Main menu

Безкоштовні дрова та вугілля для бахмутян: хто та скільки може отримати?

wood g3f3c7a9cd 1920 e2d21Бахмутяни можуть отримати вугілля та дрова за рахунок коштів місцевого бюджету подавши заявку спеціалістам управління соціального захисту населення. Кому та скільки зможуть видати, розказала Інна Сподіна, начальниця Управління соціального захисту населення Бахмутської міської ради.

В нашому місті працює локальна програма на видачу вугілля й дров за розпорядженням начальника Військово-цивільної адміністрації. Надають допомогу коштом місцевого бюджету.

«Наразі 1447 людей які проживають в приватному секторі, та 99 осіб з багатоквартирних будинків подали заявки на отримання безкоштовних вугілля та дров», – розповіла Інна Сподіна.

Приймають заявки спеціалісти Управління соціального захисту населення. В управлінні цим займаються три спеціалісти. Два з них приймають за адресою Перемоги 53 й один на Б.Горбатого 42.

Під час подачі заяв необхідні такі документи:
– для власників приватного сектору (паспорт, ідентифікаційний код та право власності на житло);
– мешканці багатоповерхових будинків які вирішили опалювати підвали (протокол з адресою, де вказано яка площа приміщення).

«Щодо кількості, на одне приватне житло надається дві тонни вугілля та п’ять кубів дров. На багатоповерхові будинки з підвальним приміщенням до 50 квадратних метрів стільки ж. Якщо площа більше, то чотири тонни й 10 кубів», – пояснює Інна.

Після прийняття заявок складаються реєстри й подаються на розгляд місцевої комісії. Комісія засідає щоп'ятниці й приймає рішення кому саме надавати допомогу та в якої кількості.

Причинами відмови в наданні безкоштовної допомоги може бути неправильно подані документи або якщо за даною адресою її вже отримали.

«Список надається на наказ начальнику управління. Далі його віддаються Бахмутській управляючій компанії які займаються видачею та доставкою», — підсумовує Інна Сподіна.

Фото: Pixabay

Читайте також: Яка ситуація з ковідом на Донеччині та у прифронтовому Бахмуті

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!