Main menu

изображение viber 2022 02 16 14 55 36 207 6d24bЖінка з листопада не бачила рідного брата, за цей час він не з’являвся у родичів, не дзвонив і ніяким чином не давав про себе знати. За будь-яку інформацію будуть вдячні.

Сестра зниклого Ляля Кириченко каже, що така ситуація в родині вперше. 30-річний Раджа Кириченко, не маючи своєї родини, жив з сестрою, хоча час від часу випивав, завжди повертався додому, телефонував.

Чоловік пропав 9 листопада, 16 листопада подали заяву до Бахмутської поліції. За порадами поліції родина вже виїжджала у сусідній Торецьк, ці пошуки нічого не дали. Вдалося лише відновити події перших днів після зникнення, є свідки того, що Раджа брав таксі до Парасковіївки.

«Мені здається, що ми знаємо більше ніж поліція, бо розпитували по магазинах, по всьому місту. Знайшовся його телефон, але нам кажуть що він «пустий» і не можна відновити номери, а ті люди, у яких він був, написали, що просто його знайшли і почали користуватись», - розповідає жінка.

Ляля Кириченко сподівається, що ця публікація допоможе знайти свідків, бо сподівань на допомогу поліції стає все менше. Родина належить до ромської громади. Жінка вважає, що з цієї причини до їхньої заяви ставились упереджено. Потім при спілкуванні зі слідчою це ставлення вдалося змінити.   

«Нам казали, що він сидить у своїх циган, називали якісь місця. Зараз нас заспокоюють тим, що труп брата не знайдено. Ми звичайна родина не маємо кримінальних зв’язків, не мали досвіду спілкування з поліцією, не знаємо процедур. Оскільки, справа не рухається, найняли адвоката», - додає жінка.

У прес-службі Бахмутської поліції повідомляють, що слідчі дії тривають, на всі блок-пости надані орієнтування щодо розшукуваного, більше в інтересах слідства повідомити не можуть. Думку про упереджене ставлення спростовують.

изображение viber 2022 02 16 14 55 35 545 89b1f