Main menu

На Черкащині переселенцям допомагатимуть шукати роботу

переселенці 26644Центр розвитку бізнесу й Асоціація «Відродження та розвиток» підписали меморандум співпраці задля працевлаштування внутрішньо переміщених осіб у Черкасах та області. Про це розповіла керівниця бахмутського громадського об’єднання «Асоціація «Відродження та розвиток» Олена Головкіна.

Мета меморандуму – запровадити спільний пошук вакансій для людей, які змушені були покинути свої домівки через бойові дії та їх юридичний і психологічний супровід під час створення власного бізнесу в Черкаській області.

«Ми співпадаємо по нашим задачам: менеджери Центру розвитку міста допомагають місцевому бізнесу у напрямі працевлаштування ВПО, а в нашому проєкті є складова інтеграції переселенців у міську громаду. Ми надали свою базу контактів: тих людей, які приходили на наші зустрічі з ВПО. А Центр розвитку бізнесу пропонуватиме актуальні вакансії місцевих підприємств»,  ‒ пояснила Олена Головкіна.

За її словами, громадська організація працює з анкетами чотирьохсот внутрішньо переміщених осіб, які шукають роботу. Вакансії надає місцевий бізнес. Зокрема, в економічній, інженерній та сільськогосподарських сферах. Для шукачів роботи є можливості навчання та зміни кваліфікації.

Більшість переселенців, які брали участь в анкетуванні, з Донецької та Луганської областей. Також є учасники з Харківщини, Херсонщини та Запорізької області, каже керівниця Асоціації «Відродження та розвиток».

Також Центр розвитку бізнесу створив чат «Шукаю роботу на Черкащині», що об’єднує безробітних переселенців з роботодавцями, яким потрібні працівники. 

Фото Центру розвитку бізнесу 

Читайте також: Координаційний хаб для бахмутян в Києві розпочав свою роботу

Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Бахмут живе тут та підписуйтесь на Інстаграм, щоб отримати новини про Бахмут та його жителів.