Main menu

«Мене гріє одне – я знаходжуся у своїй державі»: бахмутянин Володимир Низиєнко в евакуації

112 07d19Через війну родина Володимира Низиєнка переїхала з Бахмуту до Черкас. До війни бахмутянин працював керівником пресслужби державного підприємства «Артемсіль». обстріли росіян позбавили домівки, улюбленої роботи та сімейних планів на майбутнє у рідному місті. Але життя не стоїть на місці Володимир потоваришував із черкасцями й разом з ними та іншими переселенцями тренується на пробіжках по набережній та грає у футбол. 

«З дому завжди важко виїжджати. Це навіть не обговорюється – це твоя батьківщина. Дуже важко. Але мене гріє одне – я не їду кудись, я знаходжуся у своїй державі. І розумію, що люди, які зустрічалися на моєму шляху – це українці. Й більша їх частина – це хороші люди. Все одно у нас краще, ніж будь-де», - розповідає Володимир Низиєнко.

Минулого року на «Артемсілі» організували  два туристичні маршрути у соляній шахті. Екскурсії стали популярними серед туристів.

«Спочатку перший був маршрут «Таємниці підземного соляного світу», а потім «Феєрія солі» відкрилася. За 9 місяців роботи турмаршрутів близько шести тисяч чоловік приїхало. Й бажаючих відвідувати маршрути ставало все більше і більше», ‒ говорить Володимир Низиєнко.

Володимир каже, що досі не звільнився з підприємства, сподівається, що окупантів скоро виженуть з Соледару і підприємство відновить свою роботу. 

Повну історію дивіться на відео.

Фото: скриншот з відео «Донеччина в евакуації»

Читайте також: Життя після евакуації або як бахмутяни працюють під час війни

Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Бахмут живе тут та підписуйтесь на Інстаграм, щоб отримати новини про Бахмут та його жителів.