Main menu

3424A6E9 CA62 4AB3 9589 D0A76EC1D345 5d260Кожен потенційний покупець, який планую купити однокімнатну чи двокімнатну квартиру має вибір, де краще це зробити, на вторинному чи первинному ринку нерухомості.

Це абсолютно нормальне явище, тому що кожен боїться помилитися, та придбання нерухомості це відповідальний крок у житті. 

Допомогу у цьому складному виборі можна знайти на сайті Дом.Ріа, де можно вибрати і купити двох  чи однокімнатну квартиру у будь якому місті. 

Попит на вторинному та первинному ринку

Покупці вторинного ринку нерухомості налаштовані на інвестицію в майбутнє. Тобто прагнуть купити  готову квартиру з ремонтом, меблями та технікою для подальшої її здачі в оренду.

Також цей варіант підходить для покупців, які оформили іпотеку на купівлю квартири. Часто вони не мають додаткових коштів на внутрішнє влаштування житла або на оренду квартири, а хочуть заїхати і жити, щоб безперешкодно можна було виплачувати іпотеку.

Дуже часто таке житло купують для студентів на час навчання. Батьки бажають щоб їхня дитина жила більш в комфортних умовах.

А ось клієнтами у покупці квартири на первинному ринку нерухомості є покупці, які не поспішають придбати окреме житло і готові чекати, тим самим заощадивши кошти.

Також покупці, які хочуть втілити в життя свій дизайнерський проєкт, виконавши все на свій лад.

Покупці, які мають у реалізації бізнес-проєкти з перепродажу нерухомості, купують квартири з фундаменту набагато дешевші, пізніше продаючи її з готовим ремонтом набагато дорожче.

Новобудова чи вторинний ринок?

Порівнюючи квартиру вторинного ринку нерухомості з новобудовою, можна зробити деякі висновки:

використовувати квартиру для здачі в оренду буде краще ту, що з вторинного ринку, так як її там можна придбати вже з готовим ремонтом - заїжджай і живи. І це буде набагато дешевше, ніж квартира з ремонтом в новобудові.

у квартир первинного ринку нерухомості буде облагороджена прилегла територія з дитячими майданчиками та зонами для відпочинку. Якщо порівняти її зі  вторинним ринком, то там практично нічого немає або застаріле.

транспортна розв'язка буде кращою поблизу будинків вторинного ринку нерухомості, оскільки біля первинного воно ще не добре налагоджене. 

якщо вибирати квартиру по плануванню, то, звичайно ж, перевага буде у первинки, тому що є можливість вибору бажаної квадратури, а не вибирати з того, що запропоновано на вторинному ринку.

потенційні покупці, які мріють про дворівневі апартаменти, швидше за все знайдуть їх на первинці, тому що там більший асортимент. На вторинному ринку на жаль доведеться вибирати з того що є.

квартиру в новобудові можна придбати на умовах з безпроцентною розстрочкою, а ось вторинне, на жаль, тільки під іпотеку з переплатою за комісію банку.

Зрозуміло, зробити вибір дуже непросто, тому що кожен ринок нерухомості має свої плюси та мінуси. При покупці квартири найкраще звернутися до професійного та грамотного ріелтора, який дасть практичні поради з урахуванням вимог покупця та допоможе визначитись.

На правах реклами