Одна терапевтка і стоматологиня: як лікують у  майже зруйнованому Сіверську

Семаковська Тетяна 16:41, 3 Листопада 2022

2 2ca95«Як ми можемо виїхати й залишити людей без медичної допомоги», – лікарка з Сіверську Алла Трубачова, розказала нашій редакції чому не виїжджає з міста та яку медичну допомогу надають мешканцям міста.

Алла Миколаївна Трубачова, сімейний лікар загальної практики, яка більш як 40 років життя віддала цій професії, не дивлячись на складності залишається в Сіверську та продовжує працювати. 

«Зараз я приймаю вдома на дачі, бо квартири моєї більше немає. Її зруйнували прямим потраплянням ракети. Люди приходять до мене, я допомагаю всім чи можу, надаю ліки, а іноді навіть роздаю хліб», — розказує Алла Миколаївна. 

Алла Трубачова повідомляє, що медикаментами її забезпечує головна лікарка КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги Бахмутської районної ради” Валерія Леонова. Ліки привозять в Часів Яр, а звідти волонтери доставляють лікарці. 

«Частіше за все люди приходять з підвищеним тиском. Допомагаю завдяки своєму досвіду, інтуїції та наданих медикаментів. Інструментів чи приладів ніяких не маю», — ділиться Алла Трубачова. 

Ще в місті є стоматологиня Клішкан Інна Георгіївна. Вона працює в лікарні, в кабінеті. Зуби в людей болять часто, тому працювати їй дійсно важко, розказує Алла Миколаївна. Також є медсестри, які продовжують працювати. Наприклад, Шевченко Вікторія, яка виходить на роботу коли її просять. Вона обробляє рани та робить перев’язки постраждалим місцевим мешканцям. 

«Сподіваюсь перемога буде зовсім скоро, бо жити дуже тяжко, важкі ночі, постійні обстріли. Але поки моя хатинка стоїть, я точно нікуди не поїду й буду допомогами людям», — запевняє Алла Трубачова. 

Жінка каже: зруйновано близько 90% міста, дуже багато постраждалих будинків. Але які дані насправді, невідомо. 

Фото Алли Трубачової

Читайте також: У селі Покровське Бахмутського району евакуювали майже все населення

Додавайтесь до нашого Телеграм-каналу Бахмут живе тут та підписуйтесь на Інстаграм, щоб отримати новини про Бахмут та його жителів.

Screenshot 248 2ce70

Хрестовий похід за захоплення Бахмута: Буданов розповів, навіщо росіяни намагаються відчайдушно захопити Бахмут

Начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов дав інтерв’ю виданню The New York Times, де розповів про те, чому росіяни так зациклилися на Бахмуті.

321985378 677659760569035 1904589059869008290 n 4c887

Росіяни сповільнили темпи наступу в Бахмуті за останні дні, — ISW

Темпи просування російських військ в районі Бахмута, ймовірно, сповільнилися в останні дні, хоча ще занадто рано говорити про те, що російський наступ з метою захоплення […]

photo 2022 12 23 16 34 05 1047b

Поліцейські «Білі янголи» вивезли з Бахмута родину з дітьми

Сьогодні, 23 грудня, поліцейські врятували з-під обстрілів багатодітну родину з Бахмута. Троє дітей з батьками вивезли у безпечне місце. Про це повідомляє поліція Донеччини.

Screenshot 243 f5773

У Бахмут волонтери привезли цукерки та подарунки для дітей

Волонтери на чолі з Інною Гайдай вирішили зробити свято для бахмутян та дітлахів. До громади привезли шоколадні цукерки, закуплені на кошти небайдужих. 

Screenshot 241 0839c

Вагнерівці під Бахмутом отримали партію іноземної зброї

Вчора, 22 грудня, речник Ради національної безпеки США Джон Кірбі повідомив, що група «Вагнера» отримала партію зброї з Північної Кореї для посилення російських сил в […]