Бахмутський воїн разом із підрозділом збирає на машину: як допомогти

Семаковська Тетяна 14:01, 7 Квітня 2023

ЗСУ бригада під БахмутомБахмутянин Олег Дідик зараз служить в складі ЗСУ. В травні він разом із підрозділом буде виходити на бойові завдання, однак воїнам не вистачає важливого атрибуту — машини. Всіх небайдужих закликають долучитися до збору, адже автомобіль дуже потрібний захисникам.

Донат на ЗСУ

Допомогти Олегу й пришвидшити Перемогу за посиланням:

https://send.monobank.ua/jar/6tb8MyiVFv?fbclid=IwAR162HP5MAad81ZKK6gwIyJQ7cUZNWzktEquCJuz_thRiBC8KBfA_EpTEgM

Сума збору: 200 тисяч гривень

Станом на 7 квітня зібрано: 47 тисяч гривень

Крім цього, військовим потрібний Bandera Power 225 S — це спеціальний блок багатоканальної швидкої зарядки та автономного освітлення (можливість зарядки від сонячної батареї). Його орієнтовна вартість — від 40 до 50 тисяч гривень, тож якщо коштів назбирають більше, це закриє одразу дві важливі потреби.

Бахмутський воїн та волонтер

300499046 5381029491976151 1941328347051604674 n 823ba

Пані Марина з прапором України. Фото: Фейсбук

Олегу Дідику 19 років, рішення захищати Україну він прийняв ще коли, йому було 18, каже вчителька Марина Жванія, яка добре знає Олега та постійно підтримує з ним зв’язок.

«Олег любить історію, на уроках пригадую, він завжди міг щось влучно сказати цікаве. Брав участь у всіх патріотичних заходах. Коли в школі якісь суперечки були — то завжди був на боці правди. Олег добрий та чуйний, а ще в нього золоті роки, так про нього відгукувався й учитель праці», — розповідає пані Марина.

Після школи Олег вступив в Інститут, хлопець цікавився туризмом. Коли почалася повномасштабна війна юнак почав волонтерити, хотів допомогати й вже почав думати про вступ до лав ЗСУ. Згодом зробив важливий для себе вибір й зараз набирається військового досвіду. Однокласники Олега про його шлях дізналися з соцмереж, всі пишаються його вибором.

Підтримує Олега й бахмутський вчитель історії з позивним «Завуч», наголошує, що в Олега вже є успіхи у військовій справі.

DSC7549 1 scaled 1000x1000 f2a4f

Bandera Power 225 S. Фото: з відкритих джерел

Олегу Дідику та його побратимам потрібно назбирати 200 тисяч гривень на машину, наразі вже зібрано 47 тисяч. Долучитися до збору може кожен, адже кожна сума важлива. Сам же Олег зазначає, що зараз він опановує військову справу, й разом з підрозділом має мету — зібрати кошти на автомобіль. 

Фото: Олег Дідик на запит редакції

Читайте також: Відсидів 10 днів: спогади про Майдан бахмутянина Андрія Лози

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!

Бійці “Азову” атакували логістичні шляхи окупантів у Донецьку та околицях

Валентина Твердохліб 13:00, 12 Червня 2026
азов
Карта уражень / скриншот

Бійці 41-го полку безпілотних систем Pilum 1-го корпусу НГУ “Азов” атакують логістику російських військ на тимчасово окупованих територіях. Під вогневим контролем українських захисників перебувають дороги в Донецьку та його околицях, якими окупанти перекидають техніку та живу силу.

Про це повідомляють бійці полку Pilum.

Ураження росіян у Донецьку

Оператори 41-го полку безпілотних систем Pilum 1-го корпусу НГУ “Азов” завдають ударів по логістиці російських окупаційних військ на дорогах Донецька та його околиць. Оператори дронів контролюють ділянки доріг між тимчасово окупованими Донецьком, Горлівкою, Зугресом, Старобешевим, Докучаєвськом і Кураховим. Саме цим маршрутом росіяни перекидають живу силу і боєприпаси для забезпечення своїх підрозділів на лінії зіткнення.

На оприлюдненому відео зафіксовано ураження російської техніки в тилу окупантів. Дрони вдарили по вантажівках, тралах та автоцистернах. Кількість ураженої техніки не уточнюється.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Окупанти заявили про розгляд заяв на компенсації від жителів Бахмутського району

Валентина Твердохліб 12:00, 12 Червня 2026
багатоповерхівки, заяви
Знищений житловий квартал у Бахмуті / фото росджерела

Росіяни на окупованій Донеччині звітують про розгляд заяв на компенсації від мешканців Бахмутського району. Втім жодних подробиць про населені пункти і рішення комісії окупанти не повідомляють. Через це в мешканців ТОТ є недовіра до окупантів.

Про це пише Бахмут IN.UA.

Окупанти розглядають заяви на компенсації

Росіяни продовжують робити нові заяви щодо компенсацій мешканцям окупованої Донеччини. За інформацією одного з пропагандистських каналів, цього тижня провели засідання міжвідомчої комісії, під час якого, нібито, розглянули 156 заяв. Всі вони були від мешканців так званого Артемівського муніципального округу. Нагадаємо, що до складу цієї окупаційної адміністративної одиниці входять понад 70 наслених пунктів, серед яких Бахмут, Соледар, Сіверськ і Часів Яр.

Міжвідомча комісія, нібито, розглядає заяви з населених пунктів, де відсутні органи місцевого самоврядування. Більше жодних деталей окупанти не повідомляють. Невідомі ні населені пункти, щодо яких були заяви, ні рішення комісій. Чи справді окупанти розглядати заяви і чи отримали люди обіцяні кошти, невідомо.

Люди вимагають прозорості і відкритої звітності в роботі комісії / скриншот

Нагадаємо, що минулого тижня росіяни звітували про перше засідання комісії, де розглядали справи щодо так званих “закритих” міст. Загалом щодо таких міст, нібито, розглянули 184 заяви. Позитивне рішення, начебто, отримали шестеро людей, їм призначили виплати на загальну суму 12,2 мільйонів рублів (ред. за сьогоднішнім курсом близько 7,4 мільйонів гривень). Та самі мешканці окупованих територій ставлять під сумнів заяви окупантів. Вони стверджують, що не знають реальних випадків отримання компенсацій, а окупаційна влада не уточнює, жителі яких населених пунктів отримали кошти. Через це в людей є недовіра.

Ще влітку 2025 року окупанти звітували про виплату компенсацій 388 мешканцям Бахмута, але ці заяви виявились фейком. Їх спростували самі мешканці окупованої Донеччини

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

азов

Бійці “Азову” атакували логістичні шляхи окупантів у Донецьку та околицях

Бійці 41-го полку безпілотних систем Pilum 1-го корпусу НГУ “Азов” атакують логістику російських військ на тимчасово окупованих територіях. Під вогневим контролем українських захисників перебувають дороги […]

багатоповерхівки

Окупанти заявили про розгляд заяв на компенсації від жителів Бахмутського району

Росіяни на окупованій Донеччині звітують про розгляд заяв на компенсації від мешканців Бахмутського району. Втім жодних подробиць про населені пункти і рішення комісії окупанти не […]

Кредити на відбудову бізнесу після обстрілів: з 1 липня стартує нова програма

З 1 липня малі та середні підприємства, які постраждали від обстрілів, зможуть отримати фінансування на відбудову майна за зниженою ставкою. Нова ініціатива запрацює в межах […]

ветерани
Важливо

Ветерани з Бахмутської громади можуть отримати до 200 тисяч гривень на перший внесок за іпотекою: деталі програми

Бахмутська МВА ухвалила розпорядження Про надання матеріальної допомоги на забезпечення іпотечного кредитування на придбання житлових приміщень. Воно передбачає виділення бахмутянам до 200 тисяч гривень гривень […]

Околиці Костянтинівки поступово переходять під контроль російської армії — DeepState

За минулу добу на території Донецької області загальна інтенсивність бойових дій дещо знизилася. Зафіксовано 86 бойових зіткнень, що на 14 штурмів менше порівняно з попереднім […]