
Управління соцзахисту населення Соледарської міськради анонсувало реєстрацію на санаторно-курортне лікування за рахунок міського бюджету. Путівки можуть отримати ветерани, члени сімей загиблих військових та люди з інвалідністю. Програма стартувала у квітні і триватиме протягом 2025 року.
Хто має право на оздоровлення і як пройти реєстрацію, редакції Бахмут IN.UA розповіла Наталя Профатілова — головна спеціалістка Управління соціального захисту населення Соледарської міськради.
Оздоровлення для ветеранів і людей з інвалідністю з Соледара
Соледарська міська рада оголосила реєстрацію на санаторно-курортне лікування за рахунок місцевого бюджету. Путівки можуть отримати:
- ветерани війни;
- члени сімей загиблих/померлих захисників та захисниць України, які є особами з інвалідністю першої та другої групи;
- діти загиблих/померлих захисників та захисниць України, які мають інвалідність з дитинства;
- люди з інвалідністю внаслідок війни.
Окрім наявності пільгової групи, потрібно мати медичні рекомендації для оздоровлення. Обрати санаторій можна самостійно або його підбере Управління соцзахисту населення, згідно з наданими рекомендаціями від лікарів.
“Особи можуть самостійно обирати заклад санаторно-курортного лікування за їх захворюванням та за рекомендаціями лікаря. Або можна обрати ті заклади, які ми можемо запропонувати. Програма розпочалась нещодавно, у квітні, і в нас ще немає такого реєстру закладів. Тому будемо разом з особами, які звернулися, підшукувати відповідні заклади”, — розповіла Наталя Профатілова.
Послуга санаторно-курортного лікування надається згідно черги на кожну пільгову категорію. Люди з інвалідністю внаслідок війни можуть отримати її позачергово. Вартість оздоровлення покривається з коштів місцевого бюджету, але є певні обмеження в ціні та тривалості путівки.
“Коли людина до нас звертається, ми ставимо її на облік. Далі, якщо підшукуємо відповідний заклад, укладаємо договір із закладом і після того, як людина вже отримала цей вид лікування, Управління соціального захисту здійснює оплату згідно акту виконаних послуг. Санаторно-курортне лікування може бути тривалістю до 18 днів і максимальна гранична сума — до 30 тисяч гривень”, — повідомила головна спеціалістка Управління соцзахисту населення.
Як отримати направлення на санаторно-курортне лікування
Програма надання путівок триватиме протягом 2025 року. Щоб отримати її, потрібно звернутись до Управління соцзахисту населення Соледарської міськради. Зробити це можна особисто або дистанційно.
“До Управління соцзахисту потрібно звернутися особисто або написати заяву на ім’я начальника управління за розробленою формою та надати пакет документів. Це копія паспорта, ідентифікаційного кода, довідка від лікаря та документ, який засвідчує статус, визначений нашим порядком”, — розповіла Наталя Профатілова.
На особистий прийом до відповідальної особи з питань ветеранської політики можна прийти за адресою: місто Київ, вулиця Бориславська, 72/3 (гуманітарний центр “Соледар: дорога додому м. Київ”).
Якщо можливості прийти особисто немає, потрібно надіслати заяву та пакет документів поштою. Повний перелік документів та контакти для надсилання документів оприлюднено на сайті Соледарської міськради.
Телефон для довідок — +380 (66) 928 5882.
Читайте також:
- Безкоштовне оздоровлення для дітей у Костянтинівці: як подати заявку
- Матеріальна допомога на оздоровлення: хто і за яких умов може отримати
- Контракт із ТЦК — 60 тисяч гривень: нова програма підтримки військових у Покровській громаді
Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!