Босоніжки на платформі вже кілька сезонів залишаються на піку популярності завдяки універсальності та здатності додати кілька сантиметрів зросту без дискомфорту. Правильне поєднання взуття з одягом може створити незабутній образ і зробити ваш вигляд більш гармонійним.
Джинсами. Комбінація зі скінні створює стильний і витончений образ. Вибирайте яскраві кольори босоніжок, щоб зробити акцент на взутті. Для створення ретролуку підійдуть розкльошені джинси. Висока платформа допоможе зберегти пропорції фігури. Якщо хочеться розслабленого образу, зупиніться на бойфрендах. Завершіть аутфіт лаконічним топом і невеликою сумкою.
Шортами. Класичні шорти та босоніжки на платформі — це ідеальний вибір для спекотних літніх днів. Вибирайте нейтральні кольори. Джинсові шорти завжди виглядають актуально. Додайте до образу легкий топ або футболку з принтом. Моделі з високою талією допомагають створити жіночний силует. Комбінуйте їх з босоніжками на платформі та блузою або топом.
Сукнями. Короткі моделі у поєднанні з босоніжками на платформі створюють молодіжний і свіжий образ. Міді додають елегантності та жіночності. Максі та босоніжки на платформі — чудове рішення для вечірніх прогулянок або пляжних вечірок. Вибирайте яскраві кольори та цікаві принти.
Чорна коктейльна сукня — це класика, яка завжди в моді. Додайте до неї босоніжки на платформі з блискітками або металевими елементами для елегантного вигляду. Яскраві кольори виглядають дуже святково. Вибирайте взуття у нейтральних тонах, щоб не перевантажувати образ. Сукні з блискітками підходять для особливих випадків. Комбінуйте їх з босоніжками, щоб додати більше гламурності вашому вигляду.
Довгі вечірні сукні поєднуйте зі взуттям на платформі, щоб підкреслити довжину одягу та додати зросту. Сукні з відкритими плечима виглядають дуже жіночно. Босоніжки на платформі з витонченими ремінцями доповнять образ. Мереживний одяг надає образу ніжності та романтичності. Вибирайте взуття з ажурними елементами.
Образи для офісу
Класичні спідниці-олівці — це ідеальний варіант для роботи. Додайте до них босоніжки на платформі для створення елегантного вигляду. Спідниці з високою талією допомагають підкреслити фігуру. Комбінуйте їх з блузами і мінімалістичними босоніжками. Яскраві принти додадуть вашому образу свіжості. Вибирайте нейтральне взуття для гармонійного вигляду.
Для відпочинку та пляжу
Комбінуйте купальники з босоніжками на платформі для зручного переходу від пляжу до кафе. Парео додають образу легкості та романтичності. Додайте до них сонцезахисні окуляри.
Босоніжки на платформі — це універсальне взуття, яке можна поєднувати з різним одягом для створення стильних образів на будь-яку нагоду. Правильно вибираючи модель для конкретного луку, ви зможете підкреслити свою індивідуальність та виглядати модно і впевнено.
Пропагандисти поширюють допис, що Міхай Попшой, очільник Міністерства зовнішніх справ (МЗС) Республіки Молдова, нібито заявив, що його держава буде повертати Україні ухилянтів, які незаконно потрапили до країни. При цьому він начебто наголосив, що були проведені всі етапи переговорів з українською стороною та вже з серпня 2024 року МВС Молдови в співпраці з Україною почнуть видавати тих, кого оголосили у розшук.
Утім, це фейк. Подібних заяв очільник МЗС Молдови не робив.
Ця заява ніколи не була зроблена Міхаєм Попшой. Коли міністр Міхай Попшой робить публічну заяву, вона завжди прозоро поширюється на комунікаційних платформах МЗС та міністра. Неправдиве приписування неіснуючих заяв є частиною навмисної дезінформаційної кампанії, спрямованої проти Республіки Молдова з метою створення розколу або надсилання хибних повідомлень громадськості
Відповідь МЗС Молдови // на фейк пропагандистів
Україна прагне повернути військовозобов’язаних громадян
22 липня 2024 року Марко Шевченко, Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці Молдова, в етері програми “Новий тиждень з Анатолієм Голя” на молдовському телеканалі TV8 заявив, що наразі ведеться діалог з владою Молдови щодо тих чоловіків, які не отримали прихисток на території Республіки та водночас не хочуть повертатись в Україну.
“Є також пара запитань, на які я теж не можу отримати відповідь. Наприклад, є умовно 100 осіб (їх може бути 300, або 10), які, за даними молдовської Прикордонної поліції, незаконно перейшли державний кордон. Ці 100 осіб подали заяву про отримання притулку, завдяки якому вони потрапляють під захист міжнародної конвенції про притулок. Але уряд Молдови надає прихисток лише 90 людям із цих 100. У зв’язку з цим у мене запитання — а де решта 10, яким Молдова не вважала за можливе надати прихисток? Їх затримали? Ні. Вони повернулися додому? Ні. Вони або просто залишаються на території Молдови, або їдуть далі.
Ця ситуація говорить про те, що є проблеми, які потрібно вирішувати. Вони не заслуговують на захист, але при цьому не хочуть повертатися в Україну, і ніхто їх не змушує повернутися. І ось такі нюанси досить часто трапляються. І коли я спілкуюся зі своїми колегами, я кажу, що, якщо ми не можемо розв’язати велику проблему, давайте розв’язувати дрібніші проблеми окремо — що робити з тими людьми, яким уряд Молдови відмовив в отриманні прихистку”, — Марко Шевченко, Посол України у Молдові.
Про розшук з боку української влади ухилянтів Посол ніяк не згадав. Натомість він підкреслив, що наразі немає чітких статистичних даних, скільки саме чоловіків призовного віку перебувають у Молдові.
Повернення чоловіків з-за кордону: чи можливо це
Наразі екстрадиція чоловіків з-за кордону не проводиться лише через факт виїзду за межі країни. Андрій Новак, юрист, в інтерв’ю Радіо Свобода зауважив, що єдина підстава примусового повернення чоловіків з-за кордону — має вестися слідство, оголошена підозра обвинуваченому, або вирок українського суду.
“Має бути певний процесуальний документ – ухвала суду про розшук або екстрадицію такого чоловіка, або вирок суду, яким визнано людину винною у даному випадку у незаконному перетині кордону й ухилянстві. І тільки у такому випадку це рішення суду направляється до країни перебування такої особи й вже місцевий суд буде розглядати питання екстрадувати громадянина України назад до України чи відмовляти у такому клопотанні”, — Андрій Новак, юрист, про екстрадицію українців за кордоном.
Тема повернення українських чоловіків з-за кордону стала дійсно популярною за останній час, зокрема на тлі збільшення обсягів мобілізації. Росіяни це розуміють, тому намагаються дискредитувати не тільки українську владу, а її партнерів. Радимо не вестись на російську дезінформацію та перевіряти інформацію в першоджерелах!
Останній місяць в різних містах України чи не щодня стаються підпали автомобілів військовослужбовців. Редакція “Бахмут IN.UA” знайшла один з Telegram каналів, адміністратори якого підтверджують свою дотичність до цих інцидентів. Про погрози СБУ, антиукраїнські наративи, підпали авто та що робити із такими акаунтами — в нашому матеріалі, випущеному у рамках роз’яснювального проєкту.
Підпали авто ЗСУ та ТЦК в Україні
Майже 6,5 тисяч підписників налічує Телеграм-канал “Сумщина проти”. У травні цього року був опублікований допис з трьома хлопцями. Один з них українською закликає вступати до лав їхньої організації, щоб “боротися за свої права, краще життя та справедливість”.
Адміністратори називають себе та учасників “українськими партизанами” та заявляють, що підпали автомобілів та виведення з ладу шаф релейного захисту у різних містах України — справа послідовників започаткованої ними акції “Крик народу”.
В одному з дописів адміністратори опублікували “офіційну позицію”. У ній вони пояснюють, що ціль їхньої діяльності — “повалення режиму Зеленського та відставка Верховної Ради у повному складі”, що є антиконституційним.
Адміністратори “Сумщини проти” наголошують на тому, що раніше вони діяли лише на території Сумського регіону, але в організації з’явилися послідовники у різних містах України. Їхні “агенти” спалюють автівки та релейні шафи в:
Окрім цього, у Сумському регіоні “партизани” обмальовують будинки написами накшталт “Сумщина проти. Ні мобілізації” та псують залізничні колії. “Приправляють” контент про результати диверсій дописами про “зраду”. Наприклад, діпфейковийзапис про нібито власника салону Bugatti, який презентував елітну автівку Олені Зеленській.
“Сумщина проти”. Діяльність у Telegram
Адміністратори сторінки активно рекламують себе на російських Z-сторінках у Телеграмі:
Окрім того, адміністрація сторінки “Сумщина проти” у коментарях спростовують російські дописи про “відкриття нового фронту на Сумщині”, заявляючи, що “на місцях все спокійно”. Серед іншого, автори “Сумщини проти” заявляють, що можуть “розпочати полювання на СБУ, але наразі мають інші першочергові цілі”, однак “вони (СБУ) у небезпеці”. Також повідомляють трохи подробиць про свій стиль роботи:
Для чого спалювати авто військових та ТЦК?
Бо це розколює суспільство. Військові починають вважати, що всі цивільні — недобрі люди, цивільні патріоти вбачають всіх поза своєю бульбашкою “ждунами”. На фоні цього російські Телеграм-канали та ЗМІ публікують інформацію про “гєроічєскіх младших братьєв, опірающихся кієвской хунтє”.
Основною ціллю вербувальників є підлітки та люди у скрутному фінансовому становищі. Бо ціна таких “послуг” — від кількох сотень доларів до пари тисяч (якщо їх взагалі виплатять). Для умовного фсб це — крихти, не гроші, а для виконувачів замовлення — цілий статок.
Вербування людей в Україні росією
Служба безпеки Україні у червні 2024 року доповіла про затримання групи зловмисників, які шукали легкої наживи. На замовлення російських спецслужб вони готували підпали авто військовослужбовців ТЦК у Дніпрі, а також поширення написів на будівлях міста, які б дискредитували структуру ТЦК.
“У поле зору агресора вони потрапили на початку літа цього року через свою активність в одному з Телеграм-каналів, де шукали легкого заробітку”, — повідомляла пресслужба Служби безпеки.
Київська міська прокуратура також повідомила про затримання 48-річної жінки та її 14-річного сина. Підліток отримав через Телеграм-канал замовлення на спалення авто військовослужбовця.
“Працівники поліції затримали їх на гарячому та загасили машину в перші ж хвилини після підпалу. Згодом жінка та її син зізнались, що це вже не перший підпал авто, який вони вчинили на замовлення. Таким чином родина намагалася заробити гроші”, — інформує прокуратура міста Києва.
Шестеро поплічників фсб з Одеси також намагалися заробити легкі гроші через Telegram, готувавши спалення 15 службових позашляховиків, повідомила Служба безпеки України:
“В одному з таких чатів молодикам відповів представник російської спецслужби і запропонував гроші в обмін на знищення авто українських воїнів. Фігуранти «замикались» на одного куратора з фсб, а під час вчинення злочину діяли переважно у парі. Наприклад, один підпалював, інший – знімав це на відео. (…) У подальшому окупанти планували використати ці відео для проведення інформаційно-психологічних спецоперацій проти України“.
Що робити, якщо вас вербують?
Якщо вчасно повідомити (до прийняття якогось рішення, до безпосередніх дій, до виконання завдань, до отримання грошей) — це не є злочином. Необхідно усвідомити, що для росіян ви — не більше, ніж знаряддя виконання завдання. У разі вашого затримання, спецслужбовці рф просто знайдуть іншого виконавця. Тому не варто будувати ілюзії, що після виконання наказу спецслужб ворога вам допоможуть уникнути кримінальної відповідальності.
При отриманні інформації про вербування – повідомте поліцію за номером 102 або заповніть форму зворотного зв’язку на сайті кіберполіції.
Окрім цього, ви можете поскаржитися на Telegram канал, в якому закликають до антиконституційних дій. На жаль, адміністрація Телеграм не надто реагує на подібні скарги, тим паче якщо вони одиничні. Ви можете кинути посилання своїм друзям/знайомим/колегам по роботі, аби заяв було більше — таким чином збільшується вірогідність блокування сторінки.
Кримінальна відповідальність за Державну зраду. Вказані злочини можуть бути кваліфіковані відповідно до низки статей Кримінального кодексу України, за які передбачені покарання — до довічного позбавлення волі, зокрема, за статтями:
ст. 111 (Державна зрада), карається позбавленням волі на строк п’ятнадцять років або довічним позбавленням волі, з конфіскацією майна;
ст. 113 (Диверсія, вчинена в умовах воєнного стану), карається позбавленням волі на строк п’ятнадцять років або довічним позбавленням волі, з конфіскацією майна;
ч. 2 ст. 194 (Умисне знищення або пошкодження майна), карається до десяти років позбавлення волі;
та інші.
Нагадуємо, що згідно ч. 3 ст. 111 ККУ, громадяни України, які на виконання злочинного завдання іноземної держави не вчинили ніяких дій і добровільно повідомили органам державної влади України про свій зв’язок з ними та про отримане завдання, звільняються від кримінальної відповідальності.
Стоматологія Львів затребувана медична галузь міста, яка завжди має своїх пацієнтів. Хоча медичні технології розвиваються, запити пацієнтів з року в рік залишаються ті ж самі. Варто […]
Плануєте покупку автомобіля? Вибір вживаного авто може бути ідеальним варіантом, якщо ви хочете отримати якісну машину за доступною ціною. Але щоб угода була дійсно вигідною, […]
Вініри ціна Львів популярний запит у пошуковиках серед тих, хто мріє дивувати усіх своєю сяючою, білосніжною усмішкою. Якщо ви вирішили встановити вініри, варто записатись на візит […]
Біткоїн вперше подолав позначку $93 000, продовжуючи вражаюче ралі, яке стартувало після серії важливих подій, включаючи президентські вибори у США. Цей стрімкий ріст зацікавив як […]
Тепловізор — це сучасний оптичний пристрій, який дозволяє виявляти об’єкти за допомогою їхнього теплового випромінювання. Усі об’єкти з температурою вище абсолютного нуля випромінюють інфрачервоні хвилі. […]