Main menu

У Бахмуті поліцейські евакуювали літніх людей: як звернутися за допомогою

313324894 2962333987396369 692294821621280091 n 09e99Бахмутські поліцейські евакуювали з найнебезпечнішого району міста літніх людей. Подружжя та їхня сусідка жили в жахливих умовах: у напівзруйнованій квартирі, без благ цивілізації та під постійними ворожими обстрілами.

Про це повідомляє поліція Донецької області

За інформацією правоохоронних органів, двоє з евакуйованих мешканців – не ходили. Люди й раніше намагалися вибратися до більш спокійного місця. Вони зверталися за допомогою до різних організацій, але всі відмовлялися їхати, адже пенсіонери проживають в найбільш обстрілюваному районі міста

Забрати мешканців зголосилися поліцейські. Бахмутянин, якого врятували має інвалідність і самотужки не в змозі пересуватися. Також разом з подружжям проживала літня сусідка, яка майже не ходить і вже чотири роки не виходила на вулицю. Правоохоронці їхали по бездоріжжю, їм вдалося дістатися адреси, де люди чекали на порятунок.

Співробітники поліції винесли чоловіка на м’яких ношах і допомогли спуститися жінкам. Родина забрала з собою кота. На спеціальній машині поліцейські вивезли людей до більш безпечного району та порадили залишити місто, а також запропонували допомогу в подальшій евакуації.

Нагадаємо, якщо вам потрібна евакуація або будь-яка інша допомога, звертайтеся до районного відділу поліції за номером 050-473-30-55. Окрім того, бахмутські поліцейські поадресно доставляють продукти в ті райони, до яких ніхто більше дістатися не в змозі.

Фото: Поліція Донецької області

Читайте також: Безкоштовні дрова та вугілля для бахмутян: хто та скільки може отримати?

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!