Main menu

У селі Покровське Бахмутського району евакуювали майже все населення

Покровське 2502eЗ Покровська на українську територію евакуювали 1017 місцевих жителів. Також 15 людей вивезли окупанти до терористичного угрупування ДНР та 8 ‒ вважаються зниклими, розповів староста Покровського старостатного округу Павло Федоренко.

 «Відомо, що п’ятнадцять, яких вивезли (окупанти – ред.), це зі східної частини села Покровське – Чапаєве. Є відомості, що 15 людей із Чапаєва знаходяться у Шахтарську. Родичі з ними зв’язувались. Вісім людей невідомо, можливо і досі ховаються у підвалах села Покровське: вони сказали, що не хочуть виїжджати нікуди, коли ми приїжджали для того, щоб усіх евакуювати», ‒ розповів Павло Федоренко.

За словами чиновника, людей евакуювали навіть вночі під обстрілами, коли ворожа армія наближалася до села.

З 417 домогосподарств Покровська – 340 зруйновані або пошкоджені. Також росіяни знищили будинок культури, фельдшерсько-акушерський пункт, адмінбудівлю старостату та пошкодили школу – це інформація станом на початок серпня, розповів Федоренко. Відтоді у окупованому селі немає зв’язку.

Фото Telegram/Покровськ Online

Читайте також: «Ця війна не схожа на ту, що була»: мешканка Жованки про рішення евакуюватися

Додавайтесь до нашого Телеграм-каналу Бахмут живе тут та підписуйтесь на Інстаграм, щоб отримати новини про Бахмут та його жителів.