Бахмутське БТІ консультує громадян у порядку черги: де в Києві отримати послуги?

Семаковська Тетяна 12:50, 29 Липня 2023

БТІ f6b48

На початку липня комунальне підприємство «Бахмутське бюро технічної інвентаризації» після довготривалої перерви відновило роботу в столиці. В Києві установа продовжує надавати бахмутянам довідки про правову належність нерухомого майна. За майже місяць роботи до КП надійшло 1642 запити, 296 з яких вже оброблені. 

У пресслужбі БТІ нашій редакції повідомили, що наразі на підприємстві працює троє осіб.

Через велике навантаження бахмутян консультують у порядку черги

За перші дні роботи Бюро отримало близько 300 дзвінків від мешканців громади, ще понад сотню листів надійшло на електронну пошту. Всіх консультують у порядку черги.

За даними Бахмутської міськради, станом на 28 липня фахівці БТІ:

  • надали 667 консультацій засобами комунікації,
  • зареєстрували 77 звернень на особистому прийомі,
  • оформили та видали 55 довідок.

За липень від державних реєстраторів, суддів, правоохоронних органів та громадян надійшло 1642 запити, з них оброблено — 296.

«Дуже багато людей до нас телефонують, консультуються щодо того чи іншого питання. Зараз ми видаємо тільки довідки про належність майна. У нас працює троє осіб: на замовленнях, директор на прийомі та ще один працівник, який допомагає розшукувати дані», — розповіли редакції у Бахмутському БТІ.

Зазначимо, що бахмутяни на зустрічі в Києві, а також у коментарях Facebook-сторінки «Бахмут IN.UA», Telegram-каналі пишуть, що ресурсів однієї людини не вистачає на всіх бажаючих. Через це доводиться чекати, доки запити будуть розглянуті та оброблені.

«Стандартних ситуацій не має, усі випадки різні та потребують індивідуального розгляду та консультування! Просимо усіх набратись терпіння, намагаємось опрацювати запити за час вимушеного простою та надати якісну послугу всім!», — закликали бахмутян в установі.

Вам буде корисно:

Де в Києві Бахмутське БТІ приймає громадян?

Бахмутське бюро технічної інвентаризації працює щосереди у Києві за адресою: вулиця Ділова, 5А, станція метро «Олімпійська». Бюро працює з 09.00 до 17.00 години. Зараз основна послуга, яку пропонують бахмутянам — це надання довідок про правову належність нерухомого майна, яка виникла до 01.01.2013 року.

Як записатися на прийом до Бахмутського БТІ?

Необхідно звернутися за номером телефону: +380667758526.

Окрім того, можна звертатися на електронну пошту: [email protected] (з понеділка по п’ятницю з 09.00 до 17.00 години).

Хто може отримати послугу?

Звертатися за отриманням довідки можуть мешканці;

  • Бахмутської;
  • Часовоярської;
  • Соледарської;
  • Сіверської;
  • Званівської територіальних громад;
  • та громадяни, які оформлюють спадок щодо нерухомого майна, розташованого на території цих громад.

Які документи для цього потрібні?

Звернутись за отриманням довідки про правову належність нерухомого майна має можливість особисто власник (співвласник) або уповноважена ним особа.

На особистому прийомі подача заяви здійснюється при пред’явленні оригіналів правовстановлюючих документів на майно та документів, що посвідчують особу власника/співвласника/уповноважену ними особу, та документ, що підтверджує повноваження.

У разі втрати документів на об’єкт нерухомого майна надається його копія або інший документ, який містить відомості про реєстрацію такого майна (наприклад — реєстраційний напис, витяг про реєстрацію до 01.01.2013 року та інше).

Вартість довідки

Видача довідки здійснюється за умови сплати її вартості. Вартість довідки складає — 456,73 гривень або 570,97 гривень (з технічною характеристикою об’єкту).

Отримати результат можливо особисто, через уповноважену особу або засобами поштового зв’язку (оплата доставки здійснюється за рахунок заявника).

Читайте також: Спільне планування відбудови Бахмута: відбулась дискусія з міською радою, експертами та громадськістю

Фото: Бахмутська міська рада

Бахмут живе тут! Підписуйтесь на наш телеграм, тут завжди оперативні новини про місто, найсвіжіші фото та відео

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!

Пріоритетна компенсація за знищене майно: що чекає на ВПО в новому законопроєкті

Валентина Твердохліб 18:00, 18 Листопада 2024
Зруйнований будинок. Часів Яр, ВПО
Знищений будинок у місті Часів Яр / фото 93 ОМБр

ВПО можуть додати до категорій, які мають пріоритетне право на отримання компенсації за знищене майно. Ухвалити відповідний законопроєкт №11028 рекомендував комітет Верховної Ради з питань економічного розвитку на засіданні, яке відбулося сьогодні, 18 листопада.

Про це повідомив голова Спеціальної комісії з питань захисту ВПО Павло Фролов.

Законопроєкт №11028, що передбачено для ВПО

Законопроєкт №11028 розроблено Спеціальною комісією з питань захисту ВПО. Його мета — підтримати вразливі категорії переселенців, які втратили власні оселі та потребують першочергової допомоги від держави.

Серед ВПО, яким пропонують надати пріоритетне право на компенсацію за знищене житло, є:

  • пенсіонери;
  • люди з інвалідністю ІІІ групи;
  • люди, які виховують дитину до 6 років або дитину з інвалідністю;
  • одинокі матері або батьки, які самостійно виховують малолітню дитину до 14 років;
  • люди, які мають на утриманні двох дітей;
  • усиновлювачі, опікуни та піклувальники дитини;
  • хворі на тяжкі форми деяких хронічних захворювань за переліком, затвердженим Міністерством охорони здоров’я;
  • люди, які утримують дитину з тяжкими ураженнями нервової системи, вродженими вадами розвитку, орфанними захворюваннями або іншими тяжкими хворобами.

Окрім цього, комісія із захисту ВПО працює над збільшенням фінансування Фонду ліквідації наслідків російської агресії. Це необхідно, щоб збільшити кількість українців, які отримають кошти на ремонти пошкодженого житла та житлові сертифікати на нові оселі.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Закон про компенсацію за житло на ТОТ: яка дата фінального читання

Семаковська Тетяна 14:20, 15 Листопада 2024
Акція на підтримку законопроєкту 11161 / фото Асоціація молодих ВПО України

Попередньо у середу, 20 листопада, Верховна Рада має розглянути у другому (фінальному) читанні законопроєкт № 11161, який дозволить українцям (майно яких розташоване на окупованих територіях) отримати компенсацію за зруйновані домівки. Перед голосування у ВР Погоджувальна Рада має внести законопроєкт у порядок денний.

Про це редакції повідомив Аркадій Петросян, голова Асоціації молодих ВПО, бахмутський активіст, який ініціював законопроєкт.

Уряд розгляне компенсацію за житло на ТОТ

За законопроєкт №11161 від 10.04.2024 року попередньо планують проголосувати у другому читанні, 20 листопада, 2024 року. Аркадій Петросян пояснив, що перед голосування у ВР Погоджувальна Рада має внести законопроєкт у порядок денний.

“Ми розраховуємо, що в цей день законопроєкт внесуть у порядок денний, а також він буде підтриманий Парламентом вже у другому читанні. Далі важливо, щоб його підписав президент, через 4 місяці механізм компенсації (ред. для жителів житло, яких розташоване на ТОТ) запрацює”, — каже Аркадій Петросян.

Асоціація молодих ВПО на чолі з Аркадієм Петросяном закликають бахмутян доєднуватися до акції, 20 листопада, у місті Київ, щоб продемонструвати важливість ухвалення законопроєкту.

“Це важливо для допомоги мільйонам ВПО, які втратили власні домівки і лишилися напризволяще”, — пишуть організатори акції.

Акція відбудеться в Києві, о 08:50, точне місце проведення повідомлять зареєстрованим учасникам.

Зареєструватися на акцію за посиланням.

Хронологія законопроєкту

4 червня 2024 року, Парламент проголосував у першому читанні за законопроєкт номер 11161, який має допомогти українцям, чиє житло зараз на ТОТ отримати компенсацію. Парламент проголосував за основу.

Відтак, узгоджено, що якщо нерухомість розташована на територіях ведення активних бойових дій або тимчасово окупованих, то власник такого майна може подати заяву про надання компенсації за процедурою та переліком документів згідно з наявною процедурою у Законі, окрім вимоги надати документи (у тому числі матеріали фото- і відеофіксації) майна до/після знищення/пошкодження.

Важливо, що фізичний огляд об’єктів нерухомого майна не проводиться. Для отримання компенсації за таке майно його власник має відмовитися від цієї нерухомості на користь держави.

7 листопада 2024 року до законопроєкту надали порівняльну таблицю.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Зруйнований будинок. Часів Яр

Пріоритетна компенсація за знищене майно: що чекає на ВПО в новому законопроєкті

ВПО можуть додати до категорій, які мають пріоритетне право на отримання компенсації за знищене майно. Ухвалити відповідний законопроєкт №11028 рекомендував комітет Верховної Ради з питань […]

Закон про компенсацію за житло на ТОТ: яка дата фінального читання

Попередньо у середу, 20 листопада, Верховна Рада має розглянути у другому (фінальному) читанні законопроєкт № 11161, який дозволить українцям (майно яких розташоване на окупованих територіях) […]

Відсьогодні бахмутяни можуть подати документи на компенсацію за електроприлад: деталі

Відсьогодні, 15 листопада, бахмутяни можуть самостійно подавати документи для отримання компенсації за придбаний електроприлад для обігріву. З бюджету Бахмутської МТГ виділили кошти на компенсацію. Які […]

Руйнування

Скільки коштів заплановано на компенсації за житло в бюджеті 2025 року

У законопроєкті про державний бюджет на 2025 рік, що поданий на друге читання, передбачені 4 мільярди гривень на реалізацію програми “єВідновлення”. Ці кошти підуть на […]

На 491 гривню більше: мешканці Донецької області отримуватимуть вищу компенсацію

Жителі Донецької області отримуватимуть на 491 гривню більше за 1 квадратний метр зруйнованого житла у межах області за програмою єВідновлення. Раніше сума складала 23 315 […]