Войти
Main menu

В Другому етапі Академії проекту Культурний Майнінг, що реалізується за підтримки  Проекту «Зміцнення громадської довіри», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку USAID, 12 команд з Луганської та Донецької областей захистили свої проекти і отримали фінансування на культурні проекти.

На Другу Академію учасники приїхали вже з майже готовими проектами і працювали ці дні над їх вдосконаленням,  щоб по завершенню Академії отримати грант на втілення проектів у життя.

Повернулися до Харкова не лише учасники команд, але й лектори, що брали участь у Першій Академії Проекту «Культурний Майнінг».

Академия 6 70bf9

Так, Олександра Сметаненко - креативний партнер в Ґараж Ґенґ, цього разу ділилася знаннями на тему «Дизайн Мислення».

Іван Омелян - регіональний координатор в Реанімаційний Пакет Реформ,  розповідав про лідерство та командо утворення. Його модуль знову не обійшовся без завдань у формі гри, що безумовно підбадьорило команди і дозволило засвоїти ці достатньо не прості теми краще. Вдруге лектором на Академії стала і Марина Говорухіна - PR-консультант, письменниця, блогер та засновник закритого клубу піарників «Клуб Піранья». На цій Академії Марина розповіла про канали комунікації, а також про тонкощі SMM.

До Проекту під час другої Академії долучилися:

Люся Карпова  - agile coach и scrum master, scrum тренер, яка розповідала учасникам про  гнучкі методики: скрам. Не дивлячись на те, що тема досить не проста для сприйняття, з великою кількістю нової для команд термінології, Люсі вдалося  знайти підхід до кожного і донести основи  методики.

Ірина Негрєєва – незалежний консультант з управління проектами, моніторингу та оцінки. Ірина, маючи 20-річний досвід у програмному менеджменті, легко змогла прикувати увагу аудиторії до себе і пояснити тонкощі у площині цифр та фінансування проектів.

Незмінним лишився і модератор Академії - Денис Блощинський, автор багатьох курсів із проектного менеджменту, ефективних комунікацій, лідерства та командної роботи, засновник Івент Лабораторії 42, креатор, режисер та проектний менеджер, співзасновник Агенції 42 і Фундації соціальних інновацій «З країни в Україну».

В останній день Академії кожна з команд чекала на оцінку своєї роботи та проектів, над якими вони працювали майже місяць.

І як результат плідної і кропіткої праці – всі команди без винятку отримали гранти!

Авдіїївка отримала грант у розмірі 53 000 грн. на проект «Освітній weekend», під час якого молодь у віці від 13 до 25 років будуть навчати  основам проектного менеджменту, поняттям третього сектору і можливості співпраці з владою та підприємцями.

Волноваха з проектом «Eco-Sort-Lesson», що спрямований на раціональне використання частини утворених відходів, їх збирання, перевезення, зберігання,  включаючи контроль та нагляд  за цими операціями отримала 30  000 грн.

Академия 3 6386c

Вугледар отримав 70 000 грн. на реалізацію URBAN _ FEST «VUGLEDAR   INCOGNITA». Метою якого є створення креативного, альтернативного звичному, брендового культурного заходу, що сприятиме формуванню унікальної згуртованої міської громади.

Дружківка на втілення конкурсу медіа-творчості серед школярів «Before my eyes» отримала 70 000 грн. Мета заходу - стимулювання творчої ініціативи учнів міста у створенні шкільних медіа з метою їх залучення до життя місцевої громади, розвитку критичного мислення школярів та виховання нового, свідомого медіаграмотного покоління, що володіє конкретними професійними компетентностями.

Кремінна з проектом, що розрахований на розвиток пішохідного туризму у місті, та має назву «Спортивний рух – національний дух» отримала 50 000 грн.

Курахове прагнучи підвищити  громадську активність  та соціальну відповідальність мешканців міста подали заявку на проект під назвою Інформаційний центр «Наше місто» і отримало на його реалізацію 45 000 грн.

Попасна отримала грант у розмірі 55 000 грн.  на створення сучасного інклюзивного дитячого майданчика «Крила надії».

Рубіжне  з проектом «Мобільний культурний центр з регіонального розвитку дітей та молоді», що дозволить підвищити  рівень залученості дітей віком 12-14 років у інтелектуальних іграх, отримали 70 000 грн.

Місто Сватове вирішило відкрити Майстерню технічної творчості «Діти-дітям» і отримали на її реалізацію грант у розмірі 49 000 грн.

Активісти з Старобільска  вирішили  створити тематичний стиль в місті за допомогою  муралів, stritart, топіаріїв і створення тематичних зон. Їх проект під назвою «SAS» отримав грант у розмірі 60 000 грн.

Академия 5 302c2

Проект міста Торецьк «Stuff Wars», що покликаний  актуалізувати проблему виникнення та  наявності стихійних сміттєзвалищ в центральних районах/ парках/ зелених зонах/ вулицях міста Торецьк, шляхом проведення  суботнику в культурному форматі отримав грант на 78 000 грн.

Ініціативна група з міста Щастя вирішила втілити проект «Green.Bas.Stop» - сучасна екологічна автобусна зупинка, з використанням ландшафтних елементів дизайну на прилеглій території і отримала 75 000 грн. на її реалізацію.

Тепер кожна з 12 команд має 45 днів на втілення проектів на які вони отримали гранти від донора. 

«Ми помітили величезний стрибок у особистісному рості кожного з учасників і команд в цілому, навіть порівняно з Першою академією. Тому я впевнений, що це не остання їх перемога на непростому шляху становлення малих міст у напрямку культури, громадського сектору та урбаністики. Звісно ми не залишимо команди активістів і будемо їм допомагати та підтримувати у втіленні їх проектів.» - говорить засновник Фундації соціальних інновацій “З країни в Україну” Денис Блощинський.

Комментарии   

0 #1 Lucio 03.11.2018 15:44
I see you don't monetize your page, don't waste your traffic,
you can earn extra bucks every month. You can use the best adsense alternative for any type
of website (they approve all websites), for more info simply search in gooogle: boorfe's
tips monetize your website

my blog post BestEve: https://CleverShantell.blogspot.com
Цитировать

Добавить комментарий

Комментируя, просто соблюдайте общественную мораль