Main menu

Жованка та Бахмутка існують тепер лише на словах

312719309 440600618253022 3644749160293122533 n e74d0 Керівник Мирненської селищної ВЦА та по-сумісництву ексочільник Зайцівської ВЦА Володимир Весьолкін, розповів, що російські війська повністю зруйнували населені пункти Жованка, Бахмутка, та поступово добивають Майорськ. Наша редакція поспілкувалась з Володимиром, щоб дізнатись, чи залишились там мешканці. 

«Зараз Жованка та Бахмутка окуповані російськими військами. На жаль, можу з упевненістю сказати що вони знищені повністю, як населені пункти вони існують тепер хіба що умовно, на картах», – каже Володимир.

Наразі, в Жованці зруйновано парк, магазин, жодного цілого будинка не лишилось. Не дивлячись на це, там мешкає близько двадцяти людей, але всі вони живуть під окупаційною владою, та роблять це свідомо. Це не тільки пенсіонери та ті, хто не може виїхати.

«Щодо Майорську, його ворог не окупував. Там ідуть важкі бої, наші війська зустрічаються з російськими саме на території населеного пункту. Тут є будинки, які не вщент зруйновані, але пошкоджені всі. Зараз там проживає 12 або 13 осіб», – запевняє керівник Мирненської селищної ВЦА.

Володимир повідомив, що гуманітарна допомога для мешканців, які залишились в Майорську не приїжджає. Та навіть раніше, коли бої не були такі важкі, людям нічого не привозили. А зараз туди вже просто неможливо потрапити через постійні обстріли.

Щодо ситуації в Бахмуті, Володимир Весьолкін коментує в відеоматеріалі Свої.city:

«‎Ворог не може зайти в місто Бахмут зі східного напрямку. Вони шукають слабкі місця, щоб прорватись й піти потужним наступом, бо вони вже більше місяця ламають всі зуби, але не можуть нічого зробити проти нашого війська, яке не просто тримається на характері, це вже професійний рівень оборони»‎, – резюмує пан Володимир.

Фото: Генеральний штаб ЗСУ

Читайте також: Як та хто може отримати корм для тварин в Бахмуті?

 Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!