
Бійці батальйону підтримки безпілотних систем 59-ї окремої штурмової бригади імені Якова Гандзюка “Степові Хижаки”, які боронять Україну на Донеччині, знищили групу російських військових на мотоциклах поблизу міста Покровськ.
Про це повідомили представники батальйону підтримки безпілотних систем 59-ї ОШБр.
Покровськ: останні новини з напрямку
Як розповіли українські військові у соцмережах, перехрестя неподалік Покровська було заміноване за допомогою дронів ЗСУ.
Згодом камера одного з безпілотників зафіксувала, як двоє російських військових на мотоциклах наближаються до замінованого перехрестя. Далі БПЛА зафіксував момент підриву обох штурмовиків. Невдовзі на тій же ділянці підірвався й третій окупант.
Ситуацію прокоментував військовий оглядач Ігаль Левін у своєму Telegram-каналі. Він зазначив, що подібні локації є майже ідеальними для встановлення мінно-вибухових загороджень, що створює серйозну небезпеку для противника на шляхах пересування. Безпілотники у цьому процесі відіграють ключову роль, адже дозволяють оперативно оновлювати мінні поля.
Читайте також:
- Нові кадри з Бахмута: росіяни показали центр і приватний сектор міста
- Окупанти намагаються просуватись у районі, що відкриває шлях на Костянтинівку
- Ветеран із Бахмута, який повертає інших до життя: історія Даниїла Ходикіна. Відеорепортаж
Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!