Тактмед та вогнева підготовка: у Києві тренуватимуть цивільних

Семаковська Тетяна 16:14, 20 Листопада 2023
Навчання стрільбі / фото ілюстративне

Цивільних осіб, які проживають у Києві та хочуть опанувати тактичну медицину, навчитися стріляти або знати алгоритм дій в умовах радіаційного та хімічного забруднення, запрошують на навчання.

Про це повідомляє КМДА.

Де у Києві вчать тактмеду

У столиці проведуть навчання для цивільного населення. Протягом одного чи п’яти днів у всіх охочих буде можливість пройти такі програми:

  • психологічна підготовка;
  • тактична підготовка;
  • дії в умовах радіаційного, хімічного забруднення;
  • вогнева підготовка, практичні стрільби в інтерактивному тирі;
  • інженерна підготовка, основи мінно-вибухової безпеки.

Навчання для цивільних осіб проводять інструктори Департаменту муніципальної безпеки, а також ті волонтери, які мають достатній рівень знань. Навчання планують робити у будні та вихідні дні.

Щоб записатися на уроки зареєструйтеся за посиланням. Зареєструвати можна як себе особисто, так і організовану групу, після формування групи з вами зв’яжуться та повідомлять про час і місце заняття.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Screenshot 378 626cf

Як підготуватися до армії: військовий вишкіл та керування БПЛА

Оскільки, Україна лише розвиває систему навчання професійних військових, і часто результат підготовки залежить від професійності й відповідальності окремих командирів, щоб не покладатися на випадок, можна […]

Боятися за своє життя — природня реакція: військовий психолог Олександр Костенко про забобони в ЗСУ та ухиляння від мобілізації

Стати частиною українською армії — не обов’язково означає бути безпосередньо в окопі. Насправді в армії часто бракує кваліфікованих кадрів, як бухгалтерів, інструкторів, різного медичного персоналу, […]

Військові c7544

В Україні зменшили граничний вік призовників: що змінилося?

Сьогодні, 30 травня, Верховна Рада України зменшила граничний вік перебування громадян на військовому обліку призовників з 27 до 25-річного віку.