Main menu

Бахмутянка організовує дозвілля для молоді в Черкасах

Лілія 0b025Громадська діячка Лілія Дудник в Бахмуті займалася допомогою ОСББ, працювала в молодіжному просторі FreeDOM HUB, допомагала мешканцям міста доносити свої ідеї та проблеми до місцевої ради. В нашому відеопроєкті «Донеччина в евакуації» бахмутянка розказала про свою діяльність, про те, чим відрізняється її досвід взаємодії з місцевою радою в Бахмуті і Черкасах, про те, як вдається поєднувати виховання донечки і активну громадську діяльність. Її історію про нове життя подалі від дому дивіться на відео.

«Ми даємо досвід. Ми самі переселенці, й знаємо як поводитись та що нам необхідно. Також, ми можемо дати досвід, що робити з переселенцями владі. Зараз ми анкетуємо переселенців, щоб розуміти хто саме приїхав в місто. Й будемо розробляти рекомендації для органів місцевого самоврядування», - відповіла на питання, чим громадські діячі з Бахмуту можуть бути корисними в Черкасах, регіональна координатора всеукраїнської ініціативи «Активна Громада» Лілія Дудник.

В рамках проєкту «Інтеграція ВПО в громаду міста Черкаси» вони займаються ознайомленням людей з культурною спадщиною краю. 

«Проводяться екскурсії в музей, де переміщеним особам розповідають, що таке Черкаси та яка у міста історія. Також, організовуються заходи для молоді ВПО та місцевої. Це може бути перегляд кіно, гра в настільки ігри, або навіть колективна зустріч на заході сонця», – розказує Лілія.

Громадська діячка запевняє, що в Черкасах взаємодія влади й громади дуже тісна. Місцева влада завжди реагує на потреби організацій:

«Якщо порівнювати Бахмут і Черкаси, у нас взаємодія з владою поетапна. Для великих проєктів взаємодіяти треба поступово. Спочатку лавочку поставити разом з місцевою владою, або якийсь майданчик, тобто потрібно більше часу».

Фото: скриншот з відео «Донеччина в евакуації»

Читайте також: Тренерка з Бахмута Олена Ковригіна відновила бізнес на Сумщині

Додавайтесь до нашого Телеграм-каналу Бахмут живе тут та підписуйтесь на Інстаграм, щоб отримати новини про Бахмут та його жителів.