Які вакансії пропонують релоковані бахмутські підприємства

Валентина Твердохліб 18:17, 4 Лютого 2025
вакансії
Робота на підприємстві / ілюстративне фото Pexels

На Донеччині працює Слов’янсько-Бахмутське управління Донецької обласної служби зайнятості. Його фахівці пропонують різноманітні вакансії, в тому числі й у релокованих установах і підприємствах Бахмутської громади.

Які вакансії наразі є найзатребуванішими, редакції Бахмут IN.UA розповіла Олена Шевченко — начальниця відділу надання послуг роботодавцям Слов’янсько-Бахмутського управління Донецького обласного центру зайнятості.

Вакансії на бахмутських підприємствах

Як повідомили у Слов’янсько-Бахмутському управлінні Донецького обласного центру зайнятості, бахмутські підприємства пропонують вакансії у містах, куди були релоковані. Переважно на ці вакансії працевлаштовуються місцеві жителі, адже можливості дистанційної роботи немає.

“Якщо казати про підприємства Бахмутської громади, то переважно це вакансії, які надають виключно комунальні підприємства і бюджетні організації. Хоч вакансії і наші, на них, як правило, беруть безробітних з числа місцевих жителів. На це впливає те, що роботодавець не може забезпечити житлом, а дистанційний формат роботи не передбачений. Передусім вакансії з’являються тому що самі підприємства переїхали, а працівники разом з ними — ні”, — зазначає Олена Шевченко.

Серед вакансій, які наразі є найзатребуванішими в бахмутських підприємствах — економічного, юридичного і медичного спрямування.

“Серед підприємств, які релокувалися — це комунальна або медична сфера, а також різні бюджетні організації. Тому наразі в попиті вакансії економічного, юридичного або медичного спрямування. Також це може бути молодший медичний персонал або обслуговуючий персонал у тій же лікарні, наприклад, підсобні робітники. Також є вакансії медиків, бухгалтерів і спортивних тренерів”, — розповідає Олена Шевченко.

Якщо ви бажаєте отримати роботу на бахмутських підприємствах, звертайтесь до Слов’янсько-Бахмутського управління за адресою: місто Слов’янськ, площа Соборна, 3 (6 поверх). Або за телефоном: +380 (50) 550 5460.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Окупанти змінили символіку Маріуполя: який вигляд тепер мають прапор і герб міста

Валентина Твердохліб 17:10, 4 Лютого 2025
маріуполя
Перефарбована стела на в’їзді в Маріуполь / фото росджерела

Окупаційна влада Маріуполя затвердила нову “офіційну” символіку міста. Змін зазнали прапор і герб. На оновленій символіці присутні радянські та російські елементи.

Про затвердження нових символів повідомив так званий “мер Маріуполя” олег моргун.

Нові герб і прапор Маріуполя

“Новий герб” міста Маріуполь зображений на біло-блакитному тлі. Блакитний колір символізує море, біля якого розташоване місто, а білий — сталь, яку до війни виробляли маріупольські металургійні підприємства. Посередині герба зображено морський якір.

Герб, розроблений окупантами / скриншот із рішення окупаційної влади

До герба окупанти додали російські і радянські елементи. За щитом зображені стрічки ордену жовтневої революції та ордену трудового червоного прапора. Щит увінчаний так званою “муніципальною короною” з двома перехрещеними мечами. Вони символізують “місто, яке удостоєне почесного звання рф “місто військової слави”.

Пояснення елементів на новій символіці / скриншот із рішення окупаційної влади

Прапор Маріуполя затвердили на основі герба. Він повторює його символіку.

Прапор, розроблений окупантами / скриншот із рішення окупаційної влади

Затвердження нових символів — це один із етапів русифікації Маріуполя. Таким чином окупаційна влада намагається підтвердити наративи про “спільну історію” Маріуполя і росії.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Де в Донецькій області працюють сервісні центри пенсійного фонду

Валентина Твердохліб 15:10, 4 Лютого 2025
пенсійного фонду
Прийом фахівцями пенсійного фонду / фото Головне управління Пенсійного фонду України в Донецькій області

У Донецькій області продовжують працювати фахівці Пенсійного фонду України. Вони проводять очні консультації в сервісних центрах і виїзні прийоми в населених пунктах, де немає відділів обслуговування.

Де працюють фахівці пенсійного фонду і які послуги надають на виїзних прийомах, під час брифінгу розповіла Наталія Рад — начальниця Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області.

Сервісні центри пенсійного фонду в Донецькій області: адреси

На сьогодні відділи обслуговування пенсійного фонду працюють у шести населених пунктах Донецької області: Краматорьку, Слов’янську, Лимані, Добропіллі, Дружківці й Олександрівці. Вони працюють за адресами:

  • місто Краматорськ, вулиця Південна, 21;
  • місто Слов’янськ, вулиця Батюка, 8; 
  • місто Лиман, вулиця Незалежності, 46 (приміщення ЦНАПу);
  • місто Дружківка, вулиця Ярослава Мудрого, 40;
  • місто Добропілля, проспект Шевченка, 2;
  • місто Добропілля,  мікрорайон Молодіжний, 3 (приміщення Приватбанку);
  • селище Олександрівка, вулиця Самарська, 5.

Відвідувачів тут приймають з понеділка по четвер о 08:00-17:00 і в пʼятницю о 08:00-16:00.

Пенсійний фонд Донецької області, виїзні прийоми

Пенсійний фонд проводить і виїзні прийоми. Їх організовують як у Донецькій області для місцевих мешканців, і в інших регіонах України для переселенців.

“Ми працюємо і в інших регіонах України — у 73 хабах, які організовані органами місцевої влади Донецької області поза її межами. У тому числі в 43 хабах ми безпосередньо виїжджаємо і приймаємо людей, і по 30 хабах робимо це в режимі відеоконференції. В цьому питанні ми співпрацюємо з органами місцевої влади. Адже ступінь облаштованості і готовність надати нам робоче місце для прийому громадян є основними для того, щоб ми робили виїзд”, — зазначила Наталія Рад.

Загалом у Донецькій області протягом 2024 року провели 115 виїзних прийомів. Під час них надано 2,6 тисяч послуг. Зокрема:

  • в Лиманській громаді — 1,7 тисяч послуг;
  • в місті Лиман — 0,3 тисячі послуг;
  • в місті Святогірськ — 0,6 тисячі послуг;
  • у Великоновосілківській громаді — 0,03 тисячі послуг.

Під час виїзних прийомів можна вирішити такі питання:

  • призначення і перерахунок пенсії;
  • призначення пільг і субсидій;
  • зміна способу виплати;
  • оформлення пенсійного посвідчення.

Графік проведення виїзних прийомів пенсійного фонду публікують щомісяця на електронному порталі ПФУ в розділі “Новини”.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

маріуполя

Окупанти змінили символіку Маріуполя: який вигляд тепер мають прапор і герб міста

Окупаційна влада Маріуполя затвердила нову “офіційну” символіку міста. Змін зазнали прапор і герб. На оновленій символіці присутні радянські та російські елементи. Про затвердження нових символів […]

Де в Донецькій області працюють сервісні центри пенсійного фонду

У Донецькій області продовжують працювати фахівці Пенсійного фонду України. Вони проводять очні консультації в сервісних центрах і виїзні прийоми в населених пунктах, де немає відділів […]

Хто безплатно надає юридичну консультацію для ВПО

Благодійний фонд “Стабілізейшн Суппорт Сервісез” продовжує реалізацію власної програми, в межах якої ВПО та іншим постраждалим від війни надаватимуться безплатні юридичні консультації з проблемних питань. […]

14:00, 04.02.2025 Скопіч Дмитро

Який середній розмір пенсій і субсидій у Донецькій області: дані від пенсійного фонду

У Донецькій області налічуються 702,1 тисячі одержувачів соціальних виплат від пенсійного фонду. Це люди, які отримують пенсії, страхові виплати, субсидії і пільги. Щоб покрити всі […]

У Дружківці стартував запис на допомогу від Червоного Хреста: що можна отримати

У місті Дружківка переселенці та переселенки можуть отримати продуктові та гігієнічні набори від Червоного Хреста. Допомога розрахована лише на певну категорію внутрішньо переміщених осіб. Реєстрацію […]