Відновлення по-російськи: в Маріуполі поставили “потрібні” місцевим пам’ятники

Семаковська Тетяна 15:26, 16 Листопада 2023
Пам'ятники у Маріуполі / скриншот
Пам’ятники у Маріуполі / скриншот

Російська окупаційна влада продовжує “відновлювати” знищені її ж армією міста. Окупанти встановили у тимчасово окупованому Маріуполі монументи.

Фото російського доброустрою на ТОТ публікують пропагандистські джерела.

Що трапилося?

Монументи у окупованому Маріуполі / скриншот
Маріуполь, монументи / скриншот

Один з російських пропагандистських ресурсів опублікував пости, в яких росіяни похизувалися новим кроком у “відновленні” окупованого Маріуполя — відкриттям одразу декількох пам’ятників.

Росія відновлює Маріуполь / скриншот
Росія відновлює Маріуполь / скриншот

У Приморського парку Маріуполя встановили кілька інсталяцій. Вони зображають героїв пушкінських казок: “Руслан и Людмила”, “У лукоморья дуб зеленый…”, “Сказка о Царе Салтане” тощо. 

Самі окупанти ж висловлюють гордість. Вони заявлять, що відкриття скульптур дозволить місцевим жителям Маріуполя “потрапити до казки”.

Жителі Маріуполя потрапили в казку. У Приморському парку на Казковій алеї тепер можна побродити невідомими доріжками серед нереальних героїв Олександра Пушкіна,

пишуть пропагандисти // демонструючи свої здобутки

“Історичне відновлення”

Пам’ятник у зруйнованому Маріуполі / росЗМІ

Окупаційна влада відзначилась також відновленням радянської спадщини, а саме відкриттям монумента, який присвячений загиблим у Другій світовій війні робітникам “Азовсталі”. Росіяни зазначають, що всі фігури були зроблені наново.

Слід зазначити, що на опублікованих фотографіях можна побачити й сучасний вигляд комбінату — результат повномасштабного вторгнення до України.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Screenshot 299 367d7

Світлодарськ: як це жити в російській окупації?

У травні 2022 року російські війська захопили містечко Світлодарськ у Бахмутському районі. Місто й досі перебуває в російській окупації. Чи багато в місті колаборантів, як […]

Мультфільм

У Світлодарську дітям показали мультфільм до дня народження путіна

Самопроголошена влада тимчасово окупованого Світлодарська Бахмутського району привітала президента рф володимира путіна з днем народження. У міському Палаці культури з цієї нагоди для дітей влаштували […]

14:32, 07.10.2023 Микола Ситник
Фіктивні вибори в днр

У тимчасово окупованому Світлодарську проходять фіктивні вибори депутатів «днр»

У самопроголошеній «донецькій народній республіці» завершуються незаконні дострокові вибори депутатів народної ради та вибори депутатів представницьких органів муніципальних утворень (місцевих органів влади). Вони стартували 31 […]

16:45, 07.09.2023 Микола Ситник