Адреси пунктів збору: як отримати допомогу від УВКБ ООН у Києві, Львові та Полтаві

Семаковська Тетяна 13:35, 10 Вересня 2024
Грошова допомога / фото ілюстративне, Pexel

Допомога УВКБ ООН 2024 доступна для окремих категорій українців, зокрема для людей старшого віку. Зареєструватися на допомогу від ООН можна офлайн у близько 20 містах, а саме у Вінниці, Дніпрі, Кривому Розі, Житомирі, Запоріжжі, Київській області, Кропивницькому, Львові, Миколаєві, Одесі, Полтаві, Кременчуці, Сумах, Харкові, Хмельницькому, Херсонській області, Черкасах, Чернігові.

Як подати заявку на допомогу від ООН 2024?

Щоб подати заявку на допомогу потрібно відповідати критеріям, їх можна знайти за посиланням. Переконавшись, що ви підпадаєте під вимоги ви можете зареєструватися у своєму місті на отримання допомоги.

Допомога ООН Вінниця

Адреса офісу вулиця Космонавтів, 30, графік роботи з понеділка по четвер, з 09:00 до 12:00. Слідкувати за записом тут. Нагадаємо, що для бахмутян у Вінниці працює Центр підтримки за адресою проспект Космонавтів, 30.

Допомога ООН Дніпро

Адреса офісу вулиця Старокозацька, 38, а графік роботи з понеділка по п’ятницю з 9:00-16:00 без перерв, окрім повітряних тривог. Також можна уточнити інформацію за номером +380 (63) 182 63 86. Слідкувати за записом тут. Нагадаємо, що для бахмутян у Дніпрі працює Центр підтримки за адресою вулиця Макарова 1-Б.

Допомога ООН Кривий Ріг

Адреса офісу вулиця Володимира Бизова, 5. Графік роботи з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 16:00 без перерв, окрім повітряних тривог. Також можна уточнити інформацію за номером +380 (63) 182 6424. Слідкувати за записом тут. Нагадаємо, що для бахмутян у Кривому Розі працює Центр підтримки за адресою вулиця за адресою: Космонавтів, 3.

Допомога ООН Житомир

Адреса офісу вулиця Перемоги 99, втім тимчасово прийом тут здійснюватись не буде. Слідкувати за оновленнями можна тут.

Допомога ООН Запоріжжя

Адреса офісу вулиця Незалежної України, 72, слідкувати за оновленнями можна тут. Графік роботи з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 16:00.

Допомога ООН Київська область, Київ

Адреса офісу місто Київ, вулиця Мала Шияновська (попередня назва вулиці – Немировича-Данченка), 14/13. Графік роботи: з 9:00 до 16:00, з понеділка по п’ятницю. Мобільні групи працюють по районах міста та виїздять у область. Детальніше тут. Нагадаємо, що для бахмутян у Києві працює Центр підтримки за адресою вулиця за адресою вулиця Маршала Тимошенка, 14 б.

Допомога ООН Кропивницький

Адреса офісу місто Кропивницький, вулиця Пашутінська, 31А. Графік роботи з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 15:00. Також можна уточнити інформацію за телефоном +380 (063) 182 6379. Детальніше можна слідкувати тут.

Допомога ООН Львів

Адреса офісу вулиця Маланюка, 2, центр працює за графіком з понеділка по четвер, з 09:00 до 16:00. Детальніше можна слідкувати тут. Нагадаємо, що у Львові за адресою проспект В’ячеслава Чорновола, 45а, корпуc 6 (з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 17:00). Реєстрація здійснюється за номером: +380 (99) 195 2156.

Допомога ООН Миколаїв

Адреса офісу вулиця Садова, 25А, офіс 108, приходити можна за попереднім записом в електронній черзі. Детальніше тут. Також мобільні групи періодично працюють в області, зокрема є ООН в Первомайську, Новій Одесі тощо.

Допомога ООН Одеса

Адреса офісу вулиця Грецька, 1, графік роботи з понеділка по п’ятницю з 09:00 до 17.00. Деталі можна уточнити за телефоном +380 (63) 182 6163. Слідкувати можна тут. Нагадаємо, що для бахмутян у Одесі працює Центр підтримки за адресою вулиця Водопроводна, 13 (Школа 79).
У одному приміщенні з волонтерським центром “Гостинна Хата”.

Допомога ООН Полтава

Адреса офісу вулиця Володимира Козака, також працює відділення ООН у Кременчуці. Графік роботи з 9:00 до 15:00. Нагадаємо, що для бахмутян у Полтаві працює Центр підтримки за адресою вулиця Володимира Козака, 3А. Телефон осередку +380 (99) 707 4901.

Допомога ООН Суми та область

Адреса офісу вулиця Новомістенська,1, аби отримати грошову допомогу потрібно заповнити форму. Також отримати попередню консультацію та записатись в чергу можна за номером телефону пункту в Сумах +380 (63) 182 6838 у будні з 9:00 до 16:00.

Допомога ООН Харків

Адреса офісу вулиця Серпова 4Б (простір “Свій”). Графік роботи з понеділка по п’ятницю з 9:00 – 17:00. Прийом ведуть за номерками отриманими при заповненні Google Форми, а дату та час прийому публікують тут.

Допомога ООН Хмельницький

Адреса офісу вулиця Кам’янецька, 56/16, графік роботи з 9:00 до 15:00. Слідкувати за анонсами тут. Запис у чергу відбувається за номером телефону +380 (63) 182 6416. Нагадаємо, що для бахмутян працює центр підтримки у Хмельницькому.

Допомога ООН Херсонська область

Допомогу від ООН можна отримати у Херсонській області, де працюють мобільні групи, про графік та локації виїзду повідомляють тут.

Допомога ООН Черкаси

Адреса офісу вулиця Благовісна, 227, графік роботи з понеділка по четвер з 9:00 до 15:00. За старою адресою на Гоголя пункт збору даних більше не працюватиме, анонси тут.

Допомога ООН Чернігів

Адреса офісу вулиця Гетьмана Полуботка,17, графік роботи з 9:00 до 16:00. Всю актуальну інформацію про допомогу ООН у області дивіться тут. Нагадаємо, що для бахмутян у Чернігові працює Центр підтримки за адресою вулиця Дмитра Самоквасова, 8. Отримати інформацію можна за телефоном +380 (93) 549 3129.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Чотирьох жителів Донеччини засудили до 15 років за службу в армії рф

Валентина Твердохліб 17:45, 11 Травня 2026
засудили

В Україні засудили чотирьох мешканців Донеччини, які у 2024 році вступили до лав армії рф. Всі вони раніше потрапили в полон у Донецькій та Запорізькій областях. Їх засудили до 15 років ув’язнення.

Про це повідомляє Служба безпеки України.

В Україні засудили чоловіків з Донеччини, які вступили в російську армію

В Україні судили чотирьох мешканців Донеччини, які воювали на боці росії. Раніше їх взяли у полон під час боїв на Покровському, Краматорському і Оріхівському напрямках фронту в Донецькій та Запорізькій областях.

Одним із засуджених є мешканець тимчасово окупованого Маріуполя. У жовтні 2024 року він приєднався до 1-ї окремої мотострілецької бригади армії рф. Чоловік був снайпером і брав участь у штурмах в районі Покровська. Через рік після вступу до російської армії він потрапив у полон поблизу селища Затишок.

Ще один зрадник родом з Макіївки. У жовтні 2024 року він мобілізувався до 291-го мотострілецького полку Південного військового округу рф. Через місяць його взяли його в полон під час боїв у районі селища Копані Пологівського району Запорізької області.

Третій засуджений після початку повномасштабної війни виїхав до російського Єкатеринбурга, там він уклав контракт з міноборони рф. Його призначили водієм у 15-ту окрему мотострілецьку бригаду. У березні 2024 року чоловік брав участь у штурмі в районі селища Бердичі на Покровському напрямку. Його підрозділ з 15 людей був майже повністю знищений українськими бійцями, а вцілілих взяли у полон.

Четвертий засуджений також родом з Донеччини. Він брав участь у бойових діях менше місяця: на початку березня 2024 року приєднався до 242-го мотострілецького полку армії рф, а вже наприкінці березня потрапив у полон.

Суд визнав чотирьох чоловіків винними в державній зраді, вчиненій в умовах воєнного стану, та колабораційній діяльності. Вони отримали 15 років ув’язнення з конфіскацією майна.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

У Маріуполі окупанти змушують людей віддавати ключі від квартир: незгодним погрожують кримінальними справами

Валентина Твердохліб 16:30, 11 Травня 2026
маріуполя
Перефарбована стела на в’їзді в Маріуполь / фото росджерела

У Маріуполі фіксують випадки примусового вилучення житла. На двері квартир українців розвішують об’яви з вимогою покинути житло і передати ключі адміністрації. Таке рішення окупанти пояснюють тим, що в мешканців немає документів, які підтверджують право на житло.

Про це повідомляє російська волонтерка Санія Денисова.

Вилучення житла українців в окупації

Російська волонтерка Санія Денисова повідомила про факти вилучення житла українців у окупованому Маріуполі. Представники окупаційної адміністрації розвішують об’яви на двері квартир місцевих мешканців. У них сказано, що люди мають виїхати з квартири та здати ключі протягом трьох днів. Рішення про виселення, нібито, ухвалює адміністрація міського округу Маріуполя через відсутність у людей, які проживають у цих квартирах, документів, що підтверджують право володіння майном.

Людям, які не виконають вимогу, погрожують адміністративною або кримінальною відповідальністями. В разі відмови від виселення маріупольцям загрожують санкції за російськими статтями щодо самоуправства та порушення недоторканності житла.

Примітно, що в повідомленнях зазначені лише їхні дати. Ні підписів, ні офіційних печаток окупаційної влади так званий “документ” не містить.

Об’яви, які розвішують на квартирах / фото росджерела

Цим об’явам, нібито, передували раніші оголошення про необхідність мешканців прийти до адміністрації для підтвердження права власності на майно. Та їх розклеювали заднім числом.

“Бланки, датовані 24 березня, клеїли 27 квітня. Номер не пройшов. 5 травня почали з’являтись оголошення про те, що людям, за вказаними адресами, потрібно звільнити квартири та здати ключі. Повідомлення без підпису, без відповідальної особи, без телефонного номера для довідок. Повідомлень розвішано дуже багато. Приурочено до вихідних. Якщо це не адміністрація — провокація, шахраї — чому тоді адміністрація про це не заявляє? Перші люди, які отримали повідомлення, вже сходили на Чорноморську (ред. адреса будівлы окупаційної адміністрації). І там від повідомлень не відмовилися”, — повідомляє російська волонтерка.

Також росіянка розповідає про випадки, коли повідомлення розносять до будинків, де ніхто не живе і тривають ремонти.

Нагадаємо, що у грудні 2025 року рф узаконила вилучення майна українців на ТОТ. Закон про передачу в державну власність покинутих осель на окупованих частинах Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей підписав володимир путін. Він передбачає, що житло українців визнаватимуть власністю російських регіонів та в подальшому передаватимуть громадянам рф.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

засудили

Чотирьох жителів Донеччини засудили до 15 років за службу в армії рф

В Україні засудили чотирьох мешканців Донеччини, які у 2024 році вступили до лав армії рф. Всі вони раніше потрапили в полон у Донецькій та Запорізькій […]

маріуполя

У Маріуполі окупанти змушують людей віддавати ключі від квартир: незгодним погрожують кримінальними справами

У Маріуполі фіксують випадки примусового вилучення житла. На двері квартир українців розвішують об’яви з вимогою покинути житло і передати ключі адміністрації. Таке рішення окупанти пояснюють […]

Уряд оновив програму “Власна справа”: як отримати гранти до 2,5 мільйона гривень

Кабінет міністрів України змінив умови фінансування за програмою “Власна справа”. З 1 вересня 2026 року механізм запрацює за новою моделлю. Про це повідомила прем’єр-міністерка України […]

Скільки складають щомісячні витрати з бюджету на зарплати працівників Бахмутської міськради

Бахмутська МВА ухвалила зміни до штатного розпису апарату Бахмутської міськради та її виконавчих органів. Згідно з документом, у складі міськради тепер налічуються 59 працівників. Фонд […]

Матеріальна допомога для ВПО з Волновахи: як родинам отримати 10 тисяч гривень на дитину

Волноваська міська військова адміністрація запровадила програму фінансової підтримки для мешканців Волноваської міської територіальної громади. Розмір матеріальної допомоги становить 10 000 гривень на одну дитину. Кошти […]