Main menu

З Бахмута евакуювали вівчарку, яка охороняла місцеве СІЗО

Screenshot 141 8a432З Бахмута вдалося вивезти бельгійську вівчарку на прізвисько Чилі. Тварина охороняла місцеве СІЗО, однак після російських обстрілів установа була зруйнована, а Чилі опинилася на вулиці під ворожими кулями. Про те як вдалося врятувати собаку розповіли в сюжеті 5 каналу.

Щоб врятувати тварину організували цілу спецоперацію, зараз вівчарка адаптовується до нового середовища і до своїх нових господарів. 

«Коли почалися потужні бойові дії, її передали людям, щоб врятувати, людина, яка нею опікувалася в СІЗО передала собаку своїм друзям в Бахмуті, але від них Чилі втекла, її знайшли пенсіонери у своєму дворі, а згодом передали тварину захисникам», — розповідає зоозахисниця Анна Лосік.

Чилі вивозили дві доби, спершу собаку привезли до Вінниці, а звідти вона рушила до Рівного, тут проходить реабілітація Чилі. Тварину взяла під опіку родина кінологів Сергій та Вікторія, сьогодні вівчарка живе у подружжя.

«Чилі має охоронні якості, це напевно найскладніше було, але ми досить швидко знайшли спільну мову, тому що ми з чоловіком є заводчиками цієї породи», — каже Вікторія.

Наразі, собака звикає до своїх теперішніх господарів, агресії не виявляє, навпаки лащиться. Як виявилося згодом, Чилі —  це єдина службова собака, яка вижила. На Донеччині чилі залучили до пошуку людей, собака приймала участь у різних змаганнях і посідала призові місця. Коли Чилі пройде реабілітацію у Рівному для неї відновлять звичні тренування.

Фото: скріншот з відео

Читайте також: Донати з Мадагаскару: як бахмутяни збирають кошти на буржуйки

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!