5 романтичних фільмів, які обов’язкові для перегляду парам

Дмитро Скопіч Скопіч Дмитро 10:00, 8 Грудня 2024
Романтичні фільми для захоканих пар / скриншот

Додати трохи романтики у вечори пар досить легко — достатньо обійняти коханого чи кохану та включити романтичні фільми на телевізорі чи навіть телефоні. Вони здатні вражати, захоплювати та навіть повертати віру в чудодійну силу кохання. 

Редакція Бахмут IN.UA підготувала добірку з п’яти романтичних фільмів українською мовою, які варто подивитися парам увечері. В добірці можна знайти як легкі комедії, так і справжні мелодрами.

Добірка романтичних фільмів для перегляду парам

Парам інколи треба можливість провести вечір без зайвого тиску та поринути в атмосферу кохання. І в цьому гарно може допомогти перегляд романтичних фільмів, зокрема, комедій чи мелодрам. Про представників цих жанрів можете дізнатися в добірці фільмів Бахмут IN.UA.

Знову любов

Знову любов / фото ілюстративне, Netflix

Фільм-мелодрама вже доступна українською мовою.

Вона розповість історію дівчини, на ім’я Міра, яка нещодавно втратила нареченого. Все навколо втратило сенс, але друзі не покинули дівчину, намагаючись всіляко допомогти та підтримати у важкій ситуації. Через рік після смерті коханого, вона вирішує попрощатися з ним, написавши на його старий телефон кілька прощальних повідомлень. Проте, героїня і подумати не могла, що номер вже належить іншій людині — талановитому журналісту з Нью-Йорку, який готує велике інтерв’ю із Селін Діон.

Чоловік прочитав усі повідомлення та вирішив особисто познайомитися з дівчиною, що стало початком їх історії кохання.

Пурпурові серця

Кессі та Люк / скриншот

Пурпурові серця — легкий фільм від Netflix, який варто подивитися закоханим увечері чи на вихідних.

Кессі Салазар, яка працює співачкою в каліфорнійському барі, мріє про велику кар’єру. Утім, вона прямо зараз змушена думати про те, як отримати страховку для купівлі дорогих ліків проти діабету. 

Якось дівчина знайомиться з Люком Морроу — колишнім наркоманом, який намагається реабілітуватися в очах батька, записавшись на службу до морської піхоти. Щоб вирішити свої фінансові та особисті проблеми, вони домовляються одружитися, не відчуваючи почуттів одне до одного. Але несподівана трагедія допомагає хлопцеві та дівчині закохатися по-справжньому та почати будувати власну історію кохання.

Коханець леді Чаттерлей

Заборонене кохання / скриншот

Британська мелодрама від Netflix вже доступна для перегляду на платформі. 

Ця кінострічка розповість глядачам історію Конні Рід, яка вийшла заміж за забезпеченого і впливового сера Кліффорда Чаттерлей. Вона вважає, що це справжній джекпот. Утім, згодом успіх залишає жінку.

Кліффорд Чаттерлей був учасником Першої світової війни, внаслідок якої отримав серйозне поранення і виявляється прикутим до колісного крісла. Будучи відданою дружиною, леді Чаттерлей щиро намагається пристосуватися до ситуації та стати опорою для чоловіка, але дуже скоро її поглинає розчарування від такого життя, де немає місця для жодних цілей та планів на майбутнє. І тут, вона випадково зустрічається з Олівером Меллорсом — харизматичним єгерем, який вмить захопив серце Конні.

Він і вона

Франція — батьківщина романтичних фільмів, а “Він та вона” — це ідеальний його представник / скриншот

Франція — батьківщина романтичних фільмів, а фільм “Він та вона” — це ідеальний його представник, який чудово підходить до перегляду закоханим парам.

Історія фільму розповість про Ремі та Мелані — чергових жертв самотності в мережі. Вони активно шукають пару на усе життя, але ця нескінченність нічого не приносить, крім розчарування і втрати часу. Мелані вже збилася з рахунку в кількості побачень, а Ремі просто складно витягати протилежну стать на реальне спілкування.

Неочікувано, вони знаходять одне одного — втомлених від непотрібних знайомств та пошуків          власної долі.

До тебе чи до мене

Романтична комедія “До тебе чи до мене” вже доступна на Netflix / скриншот

“До тебе чи до мене” — новий представник романтичних фільмів на вечір від Netflix, яка подарує гарний настрій будь-якому глядачеві.

Фільм розповість історію добрих друзів Деббі та Пітера, які познайомилися ще у школі. Вони пішли різними життєвими шляхами, але постійно підтримували власні дружні зв’язки. Поки дівчина виховувала власну дитину в сонячному Лос-Анджелесі, Пітер будував кар’єру в Нью-Йорку.

Якось, вони вирішують зробити імпульсивне рішення для того, щоб відірватися від рутини — помінятися будинками та прожити життя одне одного. Як виявилося, це відкрило Деббі та Пітеру багато чого нового одне про одного.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Як дізнатись загальний страховий стаж онлайн: алгоритм дій

Дмитро Скопіч Скопіч Дмитро 14:50, 2 Грудня 2024
Як дізнатисязагальний страховий стаж / фото ілюстративне, Pexels

Загальний страховий стаж — це необхідний елемент роботи будь-якого працівника й працівниці в Україні, який гарантує йому соціальний захист й різноманітні можливості, зокрема, виплати. 

Детальніше про те, як саме розрахувати загальний страховий стаж онлайн, дізнавайтесь в матеріалі Бахмут IN.UA.

Як визначити загальний страховий стаж

Страховий стаж — період, протягом якого працівник та працівниця підлягає загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню та за який щомісяця сплачені страхові внески в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок. Мінімальний внесок становить 22% від мінімальної заробітної плати. Від нього залежить соціальний захист працівника, зокрема, лікарняні чи майбутній розмір пенсійних виплат.

Для того, щоб дізнатися свій стаж, необхідно звернутися до Пенсійного фонду України та подати до нього скановані копії трудової книжки та інші документи про трудову діяльність для перевірки й зацифрування.

Після обробки звернення інформація про загальний стаж відображатиметься в особистому кабінеті на порталі Пенсійного фонду України. Крім того, в ньому же можна:

  • дізнатися про суму заробітної плати, з якої сплачується єдиний соціальний внесок (ЄСВ);
  • переглядати дані про місця роботи;
  • отримувати інформацію про присвоєння спеціальної допомоги через втрату працездатності;
  • розрахувати розмір пенсійних виплат за допомогою спеціалізованого калькулятора.

Для того, щоб авторизуватися на вебпорталі ПФУ чи у спеціальному додатку “Пенсійний фонд”, існує три методи:

  • спеціальний кваліфікований електронний підпис (КЕП);
  • дані ID.GOV.UA;
  • логін і пароль ПФУ.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

єМалятко: як зареєструвати дитину через “Дія” та які функції доступні

Дмитро Скопіч Скопіч Дмитро 11:45, 2 Грудня 2024
єМалятко / фото ілюстративне, iStock

єМалятко — це особлива функція в застосунку “Дія”, яка дозволяє батькам новонародженої дитини зареєструвати її народження, а також отримати доступ до різноманітних послуг та державних програм

Детальніше про те, як скористатися послугою, а також, які можливості вона надає дитині та її батькам, дізнавайтесь в матеріалі Бахмут IN.UA

єМалятко: як скористатися послугою

єМалятко — комплексна послуга для батьків новонароджених, яка суттєво спрощує процес оформлення для новонародженої дитини. Вона дозволяє батькам зареєструвати народження дитини та отримати до 10 державних послуг від різних органів влади, потрібних при народженні дитини. Зокрема, мова йде про отримання свідоцтво про народження дитини та присвоєння новонародженому унікального номера запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (УНЗР).

Як замовити єМалятко

Застосунок “Дія” / фото ілюстративне, Дія

Скористатися державною послугою єМалятко можна за допомогою порталу чи застосунку “Дія”. Для цього потрібно:

  • зареєструватися або авторизуйтеся в кабінеті громадянина на порталі diia.gov.ua за допомогою BankID, ДІЯ.Підпис або електронного підпису;
  • заповнити спеціальну онлайн-форму та обрати конкретні послуги з переліку, які ви хочете замовити;
  • підписати заявку електронним підписом.

Зазначається, що в окремих випадках обом батька потрібно буде підписати заяву своїм електронним підписом. Наприклад, така процедура потрібна у випадку, якщо батьки не перебувають у шлюбі, мають різні прізвища або зареєстровані за різними адресами.

Після підписання заяви, вона буде автоматично надіслана до обраного відділу державної реєстрації актів цивільного стану (ДРАЦС). Як тільки свідоцтво про народження буде готове, батькам прийде додатковий лист-сповіщення на вказану в заяві електронну пошту. Забрати документ може один з батьків, хто підписав заяву.

Зверніть увагу, що послуга єМалятко може буди недоступною, якщо:

  • дитина вже має свідоцтво про народження;
  • у батьків є медичне свідоцтво старого зразка (форма 103/о);
  • дитина народилася поза медичним закладом або за межами України;
  • один із батьків новонародженого є іноземцем;
  • шлюб батьків дитини укладений в іншій країні.

єМалятко: чи можна скористатися послугою офлайн

Послугою єМалятко також можна скористатися за допомогою адміністратора можна у пологовому будинку (до виписки), ЦНАП або відділі ДРАЦС. При поданні заявки потрібно підготувати такий пакет документів:

  • номер медичного висновку про народження, який складається з 16 латинських літер та цифр (видається лікарем у пологовому будинку);
  • ідентифікаційний код;
  • паспорт громадянина України;
  • свідотство про шлюб;
  • УНЗР одного з батьків;
  • банківський рахунок для отримання допомоги.

Зазначається, що під час оформлення послуги також може знадобитися:

  • письмова згода одного з батьків щодо присвоєння дитині певного прізвища;
  • письмова згода другого з батьків щодо реєстрації народженої дитини з одним із них, якщо вони зареєстровані за різними адресами.

єМалятко: які послуги стають доступні

За допомогою програми єМалятко можна отримати такі послуги:

  • реєстрація народження дитини;
  • реєстрація місця проживання;
  • визначення походження дитини, громадянство;
  • отримання податкового номера;
  • отримання для дитини унікального номера запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (УНЗР);
  • допомога у зв’язку з народженням дитини;
  • допомога у зв’язку з народження дитини батькам із багатодітних сімей;
  • внесення інформації про дитину до Реєстру пацієнтів;
  • виплата грошової компенсації за Пакунок малюка.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Технічний паспорт на квартиру: для чого він потрібен і як отримати

Технічний паспорт нерухомості — це детальний документ, що містить опис фізичних характеристик об’єкта, таких, як площа, об’єм чи конструктивні елементи. Цей документ є невіддільною частиною […]

14:35, 11.12.2024 Скопіч Дмитро

Діти, які постраждали від війни: як отримати гроші та юридичну допомогу

В Україні діє комплексна допомога дітям, які отримали поранення під час війни. Йдеться про ушкодження здоров’я, одержані від вибухових речовин, боєприпасів і військового озброєння. Такі […]

Тисяча від Зеленського: як отримати кошти та задонатити їх ЗСУ

Державна програма “Зимова єПідтримка”, в межах якої кожен громадянин України зможе отримати 1 000 гривень, вже діє на території країни. Отримані кошти можна спрямувати на […]

Виплати ВПО в грудні 2024 року: на які зміни варто чекати переселенцям

З 1 грудня 2024 року в Україні продовжать виплачувати грошову допомогу на проживання внутрішньо переміщеним особам (ВПО), які потребують державної підтримки. Проте, деяким переселенцям доведеться […]

11:00, 08.12.2024 Скопіч Дмитро
Послуги в ЦНАП

Бахмутський ЦНАП у Дніпрі: як записатися

11 грудня представник Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) Бахмутської міської ради прийматиме жителів громади у Дніпрі, які тимчасово проживають у місті та області. Усі охочі […]