Main menu

Одна терапевтка і стоматологиня: як лікують у  майже зруйнованому Сіверську

2 2ca95«Як ми можемо виїхати й залишити людей без медичної допомоги», – лікарка з Сіверську Алла Трубачова, розказала нашій редакції чому не виїжджає з міста та яку медичну допомогу надають мешканцям міста.

Алла Миколаївна Трубачова, сімейний лікар загальної практики, яка більш як 40 років життя віддала цій професії, не дивлячись на складності залишається в Сіверську та продовжує працювати. 

«Зараз я приймаю вдома на дачі, бо квартири моєї більше немає. Її зруйнували прямим потраплянням ракети. Люди приходять до мене, я допомагаю всім чи можу, надаю ліки, а іноді навіть роздаю хліб», — розказує Алла Миколаївна. 

Алла Трубачова повідомляє, що медикаментами її забезпечує головна лікарка КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги Бахмутської районної ради" Валерія Леонова. Ліки привозять в Часів Яр, а звідти волонтери доставляють лікарці. 

«Частіше за все люди приходять з підвищеним тиском. Допомагаю завдяки своєму досвіду, інтуїції та наданих медикаментів. Інструментів чи приладів ніяких не маю», — ділиться Алла Трубачова. 

Ще в місті є стоматологиня Клішкан Інна Георгіївна. Вона працює в лікарні, в кабінеті. Зуби в людей болять часто, тому працювати їй дійсно важко, розказує Алла Миколаївна. Також є медсестри, які продовжують працювати. Наприклад, Шевченко Вікторія, яка виходить на роботу коли її просять. Вона обробляє рани та робить перев’язки постраждалим місцевим мешканцям. 

«Сподіваюсь перемога буде зовсім скоро, бо жити дуже тяжко, важкі ночі, постійні обстріли. Але поки моя хатинка стоїть, я точно нікуди не поїду й буду допомогами людям», — запевняє Алла Трубачова. 

Жінка каже: зруйновано близько 90% міста, дуже багато постраждалих будинків. Але які дані насправді, невідомо. 

Фото Алли Трубачової

Читайте також: У селі Покровське Бахмутського району евакуювали майже все населення

Додавайтесь до нашого Телеграм-каналу Бахмут живе тут та підписуйтесь на Інстаграм, щоб отримати новини про Бахмут та його жителів.