Крім евакуації вже роздали мешканцям Бахмута, Лиману, Сіверська, Райгородка, Святогірська, які залишилися в громадах, більше 600 тон гуманітарної допомоги. Розпочинали на власному транспорті, а зараз у користуванні організації 25 одиниць техніки, обладнали два склади – у Слов’янську та Дніпропетровську. Як вдалося набути таких масштабів – читайте в матеріалі.
Після відкритого вторгнення РФ, Дмитро Мишенін разом з батьком допомагав евакуюватись людям з Волновахи, а за ці три місяці їх команда виросла до 60 людей. Керувати такою волонтерською ініціативою, яка щоденно виїжджає в десятки міст, допомагає досвід отриманий в організації бізнес-процесів.
Напередодні 24 лютого, яке змінило життя кожного українця, Дмитро разом з партнерами запустили велике деревопереробне виробництво у Слов’янську, вартість обладнання якого складала близько чотирьох мільйонів гривень. Це був результат роботи багатьох років. З початком вторгнення РФ ресурси підприємства почали використовувати для допомоги людям – техніку і паливо, яке були на виробництві.
«Був досвід волонтерства у 2014 році. Та зараз люди набагато активніше відгукуються і приєднюються – пропорційно до збільшення інтенсивності бойових дій. Ми самі звертаємося за допомогою, шукаємо фінанси. Нам передали техніку організації «Восток SOS», «Врятуємо Україну», використовуємо грантові можливості. Наші водії працюють на волонтерських засадах, та якщо Міжнародні донори хочуть підтримати їх родини, ми приймаємо допомогу», – пояснює Дмитро Мишенін.
Кожного дня Дмитро Мишенін публікує звіти про роботу організації за день, слідкувати за діяльністю організації можна на його сторінці. За 30 травня з міст Бахмут, Славянск, Краматорск, Дружковка, Северск, Соледар більше ста людей завдяки безкоштовній допомозі «Янголів спасіння» змогли виїхати до залізниної станції у Покровску.
Фото Дмитро Мишенін.