8 небанальних платформ, де можна знайти роботу

Семаковська Тетяна 10:00, 15 Липня 2024
Пошук роботи / фото ілюстративне

Через війну чимало українців втратили роботу. Якщо на початку вторгнення ще були великі проблеми з пошуком робочих місць, то наразі ситуація стабілізувалася. Сьогодні знайти роботу вже легше, проте все одно цей процес забирає чимало сил, й часті відмови роботодавців можуть підірвати віру в себе.

Редакція Бахмут IN.UA наводить 8 корисних платформ, де можна знайти роботу, а також ділиться порадами, які допоможуть отримати омріяну вакансію.

Платформи для пошуку роботи

Платформи для пошуку роботи — це технологічний спосіб для початку шляху на новому робочому місці. Вони надають користувачам широкий спектр вакансій у різних сферах, а також стають майданчиком для комунікації між роботодавцями та потенційними робітниками.

Robota.ua

Застосунок Robota.ua / фото: платформа

Robota.ua — відомий для більшості сайт для пошуку роботи. Щоб знайти потрібну вакансію використовуйте фільтри, також можна підписатися на сповіщення платформи після реєстрації вашого акаунта, щоб отримувати актуальні вакансії першим.

Work.ua

Work.ua — одна з найбільших платформ для пошуку роботи, тут зручний інтерфейс та підказки як правильно скласти ваше резюме так, щоб отримати роботу. Зверніть увагу, чим якісніше ви проведете аналіз своїх навичок, тим легше вам буде знати вакансію.

Зазначимо, на Work.ua можна підписатися на розсилку вакансій в омріяній компанії, тобто, навіть якщо наразі, роботодавець, який вас цікавить немає пропозицій, підписавшись на нього, ви першим дізнаєтесь про нову посаду.

Happy Monday

Happy Monday / фото Facebook

Happy Monday — досить молода платформа для пошуку роботи, де зібрані дуже цікаві та небанальні вакансії, тут можна знайти все: від роботи в додатку “Дії” до вакансії бухгалтера в провідних компаніях. Happy Monday також надає рекомендації як краще відгукнутись на вакансію, дозволяє фільтрувати посади за рівнем навичок та роками досвіду, що також зручно, як для фахівців, так й для тих, хто тільки починає свою кар’єру.

Крезюме. Вакансії

Крезюме. Вакансії — це вакансії в креативних індустріях в телеграм-каналі. Якщо ви якось пов’язані з творчістю, чи можливо хотіли б спробувати себе у цій сфері Крезюме. Вакансії — це те, що вам потрібно.

Серед частих пропозицій — дизайнери, проджект-менеджери, СММ-спеціалісти, маркетологи, копірайтери та інші.

Lobby X

Банер Lobby X / фото Facebook

Lobby X — платформа на якій зосереджені різноманітні вакансії, навіть у сфері оборонної галузі, тут також часто з’являються волонтерські можливості із подальшим працевлаштуванням, такий варіант підійде тим, хто ще немає досвіду в певній сфері, але хоче навчитися.

Workado

Workado — це телаграм-канал для пошуку віддаленої та гібридної роботи. Тут свої вакансії пропонують провідні ІТ компанії, також за допомогою цього каналу можна знайти роботу в міжнародних роботодавців. З цікавого, на каналі часто роблять підбірки для людей без досвіду, тож обравши сферу, в якій ви хотіли б розвиватися можна шукати роботу на Workado.

ZAICHENKOTEAM.COM

Zaichenkoteam.com — платформа працює вже понад 5 років, є сайт та окремо телеграм-канал, де роблять підбірки актуальних вакансій кожного тижня. На платформі часто заявляються вакансії від міжнародних компаній, є можливість віддаленої чи гібридної роботи, якщо ж робота передбачає відрядження чи офісну зайнятість про це теж попереджають.

Медіаплатформа

Медіаплатформа — це зручний телеграм-канал для пошуку вакансій медійникам. Якщо ви дотичні до письма чи рекламної сфери, варто підписатися на канал. Тут також часто є гранти для молодих журналістів, можливості й вакансії від ЗМІ.

Як отримати роботу

Робоче місце / Фото ілюстративне

Для того, щоб збільшити власні шанси на отримання омріяної роботи варто знати декілька правил:

  • виділіть час на хороше резюме, пропишіть свої важливі навички, навіть якщо у вас немає досвіду в тій сфері, в якій ви хочете працювати, подумайте, чим можете бути корисні. Резюме має бути детальним, не потрібно описувати свої дипломи зі школи, однак волонтерство чи знання мови — обов’язково слід вказати, це збільшить шанси на отримання посади;
  • не приходьте на співбесіду непідготовленим, перед тим, як подавати резюме на певну посаду, впевніться, що ваші цінності та цінності компанії є спільними. Дізнайтесь більше про те, як працює компанія, знайдіть її соцмережі чи сайт, така підготовка дозволить почувати себе більш впевнено на співбесіді. Важливо правило, не спізнюватись на співбесіду, якщо ж так вийшло, що все-таки ви не встигли, попередьте про це роботодавця;
  • проявляйте цікавість — через радянські наративи у більшості людей з пострадянських країн є страх здатися неосвіченими чи нерозумними, ставлячи питання. Втім, важливо питати те, що вас цікавить, про колектив чи банально про розвиток, на який ви можете розраховувати на конкретній посаді;
  • що не варто питати одразу — це зарплата, зазвичай компанія одразу вказує заробітню плату, однак є й ті компанії, які про заробітню плату можуть сказати наприкінці співбесіди орієнтуючись на ваш потенціал чи роки досвіду. Попередньо, ви можете проаналізувати посаду, яку хочете зайняти на ринку та побачити приблизну заробітню плату;
  • не хвилюйтесь, якщо вам відмовили. Так, відмова це боляче й неприємно, але з неї можна винести й корисне. Не соромтеся спитати у роботодавця, чого, на його думку, вас не вистачало й покращте ці навички. Відмова може зовсім не залежати від вас, головне не опускати руки та продовжувати рухатися далі.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Як купити пенсійний стаж у 2025 році: гід на процедуру та скільки коштує

Дмитро Скопіч Скопіч Дмитро 18:35, 3 Квітня 2025
Купити скільки коштує / фото ілюстративне, iStock

Для виходу на пенсію в Україні потрібно мати 32 роки страхового стажу. Проте, існує механізм, який дозволяє купити роки різниці.

Детальніше про те, як купити пенсійний стаж у 2025 році — в матеріалі Бахмут IN.UA.

Як купити пенсійний стаж у 2025 році

Для виходу на пенсію у 60 років необхідно мати 32 роки страхового стажу. Якщо його недостатньо — відсутні роки можна придбати. Цей механізм стає доступним для наступних категорій:

  • тих, хто працює за кордоном, але хоче отримувати пенсію в Україні;
  • тих, хто збирається вийти на пенсію, але їм не вистачає стажу для її отримання;
  • тих, у кого низький рівень офіційного доходу і вони хочуть збільшити розмір пенсії.

Зробити це можуть українці віком від 16 років, незалежно від наявності страхування. Також можна купити стаж як для себе, так і для іншої людини, якщо вона не пенсіонер.

Скільки коштує пенсійний стаж

Вартість стажу розраховується за мінімальним страховим внеском у розмірі 22% від мінімальної зарплати. За поточної мінімальної зарплати у 8 000 гривень один місяць коштує 1 760 гривень, а рік — 21 120 гривень.

Як оформити

Оформити покупку страхового стажу можна за допомогою вебпорталу Пенсійного фонду України. Для цього треба:

  • зайти на сайт та авторизуватися в особистому кабінеті через електронний підпис, Дія.Підпис або GOV.ID;
  • знайти розділ “Комунікація з ПФУ” та вибрати “Договір на добровільну участь”;
  • вказати особисті дані за себе або іншу особу;
  • обрати спосіб оплати;
  • підтвердити згоду на обробку персональних даних, підписати договір електронним підписом і здійснити оплату.

Розмір та періодичність внесків можна обрати самостійно.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм

Як поповнити інтернет через телефон: пояснення

Дмитро Скопіч Скопіч Дмитро 16:00, 3 Квітня 2025
Поповнення мобільного телефону / фото ілюстративне, iStock

Поповнення інтернету через телефон — зручний спосіб залишатися на зв’язку в будь-який момент. Це можна зробити через банківський додаток або спеціальні сервіси операторів.

Детальніше про те, як поповнити мобільний інтернет через телефон — в матеріалі Бахмут IN.UA.

Як поповнити рахунок через телефон

Поповнення інтернету через телефон — це швидкий і зручний спосіб забезпечити безперебійний доступ до мережі. Користувачі можуть здійснити оплату через банківські додатки або онлайн-сервіси операторів.

Як поповнити мобільний рахунок через Приват24 або Монобанк

Оптимальним та простим варіантом поповнення рахунка, а також і мобільного інтернету — є програми мобільного банкінгу Приват24 або Монобанк.

Для того, щоб поповнити мобільний рахунок за допомогою Приват24, потрібно:

  • зайти та авторизуватися у застосунку Приват24;
  • обрати на головній сторінці “Поповнення мобільного”;
  • ввести дані про мобільний номер телефону, обрати банківську картку та натиснути “Продовжити”.

Для користувачів Монобанк інструкція така:

  • зайти та авторизуватися у застосунку Монобанк;
  • у меню внизу сторінки треба обрати останню кнопку та натиснути “Мобільний зв’язок”;
  • обрати або ввести номер, вказати картку та суму переказу;
  • натиснути “Поповнити”.

Зазначимо, що таким способом ви також можете поповнити рахунок іншої людини. Для цього потрібно в полі введення номера ввести інший.

Як поповнити рахунок на телефон за допомогою застосунку оператора

Українські оператори Vodafone, Київстар та lifecell мають власні мобільні додатки, які дозволяють користувачам та користувачкам взаємодіяти з власними рахунками, змінювати тарифні плани тощо.

Для того, щоб поповнити мобільний рахунок за допомогою цього способу достатньо завантажити додаток власного мобільного оператора та зайти в ньому. В головному меню одразу буде функція “Поповнити рахунок”.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Як купити пенсійний стаж у 2025 році: гід на процедуру та скільки коштує

Для виходу на пенсію в Україні потрібно мати 32 роки страхового стажу. Проте, існує механізм, який дозволяє купити роки різниці. Детальніше про те, як купити […]

18:35, 03.04.2025 Скопіч Дмитро

Як поповнити інтернет через телефон: пояснення

Поповнення інтернету через телефон — зручний спосіб залишатися на зв’язку в будь-який момент. Це можна зробити через банківський додаток або спеціальні сервіси операторів. Детальніше про […]

16:00, 03.04.2025 Скопіч Дмитро

Як додати картку в гаманець Приват24: пояснення

ПриватБанк – один із найпопулярніших банків України, який пропонує зручний мобільний додаток Приват24 для керування фінансами онлайн. Будь-яка операція в ньому проходить у декілька кліків. […]

15:20, 02.04.2025 Скопіч Дмитро

Як внести КВЕДи в дані про ФОП: пояснення

Щоб розширити або змінити види діяльності, ФОП потрібно внести нові КВЕДи до реєстраційних даних. Це можна зробити або онлайн, або офлайн”. Детальніше про те, як […]

18:00, 01.04.2025 Скопіч Дмитро

Допомога малозабезпеченим сім’ям в Україні: як працює механізм у 2025 році

Попри війну, в Україні продовжує діяти програма надання соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям у вигляді грошової допомоги. Вона залежить від прожиткового мінімуму в цьому році. Детальніше […]

14:20, 01.04.2025 Скопіч Дмитро