У Сумах запустили програму для працевлаштування переселенців: деталі

Валентина Твердохліб 13:00, 7 Жовтня 2024
Виплати для переселенців
Фінансова допомога переселенцям / фото з відкритих джерел

Благодійний фонд “Карітас Суми” запустив нову програму — “Гроші за роботу”. В межах цього проєкту переселенці можуть працевлаштуватися на комунальні підприємства і отримати за це додаткові гроші.

Про це повідомляє БФ “Карітас Суми”.

“Карітас Суми”, допомога для переселенців

Програма “Гроші за роботу” — це шанс отримати роботу в комунальних підприємствах громад Сумщини. Вона призначена для постраждалого від війни населення, зокрема для пільгових категорій переселенців.

Взяти участь у програмі можуть:

  • одинокі батьки або опікуни однієї чи кількох дітей;
  • родини з вагітною жінкою або жінкою, яка годує грудьми, з дитиною до 3 років;
  • родини з трьома і більше дітьми;
  • людина з інвалідністю.

Щоб взяти участь у програмі, необхідно звернутися до Сумського обласного або міського центру зайнятості. Також керівництво громади може визначити напрям роботи у громаді, знайти бажаючих працювати та звернутись до “Карітас Суми”.

Робота оплачуватиметься коштом “Карітас Суми”. Її тривалість становить до 3 місяців з можливістю працювати неповний робочий день.

За детальною інформацією звертайтеся за телефоном: +380 (99) 503 7804, дзвінки приймають з понеділка по п’ятницю з 09:00 до 16:00. Або приходьте в “Карітас Суми” за адресою: м. Суми, вул. Ярослава Мудрого, 60/1.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Норвезька рада запустила реєстрацію на нову грошову допомогу для ВПО (Оновлено)

Дмитро Скопіч Скопіч Дмитро 10:30, 9 Вересня 2024
Грошова допомога від NRC / фото ілюстративне

Норвезької ради у справах біженців (NRC) в Україні відкрила реєстрацію на отримання багатоцільової грошової допомоги. Скористатися можливістю зможуть й ВПО.

Про це повідомили представники Норвезької ради у справах біженців.

Примітка. Матеріал було оновлено 9 вересня 2024 року. Редакція додала форму для реєстрації на отримання грошової допомоги та нові деталі. Норвезька допомога 2024 актуальна для подання заявки. Матеріал оновлюється згідно з Редакційною Політикою.

NRS допомога реєстрація 2024

NRS допомога реєстрація на неї вже розпочалась за посиланням з 9 вересня, 9:00. Прийом заявок буде тривати 10 днів і завершиться 18 вересня о 17:00.

Сума допомоги становить 3600 гривень на людину, які будуть виплачувати протягом трьох місяців. Загальна сума на людину досягатиме 10 800 гривень. При цьому максимальна кількість членів домогосподарства в одній заявці має бути не більше п’яти. Якщо кількість членів сім’ї перевищує цю цифру, то необхідно буде подавати додаткову форму з хоча б однією людиною старше 18 років.

Хто може подати заявку

Подати заявку можуть громадяни, які знаходяться на території України та відповідають наступним категоріям вразливостей:

  • особи, які проживають в зоні бойових дій;
  • постраждалі від війни;
  • внутрішньо переміщені особи.

Зазначається, що подати заявку можна буде навіть у тому випадку, якщо домогосподарство раніше отримувало грошову допомогу від NRC.

Що потрібно буде надати при реєстрації

Під час подачі заявки потрібно буде включити GPS на пристрої, адже таким чином відбудеться перевірка місцеперебування. Також потрібно буде надати наступні документи:

  • паспорт або ID-картка;
  • ідентифікаційний номер платника податків (ІПН);
  • IBAN, при цьому картки для соціальних та пенсійних виплат не підійдуть для подання заявки та отримання допомоги від Норвезької ради у справах біженців.

Якщо заявка на грошову допомогу буде успішною, то банківські дані людини, що отримуватиме грошову допомогу, будуть передані фінансовим установам, включаючи Raiffeisen Bank, RedRose або Moneygram, для здійснення переказу.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Парк “Ювілейний” у Краматорську: як виглядала локація у 2024 році

Парк “Ювілейний” у Краматорську — яскравий приклад урбаністичного простору, де природа гармонійно поєднується з архітектурними рішеннями міського середовища. До повномасштабного вторгнення це місце було одним […]

13:00, 05.07.2025 Скопіч Дмитро
Фоторепортаж

Світлодарськ до війни: як виглядало місто у липні 2021 року

До початку повномасштабної війни Світлодарськ був невеликим, але значущим промисловим містом Донеччини з розвиненою енергетичною інфраструктурою. Його серцем залишалася Вуглегірська ТЕС, яка не лише забезпечувала […]

12:00, 05.07.2025 Скопіч Дмитро

Правила перевезення домашніх тварин за кордон: про що варто пам’ятати українцям

Вивезення домашніх тварин за кордон — це не просто поїздка з улюбленцем, а чітко регламентована процедура, яку обов’язково слід пройти. Без належних документів, щеплень і […]

11:00, 05.07.2025 Скопіч Дмитро
Фоторепортаж

Васюківка до війни: як виглядало селище у серпні 2019 року

Васюківка — затишне й мальовниче село Бахмутського району, яке до війни було справжнім куточком спокою та гармонії. Воно розташоване поблизу ботанічного заказника Палімбія, що створювало […]

10:00, 05.07.2025 Скопіч Дмитро
Історії

“Бахмут — це не тільки шампанське і троянди”: бахмутянка розповіла про унікальне алебастрове ремесло

Бахмутянка Олена Голубцова — носійка рідкісного ремесла, яке сьогодні майже забуте. Алебастрову ліпнину, декоративний елемент інтер’єрів, її родина почала виготовляти ще в 1930-х роках. Тоді […]