Подаруй Різдво військовим: як стати таємним Сантою для ЗСУ

Микола Ситник 12:35, 22 Листопада 2023
Подарунки
Таємний Санта / фото з відкритих джерел

Цього року Україна вперше святкуватиме Різдво 25 грудня за новоюліанським календарем. З нагоди свята Український жіночий батальйон продовжує благодійну ініціативу — Подаруй Різдво військовим. Усі охочі можуть стати таємним Сантою для наших захисників. 

Про це ГО “Український Жіночий Батальйон” повідомляє на сторінці в Instagram.

Таємний Санта для ЗСУ

“Подаруй Різдво військовим” — це благодійна акція, що дозволить передати військовим краплю тепла, дрібку любові та корисні й дуже необхідні подарунки.

УЖБ влаштовує ініціативу другий рік поспіль. Ідея акції таємний Санта для військових виникла досить спонтанно. Спочатку гру серед дівчат дарувати одна одній подарунки запропонувала керівниця комунікаційного відділу Анастасія. 

У мене багато знайомих військових, і багато чоловіків з мого міста зараз на фронті. Я подумала, що військовим теж буде приємно отримувати подарунки, бо вони навіть дитячі малюнки і листівки отримували з задоволенням. Я запропонувала таку ідею. Дівчата сказали, що можна організувати для військових в Бахмуті. Це, насправді, дуже потішило… Дякую, дівчатам за те, що підтримали,

розповіла Бахмут IN.UA // менеджер з комунікацій УЖБ Анастасія Біба

Як долучитися до акції?

  1. Залиште символ + в коментарі під цим дописом на сторінці в Instagram.
  2. Очікуйте на повідомлення з інструкцією від чат-бота.
  3. Отримавши список потреб військових, обирайте пункт, пишіть його нам в дірект та готуйте подарунок захиснику / захисниці.
  4. Волонтерки приймають пакунки до 10 грудня. Надалі їх сортують та надсилають військовим (адресу можна отримати після бронювання позиції).

Якщо ви не маєте можливості придбати подарунок самостійно, але хочете долучитися до ініціативи, можна задонатити на банку “Таємний Санта УЖБ”. Вона доступна за посиланням.

Менеджери УЖБ готові відповісти на всі запитання в соціальних мережах. Організатори акції опублікують фото та відео звіти на сторінці в Instagram.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Парк “Ювілейний” у Краматорську: як виглядала локація у 2024 році

Дмитро Скопіч Скопіч Дмитро 13:00, 5 Липня 2025
Парк “Ювілейний” у Краматорську / фото Vlada Guzova

Парк “Ювілейний” у Краматорську — яскравий приклад урбаністичного простору, де природа гармонійно поєднується з архітектурними рішеннями міського середовища. До повномасштабного вторгнення це місце було одним із головних центрів дозвілля містян, а зараз — це можливість відпочити навіть у буремний час для країни.

Детальніше про те, як виглядав парк “Ювілейний” у Краматорську у 2024 році — в матеріалі Бахмут IN.UA.

Парк “Ювілейний” у Краматорську у 2024 році

Парк “Ювілейний” у Краматорську — це приклад сучасного урбаністичного простору, створеного для відпочинку, прогулянок і спільного дозвілля містян. Зараз ця локація стала справжнім символом нескореності української Донеччини, яка продовжує жити навіть попри виклики війни.

Пропонована добірка складається з п’яти фотографій, які опублікувала користувачка Vlada Guzova у Facebook. Усі світлини датовані серпнем 2024 року.

Флагшток в центрі паркової зони / фото Vlada Guzova
Локація й в час війни залишається популярною серед містян / фото Vlada Guzova
Ставок в парку / фото Vlada Guzova
Урбаністичні пейзажі в Краматорську / фото Vlada Guzova

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Світлодарськ до війни: як виглядало місто у липні 2021 року

Дмитро Скопіч Скопіч Дмитро 12:00, 5 Липня 2025
Один з житлових будинків у місті / фото Олександр Сотников

До початку повномасштабної війни Світлодарськ був невеликим, але значущим промисловим містом Донеччини з розвиненою енергетичною інфраструктурою. Його серцем залишалася Вуглегірська ТЕС, яка не лише забезпечувала робочі місця, а й визначала ритм життя місцевої громади.

Редакція Бахмут IN.UA згадує, як виглядало місто у липні 2021 року. Публікуємо фото бахмутянина Олександра Сотникова.

Світлодарськ у липні 2021 року

Світлодарськ — це невелике місто в Бахмутському районі, яке мало ключове значення для промисловості всього регіону. Саме тут працювала Вуглегірська ТЕС, яка забезпечувала потреби в електроенергії для всієї Донецької області.

Пропонована добірка складається з семи фотографій, які бахмутянин Олександр Сотников опублікував на своїй сторінці у Facebook. Усі світлини датовані липнем 2021 року.

Вуглегірська ТЕС / фото Олександр Сотников
Водойма біля ТЕС / фото Олександр Сотников
Архітектурна пам’ятка в місті / фото Олександр Сотников
Алея поблизу житлового будинку / фото Олександр Сотников
Паркова зона / фото Олександр Сотников
Житловий масив у Світлодарську, де до війни проживали місцеві мешканці / фото Олександр Сотников

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Парк “Ювілейний” у Краматорську: як виглядала локація у 2024 році

Парк “Ювілейний” у Краматорську — яскравий приклад урбаністичного простору, де природа гармонійно поєднується з архітектурними рішеннями міського середовища. До повномасштабного вторгнення це місце було одним […]

13:00, 05.07.2025 Скопіч Дмитро
Фоторепортаж

Світлодарськ до війни: як виглядало місто у липні 2021 року

До початку повномасштабної війни Світлодарськ був невеликим, але значущим промисловим містом Донеччини з розвиненою енергетичною інфраструктурою. Його серцем залишалася Вуглегірська ТЕС, яка не лише забезпечувала […]

12:00, 05.07.2025 Скопіч Дмитро

Правила перевезення домашніх тварин за кордон: про що варто пам’ятати українцям

Вивезення домашніх тварин за кордон — це не просто поїздка з улюбленцем, а чітко регламентована процедура, яку обов’язково слід пройти. Без належних документів, щеплень і […]

11:00, 05.07.2025 Скопіч Дмитро
Фоторепортаж

Васюківка до війни: як виглядало селище у серпні 2019 року

Васюківка — затишне й мальовниче село Бахмутського району, яке до війни було справжнім куточком спокою та гармонії. Воно розташоване поблизу ботанічного заказника Палімбія, що створювало […]

10:00, 05.07.2025 Скопіч Дмитро
Історії

“Бахмут — це не тільки шампанське і троянди”: бахмутянка розповіла про унікальне алебастрове ремесло

Бахмутянка Олена Голубцова — носійка рідкісного ремесла, яке сьогодні майже забуте. Алебастрову ліпнину, декоративний елемент інтер’єрів, її родина почала виготовляти ще в 1930-х роках. Тоді […]