Бої за Часів Яр тривають. Воїни 24 ОМБр імені короля Данила спільно з іншими підрозділами стримують наступ росіян. Ворог пустив на штурми міста десантників, спецпризначенців та колишніх ув’язнених із загонів “Шторм-V”, місто атакують безупинно в лоб та намагаються обійти його з флангів.
За словами 24 ОМБр ситуація у Часів Яр критично важка. Росіяни підкидають все нові й нові резерви.
“Нам потрібно більше вогневих засобів, більше дронів, більше Вашої підтримки. Найбільш запеклі бої продовжуються в районі каналу Сіверський Донець — Донбас. Ворог нещадно знищує місто всіма можливими засобами, застосовує величезну кількість fpv-дронів, скидів по захисникам міста”,— пишуть у бригаді.
Оборону міста тримають, є втрати з нашого боку. Битва за Часів Яр триває, військові закликають підтримувати їх. Зробити це можна задонативши на РЕБ. Посилання на основну банку.
20 травня 2024 року російські пропагандисти почали поширювати у своїх каналах повідомлення про “річницю звільнення Бахмута”. Загарбники згадують й за вагнерівців, які повністю знищили місто. До так званої “річниці” редакції публікує фото до та після “звільнення”. Показуємо, як виглядав Бахмут до приходу російської окупації у 10 кадрах.
Бахмут коли окупували?
Армія рф окупувала місто весною 2023 року, офіційно битва за Бахмут почалася з серпня 2022 року. Станом на 11 квітня 2023 року аналітики Інституту вивчення війни візуально підтвердили, що російські сили окупували щонайменше 76,5% міста. У цей час в Бахмуті наші війська частково продовжують утримувати оборону та знищувати так звані “елітні” війська росіян.
В середині квітня Міністерство оборони росії заявило, що ПВК “вагнер” захопило три квартали на півночі, у центрі та на півдні Бахмута. Вагнерівці також просунулися в північному, південному та центральному Бахмуті. Йдеться про більшу частину залізничного вокзалу та району через залізницю.
Пропагандисти заявили, що війська “вагнера” просунулися на захід від залізничної лінії в західному Бахмуті. Росіяни просунулися до Будинку Культури Мартинова. У травні 2023 року наші війська все ще контролювали район “Літака”, але сили противника переважали, місто поступово перейшло під російський контроль. Окупанти назвали це “звільненням Бахмута”.
“Річниця звільнення Бахмута” для бахмутян — це рік без домівок та рідного міста. Ми публікуємо кадри до звільнення армією рф й після, аби наочно показати культуру “руского мира”.
Бахмут “до” та “після” у 10 кадрах
Бахмутський коледж транспортної інфраструктури — одна з найвизначніших та найкрасивіших будівель старовинного Бахмута. Саме в будівлі колишньої Бахмутської повітової земської управи в листопаді 1917 року Центральна Рада проголосила владу Української Народної Республіки, а на її фасаді підняли синьо-жовтий український прапор.
У Покровську погіршилась безпекова ситуація. Окупанти активізували наступ на місто, тому лишатися в Покровську стає ще небезпечніше. Зважаючи на загострення ситуації, в Покровську збільшилися темпи […]
Фонд “Спілка Поруч” запустив новий проєкт “Прихисток поруч” для допомоги тим, хто був змушений покинути свої домівки через війну. Переселенці та переселенки зможуть отримати до […]
У тимчасово окупованому Донецьку засудили дев’ятьох захисників Маріуполя. Це бійці, які тримали оборону “Азовсталі”, а потім потрапили до російського полону. Їм призначили тривале ув’язнення, деяким […]
Завтра, 12 грудня, Бахмутська міська рада проведе “Пряму лінію” з мешканцями громади. Бахмутяни зможуть зателефонувати заступнику міського голови Сергію Родіну та поставити питання, які їх […]
Технічний паспорт нерухомості — це детальний документ, що містить опис фізичних характеристик об’єкта, таких, як площа, об’єм чи конструктивні елементи. Цей документ є невіддільною частиною […]