Main menu

У Львові медики врятували ногу бахмутянці, яка потрапила під обстріл

Screenshot 90 1e725На початку вересня 66-річна Ірина Пономаренко потрапила під обстріл у рідному місті. Жінка втратила нижню праву кінцівку, але завдяки медикам тепер має можливість знову стати на ноги. Пані Ірина опинилася у Львові, тут її готують до протезування.

Про це повідомляє Перше медичне об'єднання Львова.

Ірина Пономаренко залишилася без правої ноги, за ліву досі борються медики. Жінка потрапила під обстріл, коли наважилася вийти за продуктами. 

Бахмутянка дивом вижила, їй допоміг медик, він перевʼязав рани й відвіз жінку до лікарні. Вперше після травми до тями пані Ірина прийшла лише за тиждень. У лікарні Дніпра їй ампутували ногу і стабілізували загальний стан, звідти жінка попрямувала до Львова, де потрапила у Національний реабілітаційний центр «Незламні».

У закладі надають допомогу військовим та цивільним українцям, які втратили кінцівки через російську агресію. Сьогодні пані Ірина розпочинає процес реабілітації. Фахівці зауважують, що він буде довгим, адже кістка на лівій нозі має зростися. Паралельно жінку готують до протезування. Протез їй буде встановлено у Центрі «Незламні».

Бахмутянка сподівається, що їй вдасться зустрітися з близькими. Рідні Ірини тривалий час думали, що вона загинула. Річ у тому, що жінку переплутали з іншою жертвою російських обстрілів. 

Фото: скріншот з відео «Перше медичне об'єднання Львова»

Читайте також: Жованка та Бахмутка існують тепер лише на словах

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!