Pokrovsk frontline sector / screenshot of DeepState map
Russian occupiers have made a slight advance in the Pokrovsk district of Donetsk region, attempting to regain previously lost positions in the village of Pishchane.
Situation on the Frontline
According to Deep State, russian forces advanced in Pishchane on March 2, as reported by analysts from DeepState. Previously, the Ukrainian Armed Forces had retaken the village, and now the occupiers are trying to reclaim their lost positions.
Russians regained some positions in Pishchane / DeepState map screenshot
Russian Offensive in the Pokrovsk Sector
According to the Operational-Strategic Grouping of Troops (OSUV) “Khortytsia,” Russian forces have directed their offensive against Ukrainian defensive positions near Tarasivka, Promin, Dachenske, Kotlyne, Udachne, Nadiyivka, Andriivka, and Ulakly. Fierce battles are ongoing, with the enemy leveraging numerical superiority to push forward.
Russian Losses
Despite their efforts, Russian forces have suffered significant casualties. Over the past 24 hours, Ukrainian defenders have eliminated 100 Russian troops and wounded 83 others. Additionally, Ukrainian forces have destroyed:
1 armored fighting vehicle;
1 armored personnel carrier;
7 transport vehicles;
1 motorcycle;
3 mortars;
1 artillery gun.
Stay updated! Follow us on Instagram and Youtube for the latest news.
Яку дату та час руйнації житла вказувати, якщо ваше майно на ТОТ: пояснення
Мешканці та мешканки, майно яких розташовано та тимчасово окупованих територій, при заповненні заявки стикають з пунктом про дату та час руйнації. Втім такі дані можуть не знати, оскільки оселя могла бути зруйнована, коли її власник перебував вже в евакуації.
Як повідомити про зруйноване житло в окупації та дату його руйнації, пояснює Юридичний порадник для ВПО.
Зруйноване майно на окупованих територіях
Жителі, чиє майно розташоване на тимчасово окупованих територіях, зокрема це Донецька, Луганська, Херсонська, Запорізька, Харківська області, можуть подавати заяви про пошкодження житла через Дії у Міжнародний Реєстр збитків. Серед пунктів заповнення є графа про дату та час руйнації житла.
Юристи пояснюють, що першочергово, у заявці потрібно вказувати:
прізвище, власне ім’я, по батькові;
РНОКПП, якщо подаєте через Дію;
серію (за наявності) та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному органу контролю і мають відмітку в паспорті) (у разі подання через Портал Дія);
унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (за наявності);
номер телефону, адреса електронної пошти;
відомості про нерухоме майно (тип, опис, загальна площа, площа забудови, кількість поверхів).
Щодо дати, то її варто вказувати конкретну, але час настання події, коли сталося пошкодження або руйнація орієнтовний.
Чернігівський князь Святослав, відомий своїми військовими походами, здобув чергову перемогу в битві на річці Снові у листопаді 1068 року. Це зіткнення стало важливим етапом у його боротьбі за зміцнення Київської Русі та захист її кордонів.
Спецпроєкт Бахмут IN.UA “Перемагали раніше – переможемо зараз!”. Просто і цікаво розповідаємо про перемоги українців крізь історичний час. Перемагали раніше – переможемо зараз!
Князь Святослав та битва на річці Снов
Давня Русь-Україна привертала увагу багатьох племен-кочівників. Величезна орда, кількість якої не зберіг літопис, прийшла у 1068 році нищити і грабувати заможні міста України. До бою стали три князі-нащадки Ярослава Мудрого: Ізяслав, Святослав і Всеволод, місцем битви стала річка Альта. Завзято билися дві сторони, врешті половці отримали тактичну, але не стратегічну перемогу. Брати розгубилися й розбіглися, а вся відповідальність впала на чернігівського князя Святослава.
Він замислив мудрий план, князь повернувся на свої землі та зібрав дружину, назбиралося три тисячі воїнів. В цей час половецький хан Шарукан вів 12 тисячну армію на Київщину, яка майже у чотири рази перевищувала кількість руської дружини. Святослав з дружинниками билися на річці Снові у листопаді 1068 року.
Святослав перед битвою звернувся до своїх воїнів: «Ударимо, дружино! Уже ніяк нам куди дітись!». Сила руської кінноти дуже налякала половців і вони почали тікати та топитися у річці. Половецьке нашестя було зупинено і знесилено, а Русь-Україна на деякий час поринула у спокій.
Чернігівський князь Святослав: коротка біографія сина Ярослава Мудрого
Князь Святослав Ярославовч разом із сім’єю, 1073 рік / фото з Вікіпедії
Святослав Ярославович — це відомий князь із династії Рюриковичів та один з синів Ярослава Мудрого. Він народився 1027 року. У віці 16 років одружився з дочкою німецького графа Л. Штанденського.
Після смерті батька у 1054 році отримав Чернігів, а також деякі дрібніші териториторіальні утворення (волості), а саме:
Муром;
Білоозерське князівство;
Тмуторокань.
Разом з братами Ізяславом (на той час великий князь Київський) та Всеволодом (на той час князь Переяславський) утворив тріумвірат, який успішно правив на Русі до 1073 року.
Святослав Ярославович відомий і як полководець, на рахунку якого декілька успішних воєнних кампаній против торків. Він також брав участь у битві з половцями на Альті 1068 року. Битва була програна, після чого Святослав втік до Чернігова.
Трохи пізніше, заручившись підтримкою молодшого брата Всеволода, Святослав усунув ще одного брата на ім’я Ізяслава з великокняжого стола і зайняв Київ 22 березня 1073 року. Цей момент вважається порушенням заповіту Ярослава Мудрого.
У 1076 році Святослав захворів. Його родичі привели двох грецьких лікарів, які провели невдалу операцію з розрізання пухлини на шиї через що князь помер.
Мешканці та мешканки, майно яких розташовано та тимчасово окупованих територій, при заповненні заявки стикають з пунктом про дату та час руйнації. Втім такі дані можуть […]
Чернігівський князь Святослав, відомий своїми військовими походами, здобув чергову перемогу в битві на річці Снові у листопаді 1068 року. Це зіткнення стало важливим етапом у […]
Весна в Україні — це найкращий час для подорожей, коли природа розквітає, а мальовничі локації зачаровують своєю атмосферою. Якщо ви шукаєте ідеї для весняного відпочинку, […]
17 березня у Дніпрі на нерегульованому пішохідному переході водій збив вагітну жінку з двома дітьми. Постраждала Анастасія Становська жителька Бахмута перебуває у вкрай важкому стані, […]