Main menu

Для бахмутян відкриють хаб в Жовтих Водах

Screenshot 258 5a0a8Для бахмутян планують облаштувати новий хаб, який працюватиме у Жовтих Водах, що на Дніпропетровщині.

Про це редакції розповіла староста Іванівського Олена Данько.

За словами Олени Данько наразі в місті шукають приміщення, де буде функціонувати хаб для Бахмутської територіальної громади.

"Наразі ми шукаємо гуманітарні організації та волонтерів. В хабі будемо допомагати людям вирішувати різні організаційні питання. Реєструємо людей, щоб ми знали хто у нас є", — розповідає Олена Данько.

З фінансуванням хабу допомогла міська рада Жовтих Вод. У центрі на волонтерських засадах працюватимуть працівники Бахмутської територіальної громади:

"Ми плануємо долучити психологів та юристів. Буде гуманітарна допомога. Крім того, в хаб хочемо залучити дітей, які є в місті. Ми вже проводили екскурсію в Дитячий центр творчості в місті Жовті води. Діти зможуть безкоштовно там відвідувати гуртки".

Підсумовуючи, пані Олена, зазначає, що міська влада Жовтих Вод допомагає в організаційних питаннях та загалом йде назустріч в ініціативах, які пропонують організовувати для ВПО.

Фото: Роман Потапенко

Читайте також: Хліб від інклюзивної пекарні Києва: як столичні волонтери допомагають бахмутянам?

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!