин з ракетами класу повітря-повітря AIM-120 AMRAAM із здатністю завдавати ударів до 160 кілометрів можуть допомогти винищувати усю транспортну авіацію ворога.

Як тільки ми створимо цей купол на Кримом, туди нічого не буде постачатися, ні в частині зброї боєприпасів, а навіть вода, медикаменти й продовольство, то через якийсь час весь півострів і в частині військової сили, і цивільного населення — повністю виснажиться, — заявив Петро Черник підкреслюючи, що це аналітична конструкція сценарію звільнення Криму, як буде в реальності покаже час.

Фото: LIKE in UA

Читайте також: Експерт пояснив, чому ЗСУ можуть вийти з Бахмута та що тримає місто

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!