
Російські пропагандисти зняли новий сюжет про Бахмут. До міста приїхав телеведучий “першого каналу” олексій кручинін.
Що зараз відбувається в Бахмуті, читайте в матеріалі.
Бахмут
Бахмут росіяни “прикрасили” до 9 травня. Місто обвішали пропагандистськими плакатами, каже телеведучий. За його словами, у Бахмуті росіяни не почуваються вільно, оскільки по окупантах працюють українські дрони.

Водночас за словами пропагандиста, суха погода в Бахмуті сприяє і їх військам: вони ведуть розвідку та запускають дрони з міста. Тут діє бригада “іванівських десантників” (98 дивізія). По вулицях вони розставлять гаубиці, з яких запускають снаряди по позиціях Збройних Сил України. Росіяни також скаржаться на українські дрони “Баба Яга”, які пошкоджують їх техніку.

Як Бахмут облаштували для ударів по м. Часів Яр
З Бахмута росіяни полюють за укриттями українських військових в Часів Ярі, звідки ЗСУ запускають по окупантах дрони.

Російська армія намагається пробитися таким чином у район “Новий” у місті Часів Яр. Для підсилення атак по Бахмуту розставили російські танки, які також б’ють по місту.


По Бахмуту армія рф пересувається мотоциклами.

В підвалах будинків бахмутян росіяни облаштовують позиції. На фото два бійці з краснодарського краю, які окупували місто.

Читайте також:
- Окупанти пропонують іпотеку для заселення Бахмута, Соледара та Часового Яру
- Зруйновані вулиці Забахмутки: росіяни оприлюднили нові кадри
Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!