Збір закрито

Бахмутська волонтерка ініціювала збір коштів на сертифікати АТБ для пенсіонерів

Семаковська Тетяна 16:18, 25 Квітня 2023

supermarket g6bb146a60 1920 bcae6Бахмутська волонтерка Інна Гайдай, яка раніше збирала кошти на сертифікати юним бахмутянам до Великодня, тепер створила збір й для пенсіонерів.

Про це волонтерка повідомила у телеграм-спільноті.

«Ми видали понад 350 сертифікатів для сімей з дітьми. Але в мене маса повідомлень із просто благанням про допомогу для пенсіонерів. Вони дуже просять сертифікати на їжу. Вони пишуть, що багато хто не отримує гуманітарки, тому що в їхніх містах і смт її просто немає. За цими сертифікатами ми отримали дуже і дуже багато зворотного зв’язку щодо їхньої актуальності та доцільності. Я зробила окремо банки на дітей, окремо на стареньких і так само є окремо для тварин. Хто може – допомагайте, будь ласка. Це можуть бути донати по 10,20,50 і т.д. грн», — пише волонтерка Інна Гайдай. 

Волонтерка наголошує, не у всіх маленьких містах є АТБ, але є інші магазини, які мають сертифікати, зокрема це мережа Фора або ж Сільпо. 

Нагадаємо, що завдяки донатам, які робили небайдужі для бахмутських сімей  дітьми до Великодня вдалося видати 350 сертифікатів, за які дітям до свята закупили солодощі, фрукти та молочні продукти.

Збір для пенсіонерів з Бахмута

Допомогти людям пенсійного віку з Бахмута їжею можна за посиланням:

https://send.monobank.ua/jar/65F6HnuZao

Номер картки банки: 5375 4112 0452 5542

Що таке сертифікат в АТБ

Мережа магазинів АТБ, які можна знайти по всій Україні створила благодійну ініціативу — це спеціальні сертифікати на 500 гривень, які може придбати кожен охочий, щоб допомогти тим, хто цього потребує зараз. 

Щоб допомогти переселенцям можна придбати сертифікат, за нього людина зможе купити необхідні їй продукти на 500 гривень.

Як користуватися сертифікатом?

Отримувач сертифіката обирає товари в магазині АТБ на суму сертифіката, в цьому випадку, на 500 гривень. Купляти можна все крім алкогольних та тютюнових виробів. На касі потрібно вказати код сертифіката, отримати чек і забрати товари

Строк дії сертифіката -1 рік з моменту оплати. Строк дії вказаний на сертифікаті. Кошти невикористаного протягом строку дії сертифіката не повертаються. Оплатити покупку продуктів (використати сертифікат) можна тільки 1 раз.

Якщо сума покупки більша ніж номінал сертифіката, то можна доплатити готівковими коштами. Доплата банківською карткою неможлива. Якщо сума покупки менша ніж номінал сертифіката — решта не повертається.

Фото: фотосток

Бахмут живе тут! Підписуйтесь на наш телеграм, тут завжди оперативні новини про місто, найсвіжіші фото та відео

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!

Парк “Ювілейний” у Краматорську: як виглядала локація у 2024 році

Дмитро Скопіч Скопіч Дмитро 13:00, 5 Липня 2025
Парк “Ювілейний” у Краматорську / фото Vlada Guzova

Парк “Ювілейний” у Краматорську — яскравий приклад урбаністичного простору, де природа гармонійно поєднується з архітектурними рішеннями міського середовища. До повномасштабного вторгнення це місце було одним із головних центрів дозвілля містян, а зараз — це можливість відпочити навіть у буремний час для країни.

Детальніше про те, як виглядав парк “Ювілейний” у Краматорську у 2024 році — в матеріалі Бахмут IN.UA.

Парк “Ювілейний” у Краматорську у 2024 році

Парк “Ювілейний” у Краматорську — це приклад сучасного урбаністичного простору, створеного для відпочинку, прогулянок і спільного дозвілля містян. Зараз ця локація стала справжнім символом нескореності української Донеччини, яка продовжує жити навіть попри виклики війни.

Пропонована добірка складається з п’яти фотографій, які опублікувала користувачка Vlada Guzova у Facebook. Усі світлини датовані серпнем 2024 року.

Флагшток в центрі паркової зони / фото Vlada Guzova
Локація й в час війни залишається популярною серед містян / фото Vlada Guzova
Ставок в парку / фото Vlada Guzova
Урбаністичні пейзажі в Краматорську / фото Vlada Guzova

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Світлодарськ до війни: як виглядало місто у липні 2021 року

Дмитро Скопіч Скопіч Дмитро 12:00, 5 Липня 2025
Один з житлових будинків у місті / фото Олександр Сотников

До початку повномасштабної війни Світлодарськ був невеликим, але значущим промисловим містом Донеччини з розвиненою енергетичною інфраструктурою. Його серцем залишалася Вуглегірська ТЕС, яка не лише забезпечувала робочі місця, а й визначала ритм життя місцевої громади.

Редакція Бахмут IN.UA згадує, як виглядало місто у липні 2021 року. Публікуємо фото бахмутянина Олександра Сотникова.

Світлодарськ у липні 2021 року

Світлодарськ — це невелике місто в Бахмутському районі, яке мало ключове значення для промисловості всього регіону. Саме тут працювала Вуглегірська ТЕС, яка забезпечувала потреби в електроенергії для всієї Донецької області.

Пропонована добірка складається з семи фотографій, які бахмутянин Олександр Сотников опублікував на своїй сторінці у Facebook. Усі світлини датовані липнем 2021 року.

Вуглегірська ТЕС / фото Олександр Сотников
Водойма біля ТЕС / фото Олександр Сотников
Архітектурна пам’ятка в місті / фото Олександр Сотников
Алея поблизу житлового будинку / фото Олександр Сотников
Паркова зона / фото Олександр Сотников
Житловий масив у Світлодарську, де до війни проживали місцеві мешканці / фото Олександр Сотников

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Парк “Ювілейний” у Краматорську: як виглядала локація у 2024 році

Парк “Ювілейний” у Краматорську — яскравий приклад урбаністичного простору, де природа гармонійно поєднується з архітектурними рішеннями міського середовища. До повномасштабного вторгнення це місце було одним […]

13:00, 05.07.2025 Скопіч Дмитро
Фоторепортаж

Світлодарськ до війни: як виглядало місто у липні 2021 року

До початку повномасштабної війни Світлодарськ був невеликим, але значущим промисловим містом Донеччини з розвиненою енергетичною інфраструктурою. Його серцем залишалася Вуглегірська ТЕС, яка не лише забезпечувала […]

12:00, 05.07.2025 Скопіч Дмитро

Правила перевезення домашніх тварин за кордон: про що варто пам’ятати українцям

Вивезення домашніх тварин за кордон — це не просто поїздка з улюбленцем, а чітко регламентована процедура, яку обов’язково слід пройти. Без належних документів, щеплень і […]

11:00, 05.07.2025 Скопіч Дмитро
Фоторепортаж

Васюківка до війни: як виглядало селище у серпні 2019 року

Васюківка — затишне й мальовниче село Бахмутського району, яке до війни було справжнім куточком спокою та гармонії. Воно розташоване поблизу ботанічного заказника Палімбія, що створювало […]

10:00, 05.07.2025 Скопіч Дмитро
Історії

“Бахмут — це не тільки шампанське і троянди”: бахмутянка розповіла про унікальне алебастрове ремесло

Бахмутянка Олена Голубцова — носійка рідкісного ремесла, яке сьогодні майже забуте. Алебастрову ліпнину, декоративний елемент інтер’єрів, її родина почала виготовляти ще в 1930-х роках. Тоді […]