Main menu

Всебічне  інформування населення щодо ризиків нелегальної трудової міграції  дозволяє шукачам роботи свідомо і виважено підійти до вибору місця працевлаштування та легального оформлення трудових відносин у сьогоднішніх нелегких соціально-економічних умовах. 

  У всесвітній день  боротьби з торгівлею людьми, який відзначається 30 липня,  фахівцями Бахмутського міського центру зайнятості проведена низка онлайн заходів для безробітних , студентської та учнівської молоді.

       Фахівчиня з профорієнтації Тамара Богдан під час онлайну для студентської та учнівської молоді детально проілюстрували слухачам з допомогою слайдів ризики нелегальної тіньової зайнятості, види шахрайства при працевлаштуванні. Також на онлайн-зустрічі обговорили міфи, які існують про  торгівлю людьми.  У контексті обговорення сюжету слухачі висловлювали свою думку щодо актуальності цієї проблеми для українського суспільства.

1 1 2f0c2

       Сьогодні під час онлайну з безробітними профконсультант Олена Бояринова акцентувала увагу слухачів на тому ,  як вберегти себе від проблем при працевлаштуванні не лише за кордоном, а й в Україні, проінформувала присутніх про міжнародне і національне законодавство в частині протидії торгівлі людьми. Слухачі жваво обговорювали проблему тіньової зайнятості , з якою більшість вже стикалась та всі разом дійшли висновку що легальне працевлаштування на батьківщині вбереже від багатьох проблем і зараз і в майбутньому.

          Фахівчиня центру зайнятості закликала шукачів роботи не купуватись на обіцянки, перевіряти інформацію про потенційного роботодавця і пам’ятати найголовніше- ця проблема може торкнутися кожного, незалежно від віку, статі, освіти чи соціального статусу. Тож актуальність гасла «Живи та працюй в Україні» треба пам’ятати і шукачам роботи і тим , хто тільки шукає відповідь на запитання ким бути.