Main menu

Студенти Бахмуту волонтерять в Кам’янець-Подільську 

3 69ebaСтуденти бахмутського коледжу, активно залучаються до волонтерської діяльності в новому місті. Про це розповіла керівник навчальної групи Тетяна Рубанова.

В цьому навчальному році Кам'янець-Подільський коледж культури і мистецтв, прийняв у свої стіни Бахмутський фаховий коледж культури і мистецтв імені Івана Карабиця. Студенти та викладачі, які були вимушені виїхати з рідного міста, продовжують тут свою творчу діяльність. 

313902578 647891056868024 5881064126196199763 n 59514

                                      Студентка бахмутського коледжу плете маскувальну кікімору 

На базі коледжу працює волонтерський центр. Його організовано ще з 2014 року через те, що вже тоді ці люди не змогли залишитися байдужими до страшних воєнних подій і відчули необхідність допомагати тим, хто боровся на фронті. Про це розповідає Тетяна Рубанова, керівник навчальної групи (класний керівник) першого курсу. 

«Поряд з навчанням і виховними заходами дітям добре було взяти участь у корисній справі. Наш директор Паржицький В'ячеслав Вячеславович допоміг нам знайти контакт з Бойчук Тетяною Володимирівною, яка в цьому центрі працює. Тетяна виявилась дуже приємна, привітна жінка. Вона завжди каже «МИ». Я так зрозуміла, що вона викладає у коледжі. Це було помітно, бо вона дуже швидко знайшла спільну мову з нашими студентами, дуже чітко та зрозуміло пояснила усю суть роботи», – розказує Тетяна. 

Діти долучилися до корисної та необхідної роботи у волонтерському центрі. Вони плели маскувальні сітки та «кікімору» для маскування. Також підготовлювали матеріали для цього плетіння. 

«Всі були задіяні і всім сподобалося. Було дуже цікаво працювати», – підсумовує керівниця першого курсу. 

Фото Тетяни Рубанової

Читайте також: Бахмутянка організовує дозвілля для молоді в Черкасах

Додавайтесь до нашого Телеграм-каналу Бахмут живе тут та підписуйтесь на Інстаграм, щоб отримати новини про Бахмут та його жителів.